Adobe Premier Pro 2019 Full İndir

Adobe Premier Pro 2019 Full İndir

adobe-premier-pro-2019-full-kurulum-tanitim

Adobe Premier Pro 2019 Full İndir

Video düzenleme konusunda akla ilk gelen programların başında gelen Adobe Premier Pro 2019 sürümü ile siz değerli DoğruLink kullanıcılarının karşısında. Güçlü düzenleme araçları ve kullanıcı dostu ara yüzü ile hem profesyonel hemde amatör her türlü çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Youtube, İnstagram, Facebook başta olmak üzere tüm sosyal medya platformalarına uygun kaliteli videolar hazırlayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Adobe Premier Pro hem giriş hemde çıkış olarak bir çok dosya türünü desteklemektedir. 4K video kalitesinden 720p video kalitesine kadar her türlü kalitede çıktı alabileceğiniz Adobe Premier Pro ile videolarınıza alt yazılar ekleyebilir ve yüz yerleştirme gibi popüler animasyonları kolaylıkla yapabilirsiniz. Dilerseniz lafı çokta uzatmadan bu benzersiz program Adobe Premier Pro 2019 un indirme linklerine ve kurulum anlatımına geçelim. Unutmadan görsel efekt konusunda güçlü diğer bir program olan Adobe After Effects ile güçlü efektler oluşturabilir. Adobe Premier Pro ile de gerekli düzenlemeleri yapıp çıktıya hazır hale getirebilirsiniz.

↓ Adobe Premier Pro 2019 Full İNDİRME ve KURULUM ↓

dogrulink

Adobe After Effects İndirmek İçini Buraya Tıkla


adobe-premier-pro-2019-kurulum-adim-1
Adobe Premier Pro 2019 Full Kurulum Adım 1

1- Yukarıda bulunan “DoğruLink İçin Buraya Tıkla” yazan butona tıklayarak sizler için hazırlamış olduğumuz temiz ve sağlam Adobe Premier Pro 2019 indirme linkine ulaşıyoruz. Butona tıkladığımızda bizi bir yönlendirme sayfası karşılayacak 5 sn lik geri sayım bittikten sonra karşımıza çıkan “Devam Et” butonuna basarak devam ediyoruz. Not: Sol üst köşede çıkan bildirm gönderme isteğine “ENGELLE” diyebilirsiniz.

İndirme linkinde bulunan “Adobe_Premier_Pro_2019-Doğrulink.com” isimli dosyayı indiriyoruz ve yukarıdaki resimde gösterildiği gibi “Adobe_Premier_Pro_2019-Doğrulink.com” isimli Rar dosyasına “Sağ Tık → Klasöre Çıkart “Adobe_Premier_Pro_2019-Doğrulink.com/“ diyerek sıkıştırılmış rar dosyasından çıkarma işlemini yapıyoruz. Eğer bilgisayarınızda kurulu güncel Winrar sürümü yok ise BURAYA Tıklayarak güncel Winrar sürümünü indirip kurabilirsiniz.

adobe-premier-pro-2019-kurulum-adim-2
Adobe Premier Pro 2019 Full Kurulum Adım 2

2- “Adobe_Premier_Pro_2019-Doğrulink.com” rardan çıkarma işlemi bittikten sonra klasör içerisine girip “Adobe Premier Pro 2019 SETUP – Dogrulink.com klasörüne giriyoruz.

adobe-premier-pro-2019-kurulum-adim-3
Adobe Premier Pro 2019 Full Kurulum Adım 3

3- Klasör içerisinde bulunan “Set-up” isimli dosyaya “Sağ Tık → Yönetici olarak çalıştır” diyoruz ve bir sonraki adıma geçiş yapıyoruz.

adobe-premier-pro-2019-kurulum-adim-4
Adobe Premier Pro 2019 Full Kurulum Adım 4

4- Adobe Premier Pro 2019 kurulum ekranı bizi karşılıyor. Dilerseniz “1” ile belirtilen alandan dil ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. “2” ile gösterilen alana da tıklayarak Adobe Premier Pro 2019 un kurulacağı dizini değiştirebilirsiniz. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra “Next” diyerek kurulum işlemini başlatabiliriz.

adobe-premier-pro-2019-kurulum-adim-5
Adobe Premier Pro 2019 Full Kurulum Adım 5

5- Adobe Premier Pro 2019 kurulum işlemi başladı . Bu işlemin uzunluğu bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir.


adobe-premier-pro-2019-kurulum-adim-6
Adobe Premier Pro 2019 Full Kurulum Adım 6

6- Adobe Premier Pro kurulum işlemi başarılı bir şekilde tamamlandı. Hadi şimdi crack işlemine geçelim…

adobe-premier-pro-2019-kurulum-adim-7
Adobe Premier Pro 2019 Full Kurulum Adım 7

7- Şaka şaka crack işlemine gerek yok Adobe Premier Pro 2019 kurulum esnasında crack işlemini otomatik olarak yaptı. Herhangi bir crack işlemine gerek yok. Programımız sorunsuz bir şekilde kuruldu.

adobe-premier-pro-2019-kurulum-adim-8
Adobe Premier Pro 2019 Full Kurulum Adım 8

8- Adobe Premier Pro 2019 kurulumu tamamladı. Programa ait görsel yukarıda mevcut bu adımdan sonra yapılacak tek şey programın keyfini çıkarmak.

adobe-premier-pro-2019-kurulum-adim-9
Adobe Premier Pro 2019 Full Kurulum Adım 9

9- Üst menüde yer alan About sekmesine tıkladığımızda Adobe Premier in pro sürümünün sorunsuz bir şekilde kurulduğunu gösteren dökümantasyona ulaşabiliriz.

DoğruLink.com ile işte her şey bu kadar basit..

Adobe Premier Pro 2019 kurulumuyla ilgili herhangi bir sorun ve ya problem yaşadıysanız alt kısımda yer alan alandan yorum bırakabilir. Dilerseniz de üst menüde yer alan “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Doğrulink ekibi olarak iyi çalışmalar dileriz. Bir sonraki DoğruLink’te görüşünceye kadar esen kalın …

Dogrulink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte…

Bir cevap yazın

KAPAT