Adobe After Effects CS6 Full İndir

Adobe After Effects CS6 Full İndir

adobe-after-effects-cs6-full

Adobe After Effects CS6 Full İndir

Şüphesiz animasyon ve görsel efekt dünyası geniş ve uçsuz bucaksız bir dünya, insanoğlunun hayal edebildiği her şeyin yapılabileceği ve sonsuz bir sanal gerçekliğin oluşturulduğu bu evrende kullanılan programlarda bir o kadar yetenekli, nitekim bugün sizlerle paylaştığımız Adobe After Effects CS6 Full de bu programlardan birisi. Görsel programlar konusunda adından sıkça söz ettiren Adobe firmasına ait bu efsane program ile hayal edebileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Özellikle video editleme ve düzenleme konusunda da son derece yetenekli Adobe After Effects CS6 programı ile Youtube, İnstagram gibi sosyal medya platformları içinde efektif videolar oluşturabilir ve kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Sizin de sabırsızlandığınızı biliyoruz lafı çok fazla uzatmadan indirme linklerine ve Adobe After Effects CS6 Full kurulum anlatımına geçelim.

↓ Adobe After Effects CS6 Full İNDİRME ve KURULUM

dogrulink


adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-1
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 1

1- Sizler için özenle seçtiğimiz ve upload ettiğimiz Adobe After Effects CS6 Full programını indirmek için yukarıda yer alan “DoğruLink İçin Buraya Tıkla” butona tıklamanız ve tıkladıktan sonra çıkan geri sayım bittikten sonra tekrar “Devam Et” butonuna tıklamanız yeterli yönlendirme sitesi bizi doğrudan indirme linkine yönlendirecek.(Not: Çıkan reklamlar link kontrolü için kullandığımız sitenin göstermiş olduğu zararsız reklamlardır linklerin devamlılığı için bu uygulamayı kullanıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.) Tercihen İnternet Download Manager kullanarak indirme işlemini yapabilirsiniz. Eğer çalışan bir İnternet Download Manager sürümünüz yok ise BURAYA tıklayarak edinebilirsiniz.

Gerekli indirme işlemini tamamladıktan sonra “Adobe.After.Effect.CS6.Full-Dogrulink.com” dosyasına “Sağ Tık > Klasöre çıkart “Adobe.After.Effect.CS6.Full-Dogrulink.com” diyerek rar dan çıkarma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eğer bilgisayarınızda güncel Winrar Sürümü yok ise BURAYA tıklayarak edinebilirsiniz.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-2
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 2

2- Rar dan çıkarma işlemi tamamlandıktan sonra karşımıza böyle bir ekran gelecek  “After Effects CS6” yazan klasöre giriyoruz.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-3
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 3

3- Daha sonra yukarıda görüldüğü gibi  “Adobe After Effects CS6” klasörüne giriyoruz.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-4
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 4

4- Son olarak “Set-up” dosyasına tıklayıp kurulum işlemini başlatıyoruz. İsterseniz “Sağ Tık > Yönetici olarak çalıştır” diyerek de başlayabilirsiniz.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-5
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 5

5- Set-up’a tıkladıktan sonra kurulum işlemi başlatmadan önce karşımıza böyle bir uyarı çıkabilir. “Yoksay” diyerek devam ediyoruz ve kurulum ekranına geçiyoruz.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-6
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 6

6- Karşımıza böyle bir ekran çıkacak şimdilik “Deneme Sürümü Yükle” seçeneğini seçip kurulumu yapacağız. Korkmayın daha sonradan crackleme işlemini yapıp Full olarak kullanacağız 🙂


adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-7
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 7

7- Karşımıza “Adobe Yazılım Lisans Sözleşmesi” çıkıyor. İsterseniz ve o kadar sabırlıysanız okuyabilir detaylarını inceleyebilirsiniz 🙂 Eğer okumak istemiyorsak “Kabul Et” butonuna tıklayarak devam ediyoruz.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-8
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 8

8- İsterseniz “1” ile belirttiğimiz alana tıklayarak kurulumun yapılacağı dizini ve konumu değiştirebilirsiniz. Eğer halihazırda gelen kurulum yolunu kullanacak iseniz “Yükle” butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-9
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 9

9- Kurulum başladı. Bilgisayarınızın performansına göre kurulum işlemi uzunluğu değişiklik gösterebilir. Bu arada bir çay, kahve ya da soğuk bir şeyler içip keyfinize bakabilirsiniz 🙂

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-10
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 10

10- Adobe After Effects CS6  kurulum işlemi tamamlandı. Şimdilik “Kapat” diyerek devam edelim. Son bir adım Crack işlemi kaldı. Adobe After Effects CS6 Crack işlemine geçebiliriz. Full sürümün düzgün çalışması için bu adım önemli lütfen dizinlere ve ayrıntılara dikkat edelim.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-11
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 11

11- Adobe.After.Effect.CS6.Full-Dogrulink.com klasöründe yer alan Crack klasörüne girelim. Klasör içerisinde bulunan “amtlib.dll” dosyasını yukarıda da belirtilen “C:\Program Files\Adobe After Effects CS6\Support Files” dizinine atıyoruz. Kopyala yapıştır işleminden sonra çıkan uyarıdan “Hedef dosyayı taşı ve değiştir” seçeneğini seçiyoruz ve çıkan uyarıya “Devam” diyerek işlemi bitiriyoruz.

Artık Adobe After Effects CS6 kurulum işlemini tamamen bitirmiş bulunuyoruz.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-12
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 12

12- Program içerisinden sorunsuz çalıştığına dair bir görsel.

Not: Eğer Adobe After Effects CS6 uygulama simgesi masaüstüne eklenmemiş ise C:\Program Files\Adobe After Effects CS6\Support Files” dizininde yer alan “AfterFX.exe” ye Sağ Tık > Masaüstüne Kısayol Oluştur diyerek masaüstü kısayolu oluşturabilir ve uygulamaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kurulumla ilgili herhangi bir sorun ve ya problem yaşadıysanız alt kısımda yer alan alandan yorum bırakabilir. Dilerseniz de üst menüde yer alan “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Keyifli kullanımlar dileriz. Bir sonraki Doğrulink paylaşımında görüşmek üzere esen kalın.

DoğruLink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte..

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın

KAPAT