Adobe Illustrator 2019 Full İndir

Adobe Illustrator 2019 Full İndir

adobe-illustrator-2019-full-indir-tanitim

Adobe Illustrator 2019 Full

Günümüzde görselin kalitesini bozmadan sonsuz büyütme ve küçültme imkanına sahip olan vektörler hayatımızın her alanında önemli bir yere sahiptir. Markaların logolarından, ambalaj üzerlerindeki görsellere kadar her alanda vektörler kullanılmaktadır. İşte karşınızda, vektörel çizim konusunda aklınıza gelen her şeyi yapabileceğiniz ve alanında en iyisi diyebileceğimiz Adobe Illustrator 2019. Bu efsane program gerek ara yüzü gerekse çizim dinamikleri ile adından sıkça bahsettiriyor. Adobe Illustrator 2019 ile kurduğunuz firmaya ait logo tasarımından tutunda hobi olarak yaptığınız çalışmalara kadar her türlü amatör ve profesyonel işlerinizi yapabilirsiniz. Sizler için upload ettiğimiz ve full sürüm olarak kullanabileceğiniz Adobe Illustrator 2019‘u altta bulunan linkten indirebilir ve gerekli adımları takip ederek kurulum işlemlerini yapabilirsiniz. Dilerseniz lafı çok uzatmadan Adobe Illustrator 2019 Full indirme ve kurulum linklerine geçiş yapalım.

↓ Adobe Illustrator 2019 Full İNDİRME ve KURULUM ↓

dogrulink


adobe-illustrator-2019-full-indir-kurulum-adim-1
Adobe Illustrator 2019 Full Kurulum Adım 1

1- Yukarıda yer alan ‘’DoğruLink İçin Buraya Tıkla’’ butonuna tıklıyoruz ve karşımıza çıkan geri sayımı bitirdikten sonra ‘’Devam Et’’ butonuna tıklıyoruz sol üst tarafta çıkan uyarıya ‘’ENGELLE’’ diyerek link kısaltma ve kontrol amaçlı kullandığımız sistemin size bildirim göndermesini engelleyip indirme linkimize ulaşıyoruz. İndirme işlemini tamamladıktan sonra “Adobe_Illustrator_2019_v23.1.0-Dogrulink.com” dosyasına “Sağ Tık → Klasöre çıkart”Adobe_Illustrator_2019_v23.1.0-Dogrulink.com” ” diyerek sıkıştırılmış kurulum dosyalarını rardan çıkarma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eğer bilgisayarınızda kurulu güncel WinRar sürümü yok ise BURAYA Tıklayarak güncel WinRar sürümünü indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

adobe-illustrator-2019-full-indir-kurulum-adim-2
Adobe Illustrator 2019 Full Kurulum Adım 2

2- Adobe_Illustrator_2019_v23.1.0-Dogrulink.com klasörüne giriş yaptıktan sonra karşımıza böyle bir ekran çıkıyor. “Setup (Pre-activated)” klasörüne girip bir sonraki adıma geçiş yapıyoruz.

adobe-illustrator-2019-full-indir-kurulum-adim-3
Adobe Illustrator 2019 Full Kurulum Adım 3

3- Dosyalar arasında yer alan “Set-up” dosyasına “Sağ Tık → Yönetici olarak çalıştır” diyoruz ve Adobe Illustrator 2019 kurulum işlemini başlatmak için ilgili ekrana yönlendiriliyoruz.

adobe-illustrator-2019-full-indir-kurulum-adim-4
Adobe Illustrator 2019 Full Kurulum Adım 4

4- Karşımıza böyle bir ekran geliyor. İsterseniz program dilini değiştirebilirsiniz. “1” ile gösterilen alanda bulunan ikona tıklayarak Adobe Illustrator 2019‘un kurulacağı dizini değiştirebilirsiniz. Gerekli işlemleri tamamladıktan sonra “Devam” butonuna tıklayarak kurulum işlemini başlatıyoruz.

adobe-illustrator-2019-full-indir-kurulum-adim-5
Adobe Illustrator 2019 Full Kurulum Adım 5

5- Adobe Illustrator 2019 kurulum işlemi başlatıldı. Bu işlemin uzunluğu bilgisayarınızın performansına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.


adobe-illustrator-2019-full-indir-kurulum-adim-6
Adobe Illustrator 2019 Full Kurulum Adım 6

6- Adobe Illustrator 2019 kurulum işlemi tamamlandı. Katılımsız diyebileceğimiz bu sürümde herhangi bir crack işlemine gerek yoktur. Direk program kullanılabilir durumda ve full sürüme sahiptir.

adobe-illustrator-2019-full-indir-kurulum-adim-7
Adobe Illustrator 2019 Full Kurulum Adım 7

7- Eğer Adobe Illustrator 2019 kısayolu masaüstünde çıkmamış ise “1” ile gösterilen dizinde bulunan Adobe Illustrator 2019 kısayolunu “Sağ Tık → Masaüstüne kısayol oluştur” diyerek masaüstüne kısayol oluşturup daha kolay bir erişim sağlayabiliriz.

adobe-illustrator-2019-full-indir-kurulum-adim-8
Adobe Illustrator 2019 Full Kurulum Adım 8

8- Masaüstüne oluşturduğumuz kısayoldan giriş yaparak programı açıyoruz. Adobe Illustrator 2019 Full sorunsuz bir şekilde kuruldu. Hem amatör hem de profesyonel tüm çalışmalarınızda kullanmanız ve harikalar yaratmanız dileğiyle…

İşte her şey bu kadar basit…

Kurulumla ilgili herhangi bir sorun ve ya problem yaşadıysanız alt kısımda yer alan alandan yorum bırakabilir. Dilerseniz de üst menüde yer alan “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Keyifli kullanımlar dileriz.. Bir sonraki DoğruLinkte görüşmek üzere esen kalın..

Doğrulink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte…

This Post Has 2 Comments

  1. İndirdim, açıklamalar çok temiz, eline sağlık

  2. sanırım win 10 istiyor. win7 için nasıl kurabiliriz

Bir cevap yazın

KAPAT