Adobe After Effects CS6 Full İndir

Adobe After Effects CS6 Full İndir

adobe-after-effects-cs6-full

Adobe After Effects CS6 Full İndir

 Şüphesiz animasyon ve görsel efekt dünyası geniş ve uçsuz bucaksız bir dünya, insanoğlunun hayal edebildiği her şeyin yapılabileceği ve sonsuz bir sanal gerçekliğin oluşturulduğu bu evrende kullanılan programlarda bir o kadar yetenekli ve özel, bu alanda adından sıkça söz ettiren başarılı programlardan biri olan  Adobe After Effects CS6, Full sürümüyle karşınızda. Görsel programlar konusunda liste başı olan, Adobe firmasına ait bu efsane program ile hayal edebileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Özellikle video editleme ve düzenleme konusunda da son derece yetenekli Adobe After Effects CS6 programı ile Youtube, İnstagram gibi sosyal medya platformları içinde efektif videolar oluşturabilir ve kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Sizler için gerekli kontrollerini yaptığımız bu Doğrulinkte, yer alan Adobe After Effects CS6 programını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Gerekli indirme kurulum adımlarını yazının devamında bulabilirsiniz. Vakit kaybetmeden indirme ve kurulum anlatımlarına geçelim.

     Ayrıca değerli paylaşımları ve barındırdığı DoğruLink için https://www.oyunindir.club sitesine teşekkür ederiz. Orijinal paylaşımı görmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

↓ Adobe After Effects CS6 Full İNDİRME LİNKİ
↓ Adobe After Effects CS6 Full KURULUM ANLATIMI

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-1
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 1

1. Adobe After Effects CS6 programını indirmek için yukarıda bulunan ‘Doğru Link İçin Buraya Tıkla’ butonuna tıklayalım. Butona tıkladıktan sonra karşımıza çıkan Google Drive indirme linkinden Adobe After Effects CS6’yı indirelim. Daha hızlı ve sorunsuz bir indirme için İnternet Download Manager programını kullanabilirsiniz. Eğer güncel çalışan İnternet Download Manager sürümünüz yok ise BURAYA tıklayarak sorunsuz çalışan sürümü indirebilirsiniz. Gerekli indirmeyi tamamladıktan sonra yukarıda gösterildiği gibi ‘AftrEffcts6-Oyunindir.club.rar’ isimli dosya karşımıza gelecektir. Dosyamızı kolay erişebileceğimiz bir yere aldıktan sonra bir sonraki adıma geçip devam edelim.

NOT: Sitemizin devamlılığı ve linklerin sürekli kontrolü için, ‘Doğru Link İçin Buraya Tıkla’ butonuna bastığınızda  tek gösterimlik bir reklam karşınıza gelecektir. Butona tıkladığınızda açılan sayfada çıkan 5 saniyelik geri sayım bittikten sonra “Yönlendirmeniz Hazır” yazısının altında bulunan “Devam Et” butonuna tıklayın. Açılan yeni sekmede bir reklam çıkacaktır. Diğer sekmede ise indirmeye ait linki bulabilirsiniz. Eğer tarayıcınız sol üst köşede size bir uyarı verir ise ENGELLE yazan butona tıklayıp devam edebilirsiniz. Linkler temizdir gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-2
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 2

2.AftrEffcts6-Oyunindir.club.rar’ isimli Rar dosyasına ‘Sağ Tık > Klasöre çıkart ‘AftrEffcts6-Oyunindir.club\’diyelim ve gerekli kurulum dosyalarına erişmek için rardan çıkarma işlemini uygulayalım. Eğer bilgisayarınızda Winrar programı kurulu değil ise BURAYA tıklayarak güncel Winrar sürümünü indirip kurabilirsiniz. Rar dan çıkarma işleminin süresi bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir. İşlem bittikten sonra bir sonraki adıma geçelim.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-3
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 3

3. Rardan çıkarma işlemi tamamlandıktan sonra “AftrEffcts6-Oyunindir.club” klasörüne giriş yapalım. Klasörün içerisinde yer alan “AfterEffects_11_LS7.exe” dosyasına “Sağ Tık > Yönetici olarak çalıştır” diyelim ve bir sonraki adıma geçelim.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-4
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 4

4. Karşımıza çıkan ekranda programın kurulumu için dosya ayıklama işlemi gerçekleştirilecek. Bunun için yukarıda gösterildiği gibi “klasör” iconuna tıklayalım.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-5
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 5

5. Karşımıza gelen ekrandan yukarıda gösterildiği gibi “Masaüstü” ögesine tıklayalım ve “Tamam” diyerek ayıklama işleminin yapılacağı konumu gösterelim. Dilerseniz seçtiğiniz başka bir konuma veya klasöre ayıklama işlemi için yol gösterebilirsiniz. Devam eden adımlar yukarıdaki gibi yaptığınız varsayılarak anlatılacaktır. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra diğer adıma geçiş yapalım.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-6
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 6

6. Gerekli dizini programa tanıttıktan sonra “İleri” butonuna tıklayalım.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-7
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 7

7. Adobe After Effects CS6 kurulum dosyası hazırlama işlemi otomatik olarak başladı. Bu işlemin uzunluğu bilgisayarınızın performansına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.


adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-8
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 8

8. Adobe After Effects CS6 Dosya ayıklama işlemimiz tamamlandı. Otomatik olarak yukarıda gösterildiği gibi bir ekran bizi karşılayacaktır. Eğer böyle bir ekran gelmeden önce bir hata alırsanız çıkan uyarıda yer alan ”Yoksay” butonuna tıklayarak resimde gösterilen ekranın gelmesini sağlayabilirsiniz. Kısa bir sürenin ardından yeşil bar dolacaktır. Kurulumu tamamlamak üzere bir sonraki adıma geçiş yapalım.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-9
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 9

9. Karşımıza çıkan ekrandan “Deneme sürümü yükle” seçeneğine tıklayalım. Bu adımdan sonraki adımların sağlıklı devam etmesi adına İNTERNET BAĞLANTISINI KESİP devam edelim. Kablolu yada kablosuz internetle olan tüm bağlantınızı kestiğinizden emin olun. Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra bir sonraki adıma geçiş yapalım.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-10
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 10

10. UYARI: İnternet bağlantınızın kesili olduğundan emin olduktan sonra karşımıza çıkan lisans sözlemesini “Kabul et” butonuna tıklayarak kabul edelim. Aksi taktirde Kabul et butonuna tıkladıktan sonra karşımıza Adobe ID ile giriş yapacağımız bir ekran gelecektir. Adobe ID hesabı alıp giriş yapmak ile uğraşmamak adına internet bağlantısını kesiyoruz ve işlemlerimize o şekilde devam ediyoruz.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-11
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 11

11. Adobe After Effects CS6’nın kurulumunun yapılacağı dizini “1” ile gösterilen alana tıklayarak değiştirebilirsiniz. Ancak programın sorunsuz çalışması ve crack işlemlerinde herhangi bir karışıklık yaşanmaması için varsayılan olarak gelen ayarın kalmasını tavsiye ediyoruz. Dilerseniz “2” ile gösterilen alandan dil ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Gerekli tüm ayarlamaları tamamladıktan sonra “Yükle” butonuna tıklayarak kurulum işlemini başlatalım.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-12
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 12

12. Adobe After Effects CS6 kurulumu başladı. Bu işlemin uzunluğu bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-13
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 13

13. Adobe After Effects CS6 kurulumu tamamlandı. Şimdi sıra crack işlemlerinde, kurulum ekranını “Kapat” diyerek kapatalım ve Crack işlemlerini yapmak için bir sonraki adıma geçiş yapalım.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-14
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 14

14. Tekrardan “AftrEffcts6-Oyunindir.club” klasörüne geçiş yapalım ve klasör içerisinde yer alan “Dll” klasörüne girelim.


adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-15
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 15

15. “Dll” klasörü içerisinde yer alan “x64” klasörüne girelim. Program 64 bit olduğu ve 64 bit kurulum yaptığımız için x64 klasörüne girelim.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-16
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 16

16. x64” klasörü içerisinde yer alan “amtlib.dll” dosyasına “Sağ Tık > Kopyala” diyerek dosyayı kopyalayalım.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-17
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 17

17. Dosyayı kopyaladıktan sonra programın kurulu olduğu dizine geçiş yapalım. Eğer sizde varsayılan  konuma göre kurulum yaptıysanız “C:\Program Files\Adobe” klasörü içerisinde yer alan “Adobe After Effects CS6” klasörüne girelim. Varsayılan konumdan farklı bir konuma kurulum yaptıysanız ilgili dizine giderek “Adobe After Effects CS6” klasörüne giriş yapalım.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-18
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 18

18. Adobe After Effects CS6” klasörü içerisinde yer alan “Support Files” klasörüne girelim.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-19
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 19

19. Kopyaladığımız “amtlib.dll” dosyasını “Support Files” klasörü içerisine yapıştıralım ve karşımıza çıkan uyarı penceresinden “Hedefteki dosyayı değiştir” diyelim bir uyarı penceresi daha çıkacak “Devam” diyelim ve yapıştırma işlemini tamamlayalım.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-20
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 20

20. Adobe After Effects CS6 kurulum ve Crack işlemlerini tamamladık. After Effects programı kurulum tamamlandıktan sonra maalesef Masaüstüne uygulama kısayolunu otomatik olarak eklemiyor. Bu işlemi manuel olarak yapmak için “Support Files” klasörü içerisinde yer alan “AfterFX.exe” isimli UYGULAMA dosyasını “Sağ Tık > Gönder > Masaüstü(kısayol oluştur)” diyerek masaüstüne gönderelim.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-21
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 21

21. Masaüstüne eklediğimiz kısayoldan Adobe After Effects CS6 programına giriş yapalım. Karşımıza böyle bir ekran çıkacak gerekli araçların yüklendiği bu ekran sizdede geliyor ise program sorunsuz bir şekilde kurulmuş ve crack yapılmış demektir.


adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-22
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 22

22. Karşımıza böyle bir uyarı çıkabilir. “OK” diyerek devam edelim.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-23
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 23

 23. Görüldüğü üzere Adobe After Effects CS6 sorunsuz bir şekilde çalışmakta. Eğer yukarıda anlatılan adımlardan herhangi birisinde bir sorun yaşadıysanız ve kurulumu tamamlayamadıysanız. Bu gönderinin altına yorum atabilir, İletişim bölümünden bize mail atabilir veya İnstagram hesabımızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan ve birlikte çözüme ulaşmaktan mutluluk duyarız.

adobe-after-effects-cs6-full-kurulum-adim-24
Adobe After Effects CS6-Full Kurulum Adım 24

Adobe After Effects CS6 programını sorunsuz bir şekilde tüm yaratıcılığınız ve hayal gücünüzle kullanmanız dileğiyle, bir başka DoğruLinkte görüşmek üzere esen kalın. Umarız faydalı ve yararlı bir içerik olmuştur. Kıymetli yorumlarınızı ve görüşlerinizi alt kısımda yer alan yorum alanından yazabilirsiniz. Ayrıca anasayfa da yer alan “Abone Ol” bölümünden mail adresiniz ile sistemimize abone olabilir ve paylaşılan içeriklerden anında haberdar olabilirsiniz.

Doğrulink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte…

This Post Has 3 Comments

  1. bdasj

    Merhabalar çok teşekkürler win 7 de çalışıyor değil mi?

    1. DogruLink

      Evet sorunsuz şekilde çalışıyor

Bir cevap yazın