Adobe Premier Pro CC 2019 Full İndir

Adobe Premier Pro CC 2019 Full İndir

adobe-premier-pro-2019-full-kurulum-tanitim

Adobe Premier Pro 2019 Full İndir

Video düzenleme konusunda akla ilk gelen programların başında gelen Adobe Premier Pro CC 2019 sürümü ile siz değerli DoğruLink kullanıcılarının karşısında. Güçlü düzenleme araçları ve kullanıcı dostu ara yüzü ile hem profesyonel hem de amatör her türlü çalışmalarınızı Adobe Premier  ile yapabilirsiniz. Youtube, İnstagram, Facebook başta olmak üzere tüm sosyal medya platformlarına uygun kaliteli videolar hazırlayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Adobe Premier Pro CC 2019 hem giriş hem de çıkış olarak bir çok dosya türünü desteklemektedir. 4K video kalitesinden 720p video kalitesine kadar her türlü kalitede çıktı alabileceğiniz Adobe Premier Pro CC 2019 ile videolarınıza alt yazılar ekleyebilir ve yüz yerleştirme gibi popüler animasyonları kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizler için gerekli kontrollerini yaptığımız bu Doğrulinkte, yer alan  Adobe Premier Pro CC 2019 programını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Gerekli indirme kurulum adımlarını yazının devamında bulabilirsiniz. Vakit kaybetmeden indirme ve kurulum anlatımlarına geçelim.

     Ayrıca değerli paylaşımları ve barındırdığı DoğruLink için www.programindir.cafe sitesine teşekkür ederiz. Orijinal paylaşımı görmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

↓ Adobe Premier Pro CC 2019 Full İNDİRME LİNKİ ↓Adobe After Effects CC 2019 İndirmek İçini Buraya Tıkla


↓ Adobe Premier Pro CC 2019 KURULUM ANLATIMI ↓

adobe-premier-pro-cc-2019-kurulum-adim-1
Adobe Premier Pro CC 2019 Full Kurulum Adım 1

1. Adobe Premier Pro CC 2019 programını indirmek için yukarıda bulunan ‘Doğru Link İçin Buraya Tıkla’ butonuna tıklayalım. Butona tıkladıktan sonra karşımıza çıkan Google Drive indirme linkinden Adobe Premier Pro CC 2019′yı indirelim. Daha hızlı ve sorunsuz bir indirme için İnternet Download Manager programını kullanabilirsiniz. Eğer güncel çalışan İnternet Download Manager sürümünüz yok ise BURAYA tıklayarak sorunsuz çalışan sürümü indirebilirsiniz. Gerekli indirmeyi tamamladıktan sonra yukarıda gösterildiği gibi ‘Adobe.Premier.Pro.2019.13.1.4.2 – programindir.cafe.rar’ isimli dosya karşımıza gelecektir. Dosyamızı kolay erişebileceğimiz bir yere aldıktan sonra bir sonraki adıma geçip devam edelim.

NOT: Sitemizin devamlılığı ve linklerin sürekli kontrolü için, ‘Doğru Link İçin Buraya Tıkla’ butonuna bastığınızda  tek gösterimlik bir reklam karşınıza gelecektir. Butona tıkladığınızda açılan sayfada çıkan 5 saniyelik geri sayım bittikten sonra “Yönlendirmeniz Hazır” yazısının altında bulunan “Devam Et” butonuna tıklayın. Açılan yeni sekmede bir reklam çıkacaktır. Diğer sekmede ise indirmeye ait linki bulabilirsiniz. Eğer tarayıcınız sol üst köşede size bir uyarı verir ise ENGELLE yazan butona tıklayıp devam edebilirsiniz. Linkler temizdir gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

adobe-premier-pro-cc-2019-kurulum-adim-2
Adobe Premier Pro CC 2019 Full Kurulum Adım 2

2.Adobe.Premier.Pro.2019.13.1.4.2 – programindir.cafe.rar’ isimli Rar dosyasına ‘Sağ Tık > Klasöre çıkart ‘Adobe.Premier.Pro.2019.13.1.4.2 – programindir.cafe.rar’ diyelim ve gerekli kurulum dosyalarına erişmek için rardan çıkarma işlemini uygulayalım. Eğer bilgisayarınızda Winrar programı kurulu değil ise BURAYA tıklayarak güncel Winrar sürümünü indirip kurabilirsiniz. Rar dan çıkarma işleminin süresi bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir. İşlem bittikten sonra bir sonraki adıma geçelim.

adobe-premier-pro-cc-2019-kurulum-adim-3
Adobe Premier Pro CC 2019 Full Kurulum Adım 3

3. Klasör içerisinde yer alan “Set-up.exe” isimli dosyayı çift tıklayarak çalıştıralım. Eğer karşımıza herhangi bir uyarı çıkarsa “Evet” diyelim ve işlemlere devam etmek üzere bir sonraki adıma geçiş yapalım.  

NOT: Kurulum esnasında herhangi bir hatanın çıkmaması için kablolu veya kablosuz olarak kullandığınız İNTERNETİNİZİN BAĞLANTISINI KESMENİZ gerekmektedir. İnternet bağlantınızın kesili olduğundan emin olduktan sonra diğer adımları uygulama devam edebilirsiniz.

adobe-premier-pro-cc-2019-kurulum-adim-4
Adobe Premier Pro CC 2019 Full Kurulum Adım 4

4. Karşımıza çıkan “Premier Pro 2019 Yükle” ekranında bulunan “DEVAM” butonuna tıklayalım ve gerekli kurulum ayarlarını yapmak üzere bir sonraki adıma geçiş yapalım.


adobe-premier-pro-cc-2019-kurulum-adim-5
Adobe Premier Pro CC 2019 Full Kurulum Adım 5

5.  Karşımıza çıkan Adobe Premier Pro CC 2019 kurulum ekranından “1” ile gösterilen alana tıklayarak dilerseniz mevcut dil ayarlarını değiştirebilirsiniz. “2” ile belirtilen alana tıklayarak programın kurulumun yapılacağı dizini değiştirebilirsiniz. Gerekli ayarları yaptıktan sonra “Devam” diyelim ve bir sonraki adıma geçiş yapalım.

adobe-premier-pro-cc-2019-kurulum-adim-6
Adobe Premier Pro CC 2019 Full Kurulum Adım 6

6. Yükleme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Kurulumu yukarıda ok ile gösterilen bölümden takip edebilirsiniz. Kurulum süresi bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir. Adobe Premier Pro CC 2019 boyut olarak yüksek bir program olmadığı için kurulum kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.

adobe-premier-pro-cc-2019-kurulum-adim-7
Adobe Premier Pro CC 2019 Full Kurulum Adım 7

7. Adobe Premier Pro CC 2019 kurulum işlemi tamamlandı. “Kapat” butonuna tıklayarak çıkış yapalım. Program otomatik olarak Crack işlemini yapmaktadır. Ayrıca bir Crack işlemi uygulamamıza gerek yoktur.

adobe-premier-pro-cc-2019-kurulum-adim-8
Adobe Premier Pro CC 2019 Full Kurulum Adım 8

8. Adobe Premier Pro CC 2019‘nin varsayılan kurulum dizini olarak gelen ve programın kurulu bulunduğu “C:\ProgramFiles\Adobe” klasörüne giriş yapalım. Daha sonra içerisinde yer alan “Adobe Premier Pro CC 2019” klasörüne girelim.

adobe-premier-pro-cc-2019-kurulum-adim-9
Adobe Premier Pro CC 2019 Full Kurulum Adım 9

9. Klasör içerisinde alt kısımlara doğru yer alan “Adobe Premier Pro.exe” isimli UYGULAMA dosyasına “Sağ Tık > Gönder > Masaüstü(kısayol oluştur)” diyelim ve kısayol oluşturma işlemini tamamlayalım. Masaüstünde bulunan uygulama simgesine tıklayalım ve programı başlatalım.


adobe-premier-pro-cc-2019-kurulum-adim-10
Adobe Premier Pro CC 2019 Full Kurulum Adım 10

10. Adobe Premier Pro CC 2019 başlatma ekranı karşımıza geldi bu aşamada program ilgili ayarları otomatik olarak yapıyor ve ilgili araçları otomatik olarak başlatıyor. Kısa bir süre bekledikten sonra program başlatılacaktır.

adobe-premier-pro-cc-2019-kurulum-adim-11
Adobe Premier Pro CC 2019 Full Kurulum Adım 11

11.  Adobe Premier Pro CC 2019 kurulum işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlandı ve  Adobe Premier Pro CC 2019 sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Eğer yukarıda anlatılan adımlardan herhangi birisinde bir sorun yaşadıysanız ve kurulumu tamamlayamadıysanız. Bu gönderinin altına yorum atabilir, İletişim bölümünden bize mail atabilir veya İnstagram hesabımızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan ve birlikte çözüme ulaşmaktan mutluluk duyarız.

 Adobe Premier Pro CC 2019 programını sorunsuz bir şekilde tüm yaratıcılığınız ve hayal gücünüzle kullanmanız dileğiyle, bir başka DoğruLinkte görüşmek üzere esen kalın.

Doğrulink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte…

Bir cevap yazın