YASAL UYARI – DCMA

Sitemizdeki linklerden indirme yapan herkes, aşağıdaki koşulları okumuş olarak kabul edilir.

1-) www.dogrulink.com sunucularımızda KESİNLİKLE Video/Film/Oyun/Dizi/Program barındırılmamaktadır.

2-) Sitemizin çalışma prensibi, ilgili konuya ait en temiz ve en sorunsuz indirme, yükleme, kurulum linklerini (içeriklerini) ve programlara ait eğitim, yardımcı programlar ve yararlı dokümantasyonları araştırıp bularak site kullanıcılarına sunmaktır. Dolayısı ile sunucularımızda ve www.dogrulink.com ile alakalı herhangi bir depolama biriminde Video/Film/Oyun/Dizi/Program barındırılmamaktadır. Sitemiz sadece yönlendirici konumunda görev almaktadır.

3-) Sitemizdeki her türlü içeriği kullanmak, kullanıcının iradesindedir ve her hangi bir teşvik ya da zorlama söz konusu değildir.

4-) Sitemiz her yaş grubuna hitâben kurulmuş olup,içeriğimizde Adult(Pornografik) ve Türk Cezâ Kanununa aykırı içerikler bulunmamaktadır.

5-) Sitemizde;Türkiye Cumhuriyeti Devletini küçümseyecek, aşağılayacak ve toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik olan herhangi bir materyal bulunmamaktadır.

6-) Sitemizde İçeriklere yapılan yorumların sorumlusu,yorumu yapan kişilerdir.Bu nedenle sitemiz sorumlu tutulamaz. Zaten uygunsuz yorum görüldüğü taktirde,Site yöneticilerince gerekeni yapılacak ve derhâl silinecektir…

7-) Sitemiz 5651 Sayılı yasada tanımlanan Yer Sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre sitemizdeki paylaşımların yönetim tarafından kontrol edilme yükümlülüğü yoktur. Telif hakkı sahiplerine yardımcı olmak için : Sitemiz Uyar/Kaldır sistemin prensip edinmiştir. Gerekli Bilgileri bu adresten bulabilir. Bu adresteki Anlatılan taslak şeklinde bizim mail adresimize dönüş yapabilirsiniz. http://www.yaybir.org.tr/bilgi-bankasi/uyar-kaldir-sistemi/450

Türk Ceza Kanununun 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4 gereğince bildirim tarihinden itibaren 3 Gün İçerisinde içerik sitemizden tamamen silinecektir. Tekrar bildirim göndermeniz gerekmemektedir. İlgili Kanun : http://www.yaybir.org.tr/yaybir/kanun/461

Telif hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve hakları sizde olan konuya yada konular varsa lütfen İletişim İçin dogrulink@gmail.com adresini kullanınız. Diğer hiçbir iletişim yöntemi bize ulaşmanızı sağlamayacaktır.

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

DogruLink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte…


İletişim| Hakkımızda | Gizlilik Politikası