Lumion 8.0 Pro Full – Türkçe İndir

Lumion 8.0 Pro Full – Türkçe İndir

Lumion-8-pro-full-turkce

Lumion 8.0 Pro Full – Türkçe

Mimarların, Peyzaj Mimarlarının ve Mühendislerin gözdesi Lumion, 8. sürümü ile karşınızda. Üstün gerçekçilik ve yüksek çözünürlüğe sahip materyaller ile profesyonel renderlar alarak projelerinizi bir adım daha öne taşıyacaksınız. Ücretsiz olarak sunulan demo sürümünde kısıtlanmış olan bir çok özelliğe Pro sürüm ile sahip olacaksınız. DoğruLink ekibi olarak derlediğimiz sorunsuz çalışan bu Lumion 8 Pro Full – Türkçe sürümünü paylaştığımız doğrulink üzerinden rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

↓ Lumion 8.0 Pro Full İNDİRME ve KURULUM ↓

dogrulink


1- Yukarıda paylaştığımız doğru linke (ÖNEMLİ: Sitemizin devamlılığı ve linklerin sürekli aktiflik kontrolü için yukarıdaki link tek gösterimlik bir reklam içermektedir. Çıkan ekranda sağ üstteki 5 sn lik geri sayım bittikten sonra Skip Düğmesine basarak indirme linkine ulaşabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla indirme işlemini yapabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.) tıklayarak sizler için sorunsuz bir şekilde hazırladığımız ve düzenlediğimiz indirme linkine ulaşın. Çıkan google drive indirme ekranda “İndir” yazan kısma tıklayarak indirme işlemini başlatın. Eğer hata alırsanız veya indirme problemi yaşarsanız İnternet Download Manager kullanarak indirin. Buraya tıklayarak çalışan İnternet Download Manager Sürümüne de ulaşabilirsiniz.

lumion-8-pro-full-turkce-adim-2
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adim 2

2- İndirme tamamlandıktan sonra aşağıda belirtildiği gibi “Lumion Pro 8.0-Full-Turkce-dogrulink.com.rar > Sağ Tık > Winrar > Klasöre Çıkar” diyerek programı Rar dosyasından çıkarıyoruz. Eğer bilgisayarınızda Winrar programı kurulu değilse BURAYA tıklayarak çalışan winrar sürümüne ulaşabilirsiniz.

lumion-8-pro-full-turkce-adim-3
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adim 3

3- Rar çıkarma işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza kurulum dosyaları gelecek. “Lumion_8_0_LUM8PRO.exe” dosyasını sağ tık yönetici olarak çalıştır yapıyoruz. Çıkan uyarıya evet dedikten sonra bir sonraki adıma geçiyoruz.

lumion-8-pro-full-turkce-adim-4
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adim 4

4- Programın kurulmasını istediğimiz klasörü (“Browse” tıklayarak isteğe göre değiştirebilirsiniz) seçtikten sonra “Next“e basarak devam ediyoruz. Daha sonra çıkan ekranda tekrardan “Next“e basıyoruz ve devam ediyoruz.

lumion-8-pro-full-turkce-adim-5
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adim 5

5- Son olarak “Install“a basarak kurulum işlemini başlatıyoruz. Bilgisayarınızın performansına göre bu işlem uzayabilir. Bu sırada bir çay ya da kahve içebilir keyfinize bakabilirsiniz.

lumion-8-pro-full-turkce-adim-6
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adim 6

6- Nihayet yükleme tamamladı Bize bilgisayarı yeniden başlatıp başlatmamızı soruyor. Crackte ve kullanımda herhangi bir problem çıkmaması adına bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı tavsiye ederiz. Bu arada tekrardan buraya kolay dönebilmek için bu sayfayı yer imlerinize kaydetmeyi unutmayın “Finish” diyerek bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.


7- Bilgisayarımızı yeniden başlattık ve kaldığımız yerden devam ediyoruz. Lumion 8 Pro Full yüklenmiş oldu şimdi en çok karıştırılan Crack işleminin nasıl yapıldığına geçeceğiz. Önemli Uyarı !! Bu adımdan sonraki işlemler biraz karmaşık olduğundan dikkatli bir şekilde takip etmenizi ve aşama aşama gitmenizi rica ediyoruz. Mümkün olduğunca detaylı bir şekilde anlatım yapılacaktır.

lumion-8-pro-full-turkce-adim-8
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adim 8

8- ÇOK ÖNEMLİ BİR UYARI !! Crack işlemine başlamadan önce mutlaka bilgisayarınızın internetle olan bağlantısını kesmeniz gerekmektedir. Eğer kablolu bir bağlantı kullanıyorsanız crack işlemi bitene kadar kabloyu çıkarmanızı tavsiye ederiz.

Lumion 8.0’ı masaüstünü eklenmiş olan icondan başlatıyoruz. İnternet bağlantısının başlatmadan önce kesilmiş olduğundan emin olun. Lumion 8.0’ı başlattığımızda bizi aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacak burada bir süre bekledikten sonra…

lumion-8-pro-full-turkce-adim-9
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adim 9

9- Lisance Agreement isimli bir pencere açılacak “Agree” diyerek devam ediyoruz. Lumion ‘un simgesinin olduğu büyük bir ekran geliyor bir süre daha bekledikten sonra diğer adıma geçiyoruz. Burada ekrana bir kere tıklayabilirsiniz. Program yanıt vermiyor konuma geçecek biraz daha bekledikten sonra diğer adıma geçiyoruz.

lumion-8-pro-full-turkce-adim-10
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adim 10

10- Son olarak böyle bir ekranla karşılaşıyoruz ve bir sonraki adıma geçiyoruz. Şu an için bu ekranda herhangi bir işlem yapmayacağız böyle kalsın.

lumion-8-pro-full-turkce-adim-11
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adim 11

11- Yukarıdaki ekran gelikten sonra kurulum dosyalarının olduğu klasöre tekrar dönüyoruz ve “Lumion8.0 Pro Serial number reading tool.exe” isimli dosyaya sağ tık yönetici olarak çalıştır diyoruz ve çıkan uyarıya evet diyoruz.

(Not: Eğer bu dosya siz Rardan çıkardıktan sonra klasör içerisinde görünmüyor ise Antivirüs Programınızı Kapatıp Rardan çıkarma işlemini tekrardan yapın.)

lumion-8-pro-full-turkce-adim-12
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adim 12

12- Karşımıza böyle bir ekran çıkıyor. Kırmızı kutu içerisinde gösterilen alana tıklıyoruz. Çıkan ufak ekranda bizden dosyamıza bir isim vermemizi istiyor. İstediğiniz ismi verebilirsiniz. İsim verdikten sonra “OK” butonuna basıyoruz. Daha sonra alttaki resimde de gördüğünüz gibi bir metin dosyası oluşturuyor ve bunu nereye kaydedeceğimizi soruyor. Tercihen masaüstüne kaydedebilirsiniz. Çünkü daha sonradan sık sık bu dosyayı kullanacaksınız.

lumion-8-pro-full-turkce-adim-12-2
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adim 12-2

lumion-8-pro-full-turkce-adim-13
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adim 13

13- Masaüstüne kaydettiğimiz ( ya da siz hangi konuma kaydettiyseniz) metin dosyasını açıyoruz. Burdan sonraki adımlara extra dikkat etmenizi rica ediyoruz. Lumion yazısının altından başlayarak serial number yazan kısma kadar resimde gösterildiği şekilde yazan tüm kodları seçmeli ve kopyalamalısınız. Seçilecek kod sınırlarına dikkat ediniz.

lumion-8-pro-full-turkce-adim-14
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adim 14

14- Daha sonra Lumion 8.0 programına dönerek kopyaladığımız kodu “Activation Code” yazan boşluğa yapıştırıyoruz. Daha sonra yanındaki dönen oklara basarak aktivasyon kodunu etkinleştiriyoruz. “Succes” yazısını gördükten sonra bir süre bekliyoruz ve Lumion 8.0 Pro Full sorunsuz bir şekilde kurulmuş ve aktifleştirilmiş oluyor. Sınırsız bir şekilde kullanıp tadını çıkarabilirsiniz.

lumion-8-pro-full-turkce-adim-15
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adim 15

15- Banckmark in Progress yaptıktan sonra Lumion sizin sisteminize puan verecek ve ne ölçüde yeterli olduğunu gösterecek. Değerler büyük ihtimal düşük çıkacaktır. Merak etmeyin güçlü bilgisayarlarda bile orta seviyelerde gösteriyor.

Kurulum ve Crack işlemini sorunsuz bir şekilde tamamladık son olarak dikkat etmenizi istediğimiz bir kaç şey var. Bu uyarılardan sonra sorunsuz bir şekilde kurulumu bitirmiş olacağız.

ÇOK ÖNEMLİ !!

1- Programı sorunsuz bir şekilde kullanmaya başladıktan sonra internet bağlantınızı yeniden aktifleştirebilirsiniz.

2- Programı kapatırken normal olarak exit yaparsanız sorun çıkacaktır. Dosyalarınızı kaydettikten sonra programı “Görev Yöneticisi(Shift+Alt+Delete)>Lumion.exe> Sağ Tık>Görevi Sonlandır” adımlarını takip ederek kapatmanızı tavsiye ediyoruz.

3- Son ve en önemli uyarı malesef şuan için programı her açmak istediğinizde 13. adımdan sonraki kod kopyalama ve yapıştırma işlemini tekrar yapmanız ve her programı başlatmadan önce internet bağlantısının kesili olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde program internete bağlanıp gerekli doğrulamayı yapacak ve aktivasyon kodunun geçersiz olduğunu anlayıp programı kapatacaktır. Bağlantıyı kesip adımları takip edip aktivasyon işlemini gerçekleştirdikten sonra internetiniz bağlantısı tekrar yapabilirsiniz. Program açıldıktan sonra internetin bağlı olmasında herhangi bir problem yoktur. Tek sorun Crak işlemi yapılırken aktivasyon ekranında gerçekleşmektedir.

Mümkün olduğunca detaylı bir şekilde kurulum işlemini anlatmaya çalıştık. Umarız yararlı olmuştur. Aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak sorularınızı sorabilirsiniz. Yeni bir anlatımda ve doğrulinkte buluşmak üzere esen kalın.

“Aradığınız Herşey Tek Bir Linkte…”

DoğruLink.com

Bir cevap yazın

KAPAT