Adobe Photoshop CS6 Full İndir – Türkçe

Adobe Photoshop CS6 Full İndir – Türkçe

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-yeni

Adobe Photoshop CS6 Full

    Başta grafikerler, tasarımcılar ve mimarlar olmak üzere pek çok meslek dalında kullanılan, alanında en iyisi konumunda olan Adobe firmasına ait efsane program Photoshop CS6 sürümüyle karşınızda. En stabil ve sorunsuz çalışan sürümlerden birisi olan Photoshop CS6 sürümü ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Sizler için gerekli kontrollerini yaptığımız bu Doğrulinkte, yer alan Adobe Photoshop CS6 programını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Gerekli indirme kurulum adımlarını yazının devamında bulabilirsiniz. Vakit kaybetmeden indirme ve kurulum anlatımlarına geçelim.

     Ayrıca değerli paylaşımları ve barındırdığı Doğrulink için www.fullprogramlarindir.com sitesine teşekkür ederiz. Orijinal paylaşımı görmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

↓ Adobe Photoshop CS6 Full İNDİRME LİNKİ ↓
↓ Adobe Photoshop CS6 Full KURULUM ANLATIMI↓

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-1
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 1

1. Adobe Photoshop CS6 programını indirmek için yukarıda bulunan ‘Doğru Link İçin Buraya Tıkla’ butonuna tıklayalım. Butona tıkladıktan sonra karşımıza çıkan google drive indirme linkinden Adobe Photoshop CS6 yı indirelim. Daha hızlı ve sorunsuz bir indirme için İnternet Download Manager programını kullanabilirsiniz. Eğer güncel çalışan İnternet Download Manager sürümünüz yok ise BURAYA tıklayarak sorunsuz çalışan sürümü indirebilirsiniz. Gerekli indirmeyi tamamladıktan sonra yukarıda gösterildiği gibi ‘Shp6Tr.T-www.Oyunİndir.Vip.rar’ isimli dosya karşımıza gelecektir. Dosyamızı kolay erişebileceğimiz bir yere aldıktan sonra bir sonraki adıma geçip devam edelim.

NOT: Sitemizin devamlılığı ve linklerin sürekli kontrolü için, ‘Doğru Link İçin Buraya Tıkla’ butonuna bastığınızda  tek gösterimlik bir reklam karşınıza gelecektir. Butona tıkladığınızda açılan sayfada çıkan 5 saniyelik geri sayım bittikten sonra “Yönlendirmeniz Hazır” yazısının altında bulunan “Devam Et” butonuna tıklayın. Açılan yeni sekmede bir reklam çıkacaktır. Diğer sekmede ise indirmeye ait linki bulabilirsiniz. Eğer tarayıcınız sol üst köşede size bir uyarı verir ise ENGELLE yazan butona tıklayıp devam edebilirsiniz. Linkler temizdir gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-2
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 2

2.Shp6Tr.T-www.Oyunİndir.Vip.rar’ isimli Rar dosyasına ‘Sağ Tık > Klasöre çıkart ‘Shp6Tr.T-www.Oyunİndir.Vip’’ diyelim ve gerekli kurulum dosyalarına erişmek için rardan çıkarma işlemini uygulayalım. Eğer bilgisayarınızda Winrar programı kurulu değil ise BURAYA tıklayarak güncel Winrar sürümünü indirip kurabilirsiniz. Rardan çıkarma işleminin süresi bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir. İşlem bittikten sonra bir sonraki adıma geçelim.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-3
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 3

3. Rardan çıkardığımız klasörün içine girelim ve ‘Photoshop_13_LS6.exe’ isimli dosyaya çift tıklayarak çalıştıralım.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-4
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 4

4. Adobe Photoshop CS6 gerekli kurulum dosyalarını oluşturmak için tekrardan bir ayıklama işlemi yapacak. Ayıklamanın yapılacağı dosya yolunu göstermek için yukarıda gösterildiği gibi klasör şeklindeki butona basalım ve bir sonraki adıma geçelim.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-5
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 5

5. Açılan pencerede ‘Masaüstü’ yazan alana tıklayalım ve ‘Tamam’ diyerek gerekli dosya yolunu programa gösterelim. Dilerseniz farklı bir klasör ve farklı bir dizine de yönlendirme yapabilirsiniz.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-6
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 6

6.İleri’ butonuna tıklayalım ve bir sonraki adımdan devam edelim.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-7
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 7

7. Adobe Photoshop CS6 kurulum için gerekli dosyaları ayıklama işlemine başlıyor. Bu işlemin uzunluğu bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir. Kısmen uzun bir işlemdir. Gerekli işlem tamamlandıktan sonra bir sonraki adıma geçiş yapalım.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-8
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 8

8. Gerekli dosya ayıklama işlemi tamamlandı. Masaüstü konumunu gösterdiğimiz için bilgisayarınızın masa üstünde yukarıdaki gibi klasör ve dosyalar oluşturulacaktır. ‘Adobe CS6’ klasörü dışında oluşturulan diğer PDF dosyalarını silebilirsiniz.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-9
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 9

9. Masaüstünde bulunan ‘Adobe CS6’ isimli klasörün içerisine girelim ve ‘Set-up.exe’ isimli dosyayı çift tıklayarak çalıştıralım.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-10
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 10

10. Karşınıza böyle bir uyarı çıkabilir. Eğer böyle bir uyarı ile karşılaşır iseniz ‘Yoksay’ butonuna tıklayıp bir sonraki adıma geçiş yapalım.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-11
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 11

11. Yükleyici Başlatılıyor yazan bu ekran ile karşılaşıyor iseniz kurulumumuz sorunsuz bir şekilde devam ediyor demektir. İşlem tamamlandıktan sonra diğer adıma geçiş yapalım.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-12
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 12

12. Adobe Photoshop CS6’yı sorunsuz bir şekilde kullanmak için birden fazla Crack yöntemi mevcuttur. En hızlı ve sorunsuz şekilde sonuç verecek yöntemi uygulamamız için yukarıda gösterildiği gibi ‘Deneme sürümünü yükle’ yazan alana tıklayalım ve bir sonraki adıma geçiş yapalım.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-13
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 13

13. ÖNEMLİ: Yukarıda gördüğünüz Adobe Yazılım Sözleşmesi ekranı geldiğinde BİLGİSAYARINIZIN İNTERNET BAĞLANTISINI KESİN ve bağlantıyı kestiğinizden emin olduktan sonra ‘Kabul et’ butonuna tıklayın. Aksi taktirde Adobe Photoshop CS6 sizi Adobe ID ile giriş yapacağınız bir ekrana yönlendirecektir. Eğer Adobe ID’niz var ise karşınıza çıkan ekrandan ‘Giriş Yap’ diyerek Adobe ID’niz ile giriş yapabilir. Eğer Adobe ID’niz yok ise yeni bir Adobe ID edinip giriş yapabilirsiniz. Kurulumun uzamaması için internet bağlantınızı kesip devam etmeniz tavsiye edilir.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-14
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 14

14. Karşımıza çıkan ekranda ‘1’ ile gösterilen alandan dilerseniz dil tercihinizi değiştirebilirsiniz. Yukarıda gösterildiği gibi iki tik işaretinin de eklendiğinden emin olalım ve ‘Yükle’ butonuna tıklayalım. Eğer bilgisayarınız 32 Bit bir işletim sistemine sahipse SADECE alttaki tik işaretinin seçili olduğundan emin olun.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-15
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 15

15. Adobe Photoshop CS6 kurulum işlemi başlayacaktır. Bu işlemin uzunluğu bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir. Biraz uzun bir işlemdir bu arada dilerseniz bir kahve yapıp bekleme süresini keyifli bir hale getirebilirsiniz 🙂

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-16
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 16

16. Adobe Photoshop CS6 kurulum işlemi tamamlandı ‘Kapat’ butonuna tıkladıktan sonra gerekli Crackleme işleminin yapılacağı bir sonraki adıma geçiş yapalım.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-17
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 17

17.Shp6Tr.T-www.Oyunİndir.Vip.rar’ isimli klasöre tekrardan geçiş yapalım ve ‘Crack-Keygen-Anlatim’ isimli klasörün içerisine girelim.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-18
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 18

18. Daha sonra ‘Dll’ yazan klasörün içerisine giriş yapalım.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-19
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 19

19.x64’ yazan klasörün içerisine girelim. Eğer 32 Bit bir işletim sistemine sahipseniz ve 32 Bitlik sürümü kurdu iseniz ‘x86’ isimli klasöre giriş yapıp daha sonra uygulayacağımız adımları benzer şekilde uygulayabilirsiniz.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-20
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 20

20. Klasörün içerisinde yer alan ‘amtlib.dll’ isimli dosyayı ‘Sağ Tık > Kopyala’ yaparak kopyalayalım.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-21
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 21

21. Daha sonra Adobe Photoshop CS6’yı kurduğumuz ‘C:\Program Files\Adobe’ dizininde bulunan klasöre girelim ve ‘Adobe Photoshop CS6 (64 Bit)’ yazan klasöre erişelim. Eğer 32 Bit kurulum yaptı iseniz ilgili Program Files klasörünün içerisinden Adobe klasörüne giriş yapıp Adobe Photoshop CS6 isimli klasöre erişelim.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-22
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 22

22.Adobe Photoshop CS6(64 Bit)’ klasörünün içerisinde boş bit yere ‘Sağ Tık > Yapıştır’ diyelim ve az önce kopyaladığımız amtlib.dll isimli dosyayı yapıştıralım. Yapıştırma işleminden sonra karşımıza böyle bir ekran çıkacak ‘Hedefteki dosyayı değiştir’ diyelim ve bir sonraki adıma geçiş yapalım.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-23
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 23

23. Karşımıza böyle bir ekran gelecek ‘Devam’ diyelim ve son olarak karşımıza çıkacak olan ekrandaki uyarı penceresine ‘Evet’ diyelim ve gerekli işlemleri tamamlayalım.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-24
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 24

24. Adobe Photoshop CS6 Full Türkçe Kurulum ve Crackleme işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamladık. Adobe Photoshop’un bu sürümü otomatik olarak masaüstünde bir başlatma simgesi oluşturmuyor. Biz bu işlemi yukarıda gösterildiği gibi manuel olarak yapıp kolaylıkla programa erişimi sağlayabiliriz. Bunun için az önce yapıştırma işlemi yaptığımız klasörün içerisinde alt kısımda bulunan ‘Photoshop.exe’ isimli UYGULAMA dosyasına ‘Sağ Tık > Gönder > Masaüstü (kısayol oluştur)’ diyerek masaüstüne kısayol oluşturabilirsiniz.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-25
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 25

25. Adobe Photoshop CS6 kurulum işlemlerimiz tamamladı. Masaüstüne oluşturduğumuz uygulama kısayoluna tıklayarak uygulamayı başlatalım. Bizi yukarıda gösterildiği gibi bir ekran karşılayacak.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-26
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 26

26. Görüldüğü üzere Adobe Photoshop CS6 sorunsuz bir şekilde çalışmakta. Eğer yukarıda anlatılan adımlardan herhangi birisinde bir sorun yaşadıysanız ve kurulumu tamamlayamadıysanız. Bu gönderinin altına yorum atabilir, İletişim bölümünden bize mail atabilir veya İnstagram hesabımızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan ve birlikte çözüme ulaşmaktan mutluluk duyarız.

adobe-photoshop-cs6-full-turkce-adim-27
Adobe Photoshop CS6 Full – Türkçe Kurulum Adim 27

Adobe Photoshop CS6 programını sorunsuz bir şekilde tüm yaratıcılığınız ve hayal gücünüzle kullanmanız dileğiyle, bir başka DoğruLinkte görüşmek üzere esen kalın.

DoğruLink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte..

This Post Has 21 Comments

 1. tuncay abbas

  teşekkür ederim eğer çalışırsa çok işime yarayacak

 2. Murat Çılgın

  Sen Varyaaa Adamsın Adaaaaammmmmm <3

  1. DogruLink

   Sende öylesin <3 Size layık olmaya çalışıyoruz.

 3. Eyup

  Çok güzel paylaşım emeğinize sağlık..

 4. sasas

  dediklerini aynen yaptım ama halen deneme surumu olarak gecıyor

  1. DogruLink

   Crack sorunsuz bir şekilde çalışıyor. İletişim bölümünden bize ulaşabilirseniz sizlere yardımcı olmak isteriz. Hangi adımları nasıl uyguladığınıza dair gerekli kontrolleri birlikte yapabiliriz.Teşekkür Ederiz.

 5. İsmail

  Verilen linkte download kısmı çalışmıyor indirme ekranı gelmiyor !!!

  1. DogruLink

   Gerekli kontroller yapıldı link sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. İletişim bölümünden bize ulaşabilirseniz. Doğrudan indirme linkini sizinle paylaşabiliriz.Teşekkür Ederiz.

 6. can

  Dostum eline emeğine sağlık ya. Aradım aradım sonunda sende buldum çok sağ ol.

 7. taylan

  çok güzel harika ama indirmek için bi link koysaydın on numara olurmuş 🙂

  1. DogruLink

   Link sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. İletişim bölümünden bize ulaşabilirseniz sizlere daha detaylı yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 8. ilyas

  çok teşekkür ederim resimlerle dataylıca anlatmaknızda çok güzel

 9. Batuhan

  64 bit sistemde sadece üsttekini seçsek bi sorun olmaz değilmi ? alttakini birlikte seçip yüklediğimde 64bit.exe yi çalıştırınca crack yaptığım halde 30 günlük deneme ekranı çıkıyo karşıma bu sefer bu linkden yükleyeceğim sadece üstteki seçeneği tıklasam alttakine tıklamasam bi sorun olmaz değilmi ?

 10. kadir

  Hocam oradaki işlemleri aynen yaptım ama çalıştırdığımda hiç bir şey olmuyor görev yöneticisinde gözüküp hemen kayboluyor

  1. DogruLink

   Merhabalar sorunu anlamak ve çözümlemek adına size bir mail gönderdik. Yardımcı olup çözümü beraber bulmaktan mutluluk duyarız. 🙂

   1. kadir

    Reis Gmail üzerinden ulaşıp sorunu çözene kadar yardımcı oldun Allah razı olsun emekleriniz boşa çıkmasın.
    Program çalışıyor ve site yetkilileri her türlü yardımcı oluyor arkadaşlar.

 11. ege

  Adamın dibisin günlerdir setup halini arıyorum hep portable vb. şeyler vardı sonunda sende buldum adamsın krall..

 12. SORA

  HAYATIMI KURTARDIN ÇOK TEŞEKKÜRLER BU ARADA CRACK OLMUYO DİYENLER VARDI HİÇBİR SIKINTI YOK İNDİRECEKLER TEREDDÜT ETMESİN

 13. Sevil Kassem

  Bir bilgi daha sormak istiyorum:
  Masaustune kisa yolu kopyaladiktan sonra
  25. maddede yazan baslat yaparket internet acik olmali mi?

 14. Şeyda Gülsüm Şahin

  Elinize emeğinize sağlık sorunsuz bir şekilde kurdum

Bir cevap yazın