Adobe Acrobat Reader Pro Dc Katılımsız İndir

Adobe Acrobat Reader Pro Dc Katılımsız İndir

adobe-acrobat-reader-pro-dc-katilimsiz-indir-tanitim

Adobe Acrobat Reader Pro Dc Katılımsız

PDF denildiğinde ilk akla gelen uygulamalardan birisi olan Adobe Acrobat Reader Pro DC, Katılımsız ve Full sürümüyle karşınızda. Her türlü PDF dosyalarınızı açıp düzenleyebileceğiniz Adobe Acrobat Reader Pro DC programı ile belgelerinizi dijital olarak imzalayıp e posta ile belge gönderebilirsiniz. Sahip olduğu araçlar ile daha bir çok özelliği içerisinde barındıran Adobe Acrobat Reader Pro DC PDF konusunda ihtiyacınız olan her şeye sahip. Dilerseniz kuruluma ve indirme linklerine geçelim.

↓ Adobe Acrobat Reader Pro Dc İNDİRME ve KURULUM

dogrulinkadobe-acrobat-reader-pro-dc-katilimsiz-kurulum-adim-1
Adobe Acrobat Reader Pro DC Katılımsız Kurulum Adım 1

1-Doğrulink ekibi tarafından hazırlanmış ve upload edilmiş indirme linkine yukarıda bulunan “Doğrulink İçin Buraya Tıkla” butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Butona tıkladığınızda indirme linkine yönlendirme için başlatılan geri sayım bittiğinde “Devam Et” diyerek indirme linkine ulaşabilirsiniz.(Not: Çıkan reklamlar link kontrolü için kullandığımız sitenin göstermiş olduğu zararsız reklamlardır linklerin devamlılığı için bu uygulamayı kullanıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.) Tercihen İnternet Download Manager kullanarak indirme işlemini yapabilirsiniz. Eğer çalışan bir İnternet Download Manager sürümünüz yok ise BURAYA tıklayarak edinebilirsiniz.

Gerekli indirme işlemini tamamladıktan sonra “Adobe Acrobat Pro DC 2019,008,20080-KATILIMSIZ-Dogrulink.com” dosyasına “Sağ Tık > Klasöre çıkart “Adobe Acrobat Pro DC 2019,008,20080-KATILIMSIZ-Dogrulink.com” diyerek rar dan çıkarma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eğer bilgisayarınızda güncel Winrar Sürümü yok ise BURAYA tıklayarak edinebilirsiniz.

adobe-acrobat-reader-pro-dc-katilimsiz-kurulum-adim-2
Adobe Acrobat Reader Pro DC Katılımsız Kurulum Adım 2

2-Rar dan çıkarma işlemi tamamlandıktan sonra karşımıza böyle bir ekran çıkacak.

adobe-acrobat-reader-pro-dc-katilimsiz-kurulum-adim-3
Adobe Acrobat Reader Pro DC Katılımsız Kurulum Adım 3

3- “Adobe Acrobat Pro DC 2019.008.20080 Final” dosyasına “Sağ Tık > Yönetici olarak çalıştır” yapıyoruz. Çıkan uyarıya “Evet” diyoruz.

adobe-acrobat-reader-pro-dc-katilimsiz-kurulum-adim-4
Adobe Acrobat Reader Pro DC Katılımsız Kurulum Adım 4

4- Evet dedikten sonra kurulum için gerekli dosyaların hazırlanması işlemi başlatıldı. Bu adımın uzunluğu  bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir.


adobe-acrobat-reader-pro-dc-katilimsiz-kurulum-adim-5
Adobe Acrobat Reader Pro DC Katılımsız Kurulum Adım 5

5- Kurulum için gerekli dosyalar hazırlandıktan sonra Adobe Acrobat Reader Pro DC Katılımsız otomatik olarak yüklenme başlıyor program yüklenene kadar bekliyoruz ve crack işlemi de dahil tüm işlemler arka planda otomatik olarak yapılıyor. Bu adımın da uzunluğu  bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir.

adobe-acrobat-reader-pro-dc-katilimsiz-kurulum-adim-6
Adobe Acrobat Reader Pro DC Katılımsız Kurulum Adım 6

6- Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra ekranımızın sağ alt kısmında böyle bir uyarı çıkacak. Uyarı çıktıktan sonra artık Adobe Acrobat Reader DC Katılımsız programını kullanmaya başlayabiliriz.

adobe-acrobat-reader-pro-dc-katilimsiz-kurulum-adim-7

İşte her şey bu kadar basit..

Kurulumla ilgili herhangi bir sorun ve ya problem yaşadıysanız alt kısımda yer alan alandan yorum bırakabilir. Dilerseniz de üst menüde yer alan “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Keyifli kullanımlar dileriz. Bir sonraki Doğrulink paylaşımında görüşmek üzere esen kalın.

DoğruLink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte..

Bir cevap yazın