Doğru Link Teknik Destek Paketi


DoğruLink Teknik Destek Paketi

SADECE 4.90 TL

* Ödeme işlemi esnasında sizlere ulaşabileceğimiz geçerli bir e-posta adresi ve cep telefonu numarası giriniz. Ödeme yapıldıktan sonra sizlere e-posta yolu ile en kısa sürede ulaşacağız ve gerekli işlemler teknik ekibimiz tarafından başlatılacaktır.

** Ödemeler wecann.app ismiyle alınmaktadır. Bu kuruluş www.dogrulink.com’a aittir.


DoğruLink.com ailesi olarak siz değerli kullanıcılarımıza en temiz, en sorunsuz ve en doğru indirme linklerini yüzlerce web sitesi üzerinden tarıyor, kendi bilgisayarlarımız da test ediyor ve kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz.

Programların detaylı kurulum anlatımlarını resimli ve açıklamalı bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz. Ancak aldığımız geri dönüşler neticesinde kurulum işlemlerinde sıkıntı yaşayan kullanıcılarımızın programları sorunsuz bir şekilde kurması ve kullanması için “DoğruLink Teknik Destek” paketini sizlerin hizmetine sunduk.

Teknik Destek Paketi Ne İşe Yarar?

Sitemizde yer alan herhangi bir programın kurulum adımlarını gerçekleştirmek ve kurulum sonrası ortaya çıkabilecek hataların giderilmesini sağlamak üzere geliştirdiğimiz Uzaktan Kurulum Hizmetimiz de, ilgili programlar yardımı ile bilgisayarınıza bağlanıyoruz ve gerekli kurulum adımlarını sizlerle beraber gerçekleştiriyoruz.

Eğer kurulum adımlarını tamamlamamıza engel olan donanım ve yazılım kaynaklı teknik problemler sebebi ile kurulum işlemi başarılı bir şekilde tamamlanmaz ise ALINAN ÜCRETİN TAMAMI GERİ İADE edilmektedir.

Amacımız temiz program bulma sırasında yaşanan güvenlik zafiyetlerine sebebiyet veren bir çok siteyle ilişki kurmanızı engellemek ve sizleri bu sıkıntılı işlemlerden kurtarmak.

Teknik Destek Paketi Nasıl Çalışır? Süreç Nasıl İlerler ?

Hangi programın kurulumunun yapılacağını seçtikten ve ödemeyi yaptıktan sonra teknik ekibimize bir bildirim ulaşır.

Teknik ekibimiz sizinle e-posta adresi üzerinden iletişime geçer ve kurulum işleminin başlatılması için gerekli programları sizlerle paylaşır.

Bilgisayarınız ile Uzaktan Bağlantı sağlamak için kullandığımız TeamViewer programının son sürümünün bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. Dilerseniz programın son sürümünü BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.

Team Viewer programını kurduktan sonra ve sitemizde bulunan ilgili programa ait indirme linkinden gerekli dosyaları indirdikten sonra e-posta üzerinden TeamViewer programında yer alan ID ve Şifre bilgisini bizimle paylaşmanız gerekmektedir.

E-postanız teknik ekibimize ulaştıktan sonra göndermiş olduğunuz ID ve Şifreyi kullanarak ekibimiz. bilgisayarınız ile uzaktan bağlantı kurar.

Sadece sizin izin verip yönlendirme yapacağınız klasörler ve dosyalar ile gerekli kurulum adımlarını gerçekleştirir. Programın açılıp-açılmadığını ve düzgün çalışıp – çalışmadığını sizlerle beraber test eder ve başarılı bir kurulumun ardından hizmet tamamlanmış olur.

Bazı programların kurulum adımlarında internet bağlantısının kesilmesi istenmektedir bu gibi durumlarda dilerseniz canlı konferans yöntemi ile cep telefonu üzerinden bir bağlantı gerçekleştirip ilgili adımları yönlendirmeler ile sizin tamamlanmanız sağlanabilir. Diğer bir seçenek olarak ise çıkan ekranların fotoğrafları ekibimiz ile paylaşılabilir ve ilgili adımlar ekibimizin yönlendirmesi ile tamamlanabilir.

Teknik Destek Paketi Ücret İadesi

Amacımız tamamen size kurulum anlamında hizmet vermek ve işlemlerinizi siz yorulmadan tamamlamak. Bu motto ile oluşturduğumuz bu pakette kurulum hizmeti teknik ve yazılım kaynaklı problemler neticesinde tamamlanamaz ise ödeme yapmış olduğunuz kredi kartına alınan ücretin tamamı 1 ila 3 iş günü içerisinde iade edilir.

Eğer ücret iadesi istemez ve paketi başka bir programın kurulumunda kullanmak isteseniz. Dilediğiniz bir tarihte dilediğiniz bir programın kurulumda da almış olduğunuz paketi kullanabilirsiniz. Hakkınız gitmez ve siz memnun olup hizmeti sorunsuz alana kadar devam eder 🙂

Teknik Destek Paketi Ayrıcalıkları

Sitemizde ilgili programların denenmiş linkleri yer almaktadır. Ancak kurulum sırasında bir problem yaşanır ise teknik destek paketini satın alan kullanıcılarımıza özel sorunsuz çalışan ve site üzerinde bulunmayan program linklerini de sizlerle paylaşıp kurulum hizmetini bu linkler üzerinden tamamlarız.

Kurulum sonrasında ve ilerleyen aşamalarda program ile ilgili teknik bir problem yaşadığınız da sizlere verilen kurulum kodu ile bize geri dönüş yapmanız halinde teknik ekibimiz problemin giderilmesi adına sizlere yardımcı olur.

Paketi satın aldıktan sonra sitede bulunmayan herhangi bir programın kurulum linklerini bulmamızı bizden talep edebilirsiniz. Uygun linkleri bulduktan sonra ekibimiz tarafından kurulum işlemi tamamlanır ve istediğiniz program siz yorulmadan bilgisayarınıza yüklemiş olur 🙂

Mimarlık, mühendislik gibi toplu bir şekilde birden fazla programın kurulması gereken meslek dallarına özel paketlerden ve fiyatlardan da yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Destek Paketini Kullanmadan Önce Bilmenizde Fayda Var

Sitemizde yer alan programların kurulumlarını yapmak için oluşturduğumuz bu paketi satın alan kullanıcılar ilgili programın (genellikle crackli versiyonları) kullanımından doğa bilecek maddi ve manevi sorumlulukları kabul etmiş sayılır. Bu bağlamda sitemiz ve ekibimiz sorumluluk kabul etmemektedir.