Adobe Photoshop CS6 Full İndir – Türkçe

Adobe Photoshop CS6 Full İndir – Türkçe

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-yeni

Adobe Photoshop CS6 Full

Başta tasarımcılar ve mimarlar olmak üzere pek çok meslek dalında kullanılan alanında en iyisi konumunda olan Adobe firmasına ait efsane program Photoshop CS6 sürümüyle karşınızda. En stabil çalışan sürümlerden birisi olan CS6 sürümü ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Cracklenmiş bu Full sürümü herhangi bir ücret ödemeden sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımız için bizzat Doğrulink sunucularında test edilmiş ve onaylanmıştır. Sizlerle paylaşacağımız DoğruLink’ten sizler için upload ettiğimiz Adobe Photoshop CS6 programını gönül rahatlığıyla indirip kurabilirsiniz. Hadi gelin birlikte indirip detaylı bir şekilde kurulumunu yapalım..

↓ Adobe Photoshop CS6 Full İNDİRME ve KURULUM ↓

dogrulink


adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-1
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 1

1- Adobe Photoshop CS6 programını indirmek için yukarıda paylaştığımız doğru linke (ÖNEMLİ: Sitemizin devamlılığı için yukarıdaki link tek gösterimlik bir reklam içermektedir.Linke tıkladığınızda çıkan yeşil butona BASMAYIN İPTALE basın sonradan Linke Git e tıklayın sizi orjinal indirme linkine yönlendirecek linkler temizdir gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.Sadece ufak bir reklam sitemizin devamlılığı için anlayışınız için teşekkürederiz.) tıklayarak sizler için sorunsuz bir şekilde hazırladığımız ve düzenlediğimiz indirme linkine ulaşın. Çıkan google drive ekranında “İndir” yazan kısma tıklayarak indirme işlemini başlatın. Eğer hata alırsanız veya indirme problemi yaşarsanız İnternet Download Manager kullanarak indirin. Buraya tıklayarak çalışan İnternet Download Manager Sürümüne de ulaşabilirsiniz.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-2
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 2

2- İndirdiğiniz “AdobePhotoshop CS6-Dogrulink.rar” dosyasına “Sağ Tık> Klasöre Çıkar” adımlarını izleyerek Rar dan çıkarma işlemini gerçekleştirin. Eğer bilgisayarınızda dosya ayıklama programı olarak görev yapan herhangi bir program bulunmuyor ise Winrar adlı uygulamayı BURAYA tıklayarak indirip kullanabilirsiniz.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-3
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 3

3- Klasör çıkarma işlemi tamamlandıktan sonra oluşturulan “AdobePhotoshop CS6-Dogrulink” klasörüne girin ve “Photoshop_13_LS6.exe” adlı dosyaya “Sağ Tık > Yönetici Olarak Çalıştır” diyerek açıyoruz ve bir sonraki adıma geçiyoruz.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-4
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 4

4- Bu ekranda Adobe Photoshop CS6 yükleme için tekrardan bir ayıklama işlemi yapacak. Varsayılan olarak klasörün bulunduğu konumu seçiyor. İsterseniz ok ile gösterilen butona tıklayarak klasörün ayıklanacağı konumu belirtip isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Gerekli işlemi tamamladıktan sonra “İleri” butonuna basarak devam edelim..

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-5
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 5

5- Dosya ayıklama işlemi başlamış olması gerekiyor. Bu adımda işlem bitene kadar herhangi bir şey yapmamıza gerek yok. Bilgisayarınızın performansına göre işlem uzun sürebilir bilginiz olsun. İşlem tamamlandıktan sonra pencere otomatik olarak kapanacaktır.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-6
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 6

6- Ayıklama işlemi bittikten sonra oluşturulan “Adobe CS6” klasörünü açıyoruz. İçerisinde bulunan “Photoshop” klasörünü de açtıktan sonra karşımıza böyle bir ekran çıkıyor. “Adobe CS6” yazan klasöre tıklayıp içini açıyoruz..


adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-7
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 7

7- “Set-up.exe” isimli dosyayı “Sağ Tık > Yönetici Olarak Çalıştır” yaparak çalıştırıyoruz. Eğer uyarı verirse çıkan uyarıya “Evet” diyoruz.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-8
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 8

8- Set-up dosyasını çalıştırdıktan sonra karşımıza böyle bir ekran çıkabilir. Eğer çıkarsa dikkate almayarak “Yoksay” butonuna tıklayabilir. Eğer dilerseniz de bilgisayarınızı yeniden başlatarak 7. adımdan itibaren tekrar uygulamaya başlayabilirsiniz. Tavsiyemiz “Yoksay” butonuna basarak devam etmenizden yanadır.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-9
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 9

9- Çıkan yükleme ekranında bizi 3 ayrı seçenek karşılamaktadır. Programı birden fazla Crackleme yöntemi bulunmaktadır. Sizlerle en kolay ve bizimde bizzat deneyip yaptığımız ve kullandığımız yöntemi paylaşacağız. Çıkan seçenekler arasında en altta yer alan “Deneme Sürümünü Yükle” seçeneğine tıklayalım..

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-10
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 10

10- Gelen ekranda Lisans Sözleşmesi yer almakta isterseniz okuyabilirsiniz. “Kabul et” butonuna tıklayarak devam edelim..

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-11
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 11

11- Çıkan ekranda “Giriş Yap” butonuna tıkladıktan sonra sizi Adobe ID ile giriş yapma ekranına yönlendirecek eğer bir Adobe ID ye sahip değilseniz “Bir Hesabım Yok” seçeneğine tıklayarak yeni bir üyelik açabilirsiniz dikkat etmeniz gereken bir nokta geçerli ve şifresini bildiğiniz bir mail adresiyle kayıt olmanız işlem tamamlanınca doğrulama e-postası gönderiliyor. Eğer Adobe ID hesabınız varsa direk giriş yapıp devam edebilirsiniz..

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-12
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 12

12- Giriş işlemini yaptıktan sonra karşımıza çıkan ekranda bilgisayarınızın işletim sistemine göre seçim yapmamız gerekiyor. Eğer işletim sisteminiz 64 bit ise iki seçeneği birden seçebilirsiniz. Eğer bilgisayarınız 32 bit ise alttaki seçeneği seçmeniz gerekmektedir. Uygulamanın yükleneceği konumu isteseniz değiştirebilirsiniz. Tavsiyemiz varsayılan olarak gelen konumda kalması. Gerekli işlemleri yaptıktan sonra “Yükle” butonuna tıklayarak devam edelim.Yükleme işlemi bilgisayarınızın performansına göre biraz uzun sürebilir işlem bittikten sonra “Finish” diyerek kurulum sayfasını kapatalım ve Crackleme işlemine geçelim.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-13
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 13

13- Kurulum işlemini tamamladıktan sonra indirmiş olduğumuz kurulum dosyasının içerisinde yer alan Crack-Keygen klasörüne girelim..

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-14
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 14

14- Açılan klasörde bilgisayarınızın işletim sistemine göre belirttiğimiz klasöre girin. Eğer 32 bit kurulum yaptıysanız x86 yazan klasöre giriniz..

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-15
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 15

15- Karşımıza çıkan “amtlib.dll” dosyası bizim Crack yapacağımız dosya şimdilik bu bir kenarda kalsın. Sıra bu dosyayı atacağımız klasörü bulup içerisine girelim..


adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-16
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 16

16- Kurulum işlemi sırasında belirttiğimiz klasör dizinini açalım. Eğer herhangi bir değişiklik yapmadıysanız varsayılan olarak yüklenen klasör “Bilgisayar > C: > Program Files > Adobe” dizininde bulunan klasördür. Eğer 64 bit kurulum yaptıysanız 64 bit programların kurulu olduğu Program Files dosyasını seçip orada bulunan “Adobe” klasörünü açınız.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-17
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 17

17- Karşımıza yukarıdakine benzer biz ekran çıkacak buradan “Adobe Photoshop CS6(64 Bit)” yazan klasöre girelim. Eğer 32 bit kurulum yaptıysanız bu klasörün adı sadece “Adobe Photoshop CS6” olacaktır. Klasörü açtıktan sonra son bir adım daha kaldı..

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-18
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 18

18- Şimdilik kenarda dursun dediğimiz “amtlib.dll” dosyasını sürükleyerek direk “Adobe Photoshop CS6” dosyasına atıyoruz. ÖNEMLİ UYARI: Herhangi bir klasör içerisine değil doğrudan boş bir yere sürükleyip bırakıyoruz. Daha sonra çıkan dosya değişim işlemini onaylıyoruz. Crackleme işlemimiz bu kadar kurulum işlemini tamamlamış olduk.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-19
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 19

19- Kurulum işlemini bitirdik ancak kurulumu tamamladığımızda Adobe Photoshop’un doğrudan masaüstü simgesi yüklenmemektedir. Biz masaüstüne kısayol oluşturacağız. Crack işlemini yaptığımız “Adobe Photoshop CS6” klasöründe aşağıya doğru indiğimizde yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi “Photoshop.exe” dosyasını buluyoruz.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-20
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 20

20- “Photoshop.exe” dosyasına yukarıda resimde gösterildiği gibi “Sağ Tık > Gönder > Masaüstü( kısayol oluştur )” yaparak masaüstü uygulama simgesi oluşturuyoruz.Artık masaüstünden Adobe Photoshop CS6 ya giriş yapabilirsiniz.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-21
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 21

Yukarıda detaylı bir şekilde anlattığımız adımları uyguladı iseniz programı başlattığınızda yukarıdaki resme benzer bir karşılama ekranı ile sizde karşılaşacaksınız. Adobe Photoshop CS6’yı sorunsuz bir şekilde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Sizde aradığınız ve sağlam linklerini bulamadığınız uygulamaları bize bildirin bizde sizler için arayıp tarayıp bulalım ve sizlerle paylaşalım. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilir ve alt tarafa yorumunuzu bırakabilirsiniz. Bir sonraki paylaşımda sizlerle birlikte olmak dileğiyle esen kalın.

DoğruLink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte..

This Post Has 14 Comments

 1. teşekkür ederim eğer çalışırsa çok işime yarayacak

 2. Sen Varyaaa Adamsın Adaaaaammmmmm <3

  1. Sende öylesin <3 Size layık olmaya çalışıyoruz.

 3. Çok güzel paylaşım emeğinize sağlık..

 4. dediklerini aynen yaptım ama halen deneme surumu olarak gecıyor

  1. Crack sorunsuz bir şekilde çalışıyor. İletişim bölümünden bize ulaşabilirseniz sizlere yardımcı olmak isteriz. Hangi adımları nasıl uyguladığınıza dair gerekli kontrolleri birlikte yapabiliriz.Teşekkür Ederiz.

 5. Verilen linkte download kısmı çalışmıyor indirme ekranı gelmiyor !!!

  1. Gerekli kontroller yapıldı link sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. İletişim bölümünden bize ulaşabilirseniz. Doğrudan indirme linkini sizinle paylaşabiliriz.Teşekkür Ederiz.

 6. Dostum eline emeğine sağlık ya. Aradım aradım sonunda sende buldum çok sağ ol.

 7. çok güzel harika ama indirmek için bi link koysaydın on numara olurmuş 🙂

  1. Link sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. İletişim bölümünden bize ulaşabilirseniz sizlere daha detaylı yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 8. çok teşekkür ederim resimlerle dataylıca anlatmaknızda çok güzel

 9. 64 bit sistemde sadece üsttekini seçsek bi sorun olmaz değilmi ? alttakini birlikte seçip yüklediğimde 64bit.exe yi çalıştırınca crack yaptığım halde 30 günlük deneme ekranı çıkıyo karşıma bu sefer bu linkden yükleyeceğim sadece üstteki seçeneği tıklasam alttakine tıklamasam bi sorun olmaz değilmi ?

Bir cevap yazın

KAPAT