Adobe Illustrator CC 2019 Full İndir

Adobe Illustrator CC 2019 Full İndir

adobe-illustrator-2019-full-indir-tanitim

Adobe Illustrator 2019 Full

Görselin kalitesini bozmadan sonsuz büyütme ve küçültme imkanına sahip olan vektörler hayatımızın her alanında önemli bir yere sahiptir. Markaların logolarından, ambalaj üzerilerindeki görsellere kadar her alanda vektörler kullanılmaktadır. Haliyle bu kadar sık kullanılan vektörlerin düzenlenmesi içinde kaliteli bir program gereklidir. İşte karşınızda, vektörel çizim konusunda aklınıza gelen her şeyi yapabileceğiniz ve alanında en iyisi diyebileceğimiz Adobe Illustrator CC 2019. Bu efsane program gerek ara yüzü gerekse çizim dinamikleri ile adından sıkça bahsettiriyor. Adobe Illustrator CC 2019 ile kurduğunuz firmaya ait logo tasarımından tutunda hobi olarak yaptığınız çalışmalara kadar her türlü amatör ve profesyonel işlerinizi yapabilirsiniz. Sizler için gerekli kontrollerini yaptığımız bu DoğruLinkte, yer alan  Adobe Illustrator CC 2019 programını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Gerekli indirme kurulum adımlarını yazının devamında bulabilirsiniz. Vakit kaybetmeden indirme ve kurulum anlatımlarına geçelim.

     Ayrıca değerli paylaşımları ve barındırdığı DoğruLink için www.buyur-indir.com sitesine teşekkür ederiz. Orijinal paylaşımı görmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

↓ Adobe Illustrator CC 2019 Full İNDİRME LİNKİ ↓
↓ Adobe Illustrator CC 2019 Full KURULUM ANLATIMI ↓

indirme-adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-1
Adobe Illustrator CC 2019 Full İNDİRME Adım 1

İndirme Adım 1: Adobe Illustrator CC 2019 programını indirmek için yukarıda bulunan ‘Doğru Link İçin Buraya Tıkla’ butonuna tıklayalım. Butona tıkladıktan sonra karşımıza yukarıda gösterildiği gibi bir ekran çıkacak. Eğer sizde de çıkmış ise sağ alt kısımda “Accept all” diyerek uyarıyı kapatalım. Daha sonra sol üstte gösterildiği gibi ilgili butona tıklayalım.

indirme-adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-2
Adobe Illustrator CC 2019 Full İNDİRME Adım 2

İndirme Adım 2: Butona tıkladıktan sonra karşımıza böyle bir ekran çıkacak. Yukarıda gösterildiği gibi tik işaretini ekleyelim ve mavi butona tıklayalım. İndirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Daha hızlı ve sorunsuz bir indirme için İnternet Download Manager programını kullanabilirsiniz. Eğer güncel çalışan İnternet Download Manager sürümüne sahip değilseniz BURAYA tıklayarak sorunsuz çalışan sürümü indirebilirsiniz.

NOT: Sitemizin devamlılığı ve linklerin sürekli kontrolü için, ‘Doğru Link İçin Buraya Tıkla’ butonuna bastığınızda  tek gösterimlik bir reklam karşınıza gelecektir. Butona tıkladığınızda açılan sayfada çıkan 5 saniyelik geri sayım bittikten sonra “Yönlendirmeniz Hazır” yazısının altında bulunan “Devam Et” butonuna tıklayın. Açılan yeni sekmede bir reklam çıkacaktır. Diğer sekmede ise indirmeye ait linki bulabilirsiniz. Eğer tarayıcınız sol üst köşede size bir uyarı verir ise ENGELLE yazan butona tıklayıp devam edebilirsiniz. Linkler temizdir gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-1
Adobe Illustrator CC 2019 Full Kurulum Adım 1

1. Gerekli indirme işlemi tamamladıktan sonra yukarıda gösterildiği gibi ‘Adobe.Illustrator.CC.2019.23.0.3.585.buyur-indir.com2.rar’ isimli dosya karşımıza gelecektir. Dosyamızı kolay erişebileceğimiz bir yere aldıktan sonra bir sonraki adıma geçip devam edelim.

adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-2
Adobe Illustrator CC 2019 Full Kurulum Adım 2

2.Adobe.Illustrator.CC.2019.23.0.3.585.buyur-indir.com2.rar’ isimli Rar dosyasına ‘Sağ Tık > Klasöre çıkart ‘Adobe.Illustrator.CC.2019.23.0.3.585.buyur-indir.com2.rar’ diyelim ve gerekli kurulum dosyalarına erişmek için rardan çıkarma işlemini uygulayalım. Eğer bilgisayarınızda Winrar programı kurulu değil ise BURAYA tıklayarak güncel Winrar sürümünü indirip kurabilirsiniz. Rar dan çıkarma işleminin süresi bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir. İşlem bittikten sonra bir sonraki adıma geçelim.

adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-3
Adobe Illustrator CC 2019 Full Kurulum Adım 3

3.Adobe.Illustrator.CC.2019.23.0.3.585.buyur-indir.com2′ isimli klasörün içerisine giriş yapalım. Karşımıza çıkan dosyalar arasından “Setup” isimli klasöre çift tıklayarak açalım.

NOT: Kurulum esnasında herhangi bir hatanın çıkmaması için kablolu veya kablosuz olarak kullandığınız İNTERNETİNİZİN BAĞLANTISINI KESMENİZ gerekmektedir. İnternet bağlantınızın kesili olduğundan emin olduktan sonra diğer adımları uygulama devam edebilirsiniz.


adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-4
Adobe Illustrator CC 2019 Full Kurulum Adım 4

4.Set-up.exe” isimli dosyayı çift tıklayarak çalıştıralım. Eğer karşımıza herhangi bir uyarı çıkarsa “Evet” diyelim ve işlemlere devam etmek üzere bir sonraki adıma geçiş yapalım.

adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-5
Adobe Illustrator CC 2019 Full Kurulum Adım 5

5.  Karşımıza çıkan Adobe Illustrator CC 2019kurulum ekranından “1” ile gösterilen alana tıklayarak dilerseniz mevcut dil ayarlarını değiştirebilirsiniz. “2” ile belirtilen alana tıklayarak programın kurulumun yapılacağı dizini değiştirebilirsiniz. Gerekli ayarları yaptıktan sonra “Devam” diyelim ve bir sonraki adıma geçiş yapalım.

adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-6
Adobe Illustrator CC 2019 Full Kurulum Adım 6

6. Yükleme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Kurulumu yukarıda ok ile gösterilen bölümden takip edebilirsiniz. Kurulum süresi bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir. Adobe Illustrator CC 2019 boyut olarak yüksek bir program olmadığı için kurulum kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.

adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-7
Adobe Illustrator CC 2019 Full Kurulum Adım 7

7. Adobe Illustrator CC 2019kurulum işlemi tamamlandı. “Kapat” butonuna tıklayarak çıkış yapalım. Program otomatik olarak Crack işlemini yapmaktadır. Ayrıca bir Crack işlemi uygulamamıza gerek yoktur.

adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-8
Adobe Illustrator CC 2019 Full Kurulum Adım 8

8. Adobe Illustrator CC 2019kurulum işlemini bitirdikten sonra programın mevcut sürümünden kaynaklı ufak bir problemi gidermek için “Adobe.Illustrator.CC.2019.23.0.3.585.buyur-indir.com2″ klasörüne tekardan dönelim ve içerisinde yer alan “Adobe CC 2019 Home Screen Fix” isimli klasöre giriş yapalım.

adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-9
Adobe Illustrator CC 2019 Full Kurulum Adım 9

9. Klasör içerisinde yer alan “CC_2019_home_screen_fix_v2.2.exe” isimli dosyaya “Sağ Tık > Yönetici olarak çalıştır” diyelim.


adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-10
Adobe Illustrator CC 2019 Full Kurulum Adım 10

10. Karşımıza yukarıda gösterildiği gibi bir ekran çıkacaktır “OK” diyerek devam edelim.

adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-11
Adobe Illustrator CC 2019 Full Kurulum Adım 11

11. Ufak bir yükleme işleminin ardından karşımıza çıkan ekrandan “OK” diyelim ve işlemi sonlandıralım. Artık programımız sorunsuz bir şekilde kullanıma hazır. Adobe Illustrator CC 2019kurulum işlemi bittikten sonra masaüstüne herhangi bir kısayolu otomatik olarak oluşturmamaktadır. Programa erişimi kolaylaştırmak adına bu işlemi manuel olarak yapmamız gerekmektedir. Eğer nasıl yapılacağını öğrenmek istiyor iseniz bundan sonra ki 2 adımı uygulayabilirsiniz.

adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-12
Adobe Illustrator CC 2019 Full Kurulum Adım 12

12.  Adobe Illustrator CC 2019‘nin varsayılan kurulum dizini olarak gelen ve programın kurulu bulunduğu “C:\ProgramFiles\Adobe” klasörüne giriş yapalım. Daha sonra içerisinde yer alan “Adobe Illustrator CC 2019” klasörüne girelim.

adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-13
Adobe Illustrator CC 2019 Full Kurulum Adım 13

13. Alt kısımda bulunan “Adobe Illustrator CC 2019” isimli kısayol dosyasını ” Sağ Tık > Kopyala” diyerek kopyalayalım ve masaüstüne “Sağ Tık > Yapıştır” diyerek yapıştıralım. İşlem tamamlandı. Artık kısayola çift tıklayarak Adobe Illustrator CC 2019 programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-14
Adobe Illustrator CC 2019 Full Kurulum Adım 14

14. Adobe Illustrator CC 2019 başlatma ekranı karşımıza geldi bu aşamada program ilgili ayarları otomatik olarak yapıyor ve ilgili araçları otomatik olarak başlatıyor. Kısa bir süre bekledikten sonra program başlatılacaktır.


adobe-illustrator-cc-2019-full-indir-kurulum-adim-15
Adobe Illustrator CC 2019 Full Kurulum Adım 15

15. Adobe Illustrator CC 2019 kurulum işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlandı ve Adobe Illustrator CC 2019 sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Eğer yukarıda anlatılan adımlardan herhangi birisinde bir sorun yaşadıysanız ve kurulumu tamamlayamadıysanız. Bu gönderinin altına yorum atabilir, İletişim bölümünden bize mail atabilir veya İnstagram hesabımızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan ve birlikte çözüme ulaşmaktan mutluluk duyarız.

Adobe Illustrator CC 2019 programını sorunsuz bir şekilde tüm yaratıcılığınız ve hayal gücünüzle kullanmanız dileğiyle, bir başka DoğruLinkte görüşmek üzere esen kalın.

Doğrulink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte…

This Post Has 2 Comments

  1. Furkan Soytürk

    İndirdim, açıklamalar çok temiz, eline sağlık

  2. metin

    sanırım win 10 istiyor. win7 için nasıl kurabiliriz

Bir cevap yazın