CorelDRAW Graphics Suit x8 Full İndir

CorelDRAW Graphics Suit x8 Full İndir

corel-draw-graphics-suite-x8-full-dogrulink.com

CorelDRAW Graphics Suit x8 Full

Çizim programı denildiğinde ilk akla gelen programlardan birisi olan CorelDRAW , Graphics Studio X8 sürümüyle karşınızda . Güçlü ve fonksiyonel yapısıyla hem amatör hem profesyonel her çalışmalarınızda sıklıkla kullanacak ve vazgeçilmezleriniz arasına Corel DRAW X8 i ekleyeceksiniz. Programın en güçlü yönlerinden biriside hem normal resim formatın da hemde vektörel olarak çizimlerinizi desteklemesi ve düzenleme anlamında her türlü imkanı sunması. Eğer henüz CorelDRAW ı denemediyseniz sizler için hazırladığımız ve detaylı crack anlatımını yaptığımız bu tertemiz CorelDRAW Graphisc Studio x8 sürümünü gönül rahatlığıyla indirebilir ve her türlü çalışmalarınız da kullanabilirsiniz. Dilerseniz lafı çokta fazla uzatmadan CorelDRAW Graphics Studio x8 Full indirme linkine ve detaylı kurulum anlatımına geçelim.

↓ CorelDRAW Graphics Suit x8 İNDİRME ve KURULUM ↓

dogrulinkcoreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-1
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 1

1- CorelDRAW Graphics Studio x8 kurulumuna geçmeden önce kurulum esnasında yapmamız gereken bir adımdan kuruluma başlamadan bahsetmek istiyoruz ki kurulum esnasında herhangi bir karışıklığa sebebiyet vermeyelim. CorelDRAW kurulumunu başlattığımızda programın içerisinde otomatik olarak gelen ve yüklenen “Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable” eğer daha önceden bizim bilgisayarımızda kurulu ise program daha önceki bir sürümü yüklü diyerek kurulumu durduruyor ve hataya sebebiyet veriyor. Bunu önlemek adına başlat menüsünde yer alan arama çubuğundan veya Denetim masasında yer alan Uygulamalar ve Özellikler bölümünden “Microsoft Visual C++ 2015 ve Üzeri Tüm sürümleri” kaldırmamız gerekiyor.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-2
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 2

2- Bizim anlatımı yaptığımız bilgisayarımızda şuan sadece Microsoft Visual C++ 2015 sürümü bulunduğu için sadece bu sürümü kaldırıyoruz. Ancak sizde daha yüksek sürümler mevcutsa aynı yöntemi kullanarak onları da kaldırmanız gerekiyor. Not: kaldırdıktan sonra herhangi bir sıkıntı çıkmayacaktır zaten CorelDRAW kurulum esnasında tekrardan aynı sürümleri kuracaktır. Programı seçtikten sonra “Kaldır” diyerek programı kaldırıyoruz. Çıkan ekranlarda ileri diyerek kaldırma işlemlerini tamamlıyoruz. Artık CorelDRAW Graphics Studio x8 kurulumuna geçiş yapabiliriz.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-3
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 3

3- Yukarıda bulunan “DoğrulLink İçin Buraya Tıkla” butonuna tıklayarak indirme linkinin bulunduğu sayfaya yönlendiriliyoruz.Link kontrolü için kullandığımız link kısaltma programının göstereceği 5 snlik geri sayım bittikten sonra “Devam Et” butonuna tıklıyoruz ve sol üst tarafta çıkan uyarıya “ENGELLE” diyoruz ve indirme linkine ulaşıyoruz. Gerekli indirmeyi yaptığınızı varsayarak devam ediyoruz. İndirmiş olduğumuz “CorelDRAW_Graphics_Suite_x8_Full-Dogrulink.com” dosyasına “Sağ Tık → Klasöre çıkart “CorelDRAW_Graphics_Suite_x8_Full-Dogrulink.com” diyerek sıkıştırılmış dosyaları Rardan çıkarma işlemi yapıyoruz. Eğer bilgisayarınızda kurulu güncel Winrar sürümü yok ise BURAYA Tıklayarak sorunsuz çalışan en güncel sürümü indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Rardan çıkarma işlemi bittikten sonra bir sonraki adıma geçiş yapabiliriz.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-4
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 4

4- Öncelikle “C:/Windows/System32/drivers/etc” klasörü içerisinde bulunan “hosts” dosyasına ulaşmamız gerekiyor. Kurulum tamamlanıp crack yaptıktan sonra programın internete bağlı olsak dahi bizim lisans sürümünü kontrol edememesi için ufak bir hile yapacağız.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-5
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 5

5- “hosts” dosyasına “Sağ Tık → Edit with Notepad++” diyerek Notepad düzenleme editöründe yazımızı açıyoruz. Eğer bilgisayarınız da kurulu Notepad ++ sürümü yok ise BURAYA Tıklayarak indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Notepad++ neden önemli çünkü hosts dosyasında herhangi bir değişiklik yapabilmemiz için editörün yönetici olarak başlatılması gerekiyor yetkilendirme aşamasında Notepad devreye giriyor ve bizim için gerekli işlemleri hallediyor. Normal işlerinizde de kullanacağınız çok güçlü ve güzel bir programdır kendisi 🙂

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-6
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 6

6- “host dosyasına eklenecekler” metin belgesinde de mevcut olan şu satırı “127.0.0.1 iws.corel.com” ekliyoruz ve sol üst kısımda bulunan kaydet butonuna basıyoruz.


coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-7
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 7

7- Windows bize bir uyarı veriyor. Dosyaya erişim izni olmadığı için hata alıyoruz. Ancak işte tamda burada Notepad++ devreye giriyor. Çıkan ekrana “Evet” diyerek programın yönetici modunda tekrar açılmasını sağlıyor. Notepad++ ekranı kapanıp tekrardan açılıyor. Kaydetme işlemini sol üst kısımdan tekrar yapıyoruz. Bu sefer sorunsuz bir şekilde kayıt işlemini tamamlayacaktır. “hosts” dosyasını kapatıyoruz.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-8
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 8

8- Yapmamız gereken ön hazırlıklar tamamlandı. CorelDRAW Graphics Suite x8 kurulum işlemine geçebiliriz. “CorelLauncher” isimli dosyaya “Sağ Tık → Yönetici olarak çalıştır” diyoruz.

NOT: Bundan sonraki adımlarda İNTERNET BAĞLANTISI KESİYORUZ ve kurulum işlemine öyle devam ediyoruz.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-9
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 9

9- CorelDRAW Graphics Suite x8 kurulum işlemi başladı. Çıkan ekranda kırmızı kutu ile gösterilen alandaki tiki işaretledikten sonra “Kabul Et” diyerek devam ediyoruz.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-10
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 10

10- “Kabul Et” dedikten sonra çıkan kurulum ekranını biraz bekleteceğiz. “Crack Dosyaları” içerisinde bulunan “Keygen” isimli crack dosyasına “Sağ Tık → Yönetici olarak çalıştır” diyoruz.

ÖNEMLİ UYARI: Eğer anti virüs programı kullanıyorsanız büyük ihtimalle bu dosyayı virüs olarak görecektir. Aynı şekilde windows defender da bu dosyaya tepki vermektedir. Virüs programının kapalı olduğundan ve windows defender da bu dosyayı dikkate almaması için gerekli ayarlamaların yapıldığından emin olun.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-11
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 11

11- Keygen ekranımız açıldı en üstte bulunan açılır menüden “CorelDRAW Graphics Suite X8”i seçiyoruz. Ve bir kere sol altta bulunan “Generate Serial Number” butonuna tıklıyoruz. Serial Number yazan kısımda bulunan “Serial Number”ın tamamını kopyalıyoruz.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-12
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 12

12- Kopyaladığımız Serial Numberı yukarıdaki ekranda da görüldüğü gibi “Seri Numarası” yazan kısma yapıştırıyoruz. “Tam Ad” yazan kısma istediğiniz ismi girebilirsiniz çok önemli değil. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra “İleri” diyoruz.

ÖNEMLİ UYARI: Keygen ekranı bu aşamadan sonraki adımlarda sürekli olarak açık kalması gerekmektedir. Özellikle serial number kısmında herhangi bir değişiklik yapmadan ekranınızın bir kenarına çekip bekletin.


coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-13
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 13

13- Karşımıza çıkan ekranda “Normal Yükleme” butonuna tıklıyoruz. Eğer ayarları özelleştirmek isterseniz “Özel Yükleme..” butonuna tıklayıp gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Ancak mevcut ayarlarıyla kurulmasını tavsiye ederiz.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-14
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 14

14- CorelDRAW Graphics Suite x8 kurulum işlemi başladı. Bu işlemin süresi bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir ancak çok uzun bir işlem değildir. Kurulumun yapıldığı esnada Keygen Ekranının açık olduğundan emin olun.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-15
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 15

15- CorelDRAW Graphics Suite x8 kurulum işlemi tamamlandı. Sol alt kısımda bulunan “Skip” butonuna tıklıyoruz.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-16
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 16

16- Karşımıza çıkan ekranda “Tamamla” diyerek kulum işlemini bitiriyoruz.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-17
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 17

17- Son olarak “CorelDRAW_Graphics_Suite_x8_Full-Dogrulink.com” klasöründe bulunan “Güncelleme 1” klasörüne giriyoruz ve içerisinde bulunan “CDGSX8U1” isimli dosyaya “Sağ Tık → Yönetici olarak çalıştır” diyoruz. CorelDraw a ait güncelleme dosyasını da yükledikten sonra işlemlerimiz tamamlanacak.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-18
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 18

18- Kurulum işlemine benzer şekilde kırmızı alandaki tiki işaretledikten sonra “Kabul Et” diyerek devam ediyoruz. Otomatik olarak kurulum başlayacaktır.


coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-19
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 19

19- Kısa bir kurulumdan sonra karşımıza çıkan bu ekranda “Son” diyerek. Güncelleme yükleme işlemini tamamlıyoruz.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-20
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 20

20- Kurulumun başından beri beklettiğimiz Keygen dosyasında sağ alt kısımda bulunan “Generate Activation Code” butonuna bir kez tıklıyoruz.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-21
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 21

21- Butona tıkladıktan sonra karşımıza “Activation data has been addes successfully 🙂” yazısı çıktığında crack işlemini de sorunsuz bir şekilde hallettik demektir.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-22
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 22

22- Masaüstünde bulunan program kısa yoluna basıp CorelDRAW Graphics Suite x8 programını başlatıyoruz.

coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-23
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 23

23- Crackli Full Kurulum işleminin sorunsuz yapılıp yapılmadığını anlamak için çıkan ekranın sağ üst kısmında bulunan yeşil ikonun üzerine gelip faremizi beklettiğimizde yada üzerine tıkladığımızda “Oturum Açtınız:X-FORCE@smoked.it” ibaresiyle karşılaşıyorsak her şey sorunsuz bir şekilde hallolmuş demektir.


coreldraw-graphics-suite-x8-kurulum-adim-24
CorelDRAW Graphics Suit x8 Full Kurulum Adım 24

24- Üst menüde bulunan “Yardım” sekmesinde “Ürün Ayrıntıları” bölümüne tıkladığımızda açıklan pencerede kurulumun Tam Sürümde sorunsuz tamamlandığını görebilirsiniz.

Artık internet bağlantınızı aktif edebilir. CorelDRAW Graphics Suite x8 in keyfini çıkarabilirsiniz. Bir sonraki doğrulinkte görüşmek üzere esen kalın.

DoğruLink.com ile işte her şey bu kadar basit..

CorelDRAW Graphics Suite x8 kurulumuyla ilgili herhangi bir sorun ve ya problem yaşadıysanız alt kısımda yer alan alandan yorum bırakabilir. Dilerseniz de üst menüde yer alan “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Dogrulink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte…

This Post Has 2 Comments

Bir cevap yazın