Hakkımızda

Biz Kim miyiz? Biz de sizler gibi internette dolaşan, araştırmalar yapan, içerikleri takip eden, filmler ve diziler izleyen, oyunlar oynayan kısacası interneti kullanan üniversiteyi yeni bitirmiş genç insanlarız. İnternetin derya deniz uçsuz bucaksız aleminde kendimize yarar birkaç damla su bulmaya çalışan ve bulduklarını da siz değerli takipçilerimizle paylaşmak için yola çıkan girişimcileriz.

Biliyoruz ki sizlerde bizler gibi gün içerisinde bir çok içeriğe ulaşmak için bir çok siteye giriyorsunuz. Peki ya aradığınız içeriğe kaç denemeden sonra ulaşıyorsunuz? Peki ya savunmasız olarak girdiğiniz zararlı siteler, indirdiğiniz virüslü dosyalar, amacından sapmış siteler bunlarla sık sık karşılaşmıyor muyuz?

İşte bizde bu eksiği fark ettik ve sizin yerinize aradığınız içerikle ilgili o sitelere bizler girdik ve en doğru en güvenilir linkleri, dosyaları, içerikleri sizler için derledik “dogrulink.com” olarak da sizlerin hizmetine sunduk.

Yapmaya çalıştığımız şey işte bu kadar basit!

Dogrulink.com ekibi olarak en sık kullanılan ve aranan içerikleri sizler için indiriyoruz, kuruyoruz, denetliyoruz ve onayımızdan geçen içerikleri sizlerle paylaşıyoruz. Sitemiz de bulduğumuz içeriklerde eksik olan kısımlara, kurulum anlatımlarına, hata çözümlerine ve doğru indirme linklerine kolayca ulaşabilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Sitemizde sizlerle paylaştığımız linklerin sürekli aktifliğini kontrol etmek adına bazı link kısaltma sistemleriyle iş birliği yapmaktayız. Bu sistemler linklerin kontrolleri karşılığında siz değerli kullanıcılarımıza bazı reklamlar göstermektedir. Linklere tıkladığınızda karşınıza çıkan kısa reklamlar kesinlikle virüslü yada zararlı bir içerik değildir. Doğru linke kısa bir beklemenin ardından sizi ulaştıran bu sistem herhangi bir tehdit teşkil etmemektedir.

Her gün yenilenen içerik yelpazemizle sizlere en kıymetli içerikleri ve linkleri ulaştırmak için çalışıyoruz. Eğer bulamadığınız içerik ve ya link olursa bize yazmaktan çekinmeyin 🙂 İnternetten ve internetin getirdiği tüm güzelliklerden en doğru şekilde faydalanmanız dileğiyle…

Dogrulink.com

Aradığınız Her Şey İçin Tek Bir Link…


İletişim | Gizlilik Politikası | Hukuksal-DCMA