Lumion 8.5 Pro Full İndir

Lumion 8.5 Pro Full İndir

lumion-8.5-pro-full-indir-tanitim

Lumion 8.5 Pro Full

Özellikle mimari görselleştirmede render kalitesi ve kolay kullanımıyla adından sıkça söz ettiren Lumion, 8.5 sürümüyle tekrar karşınızda. Sahip olduğu materyal kütüphanesi, hazır objeler, canlı figürler ve daha bir çok özelliği ile gerçekle ayırt edilemeyecek kalitede görselleştirmeler yapmanıza olanak sağlamaktadır. Tek kare renderlar alabileceğiniz gibi projenizi anlatan videolar hazırlayabileceğiniz Lumion 8.5 ile video anında hareket edebilen figürler ile sanki o anı gerçekten yaşıyormuş gibi gerçekçi bir deneyim sunuyor. Demo versiyonunda kısıtlı bir çok özelliği kullanabileceğiniz Lumion 8.5 Pro’yu siz değerli kullanıcılarımız için upload ettik ve detaylı bir kurulum anlatım içeriği hazırladık. Dilerseniz sizi daha çok heyecanlandırmadan Lumion 8.5 Pro Full indirme linklerine ve kurulumuna geçelim..

↓ Lumion 8.5 Pro Full İNDİRME ve KURULUM ↓

dogrulink


lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-1
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım

1- Yukarıda yer alan ‘’DoğruLink İçin Buraya Tıkla’’ butonuna tıklıyoruz ve karşımıza çıkan geri sayımı bitirdikten sonra ‘’Devam Et’’ butonuna tıklıyoruz sol üst tarafta çıkan uyarıya ‘’ENGELLE’’ diyerek link kısaltma ve kontrol amaçlı kullandığımız sistemin size bildirim göndermesini engelleyip indirme linkimize ulaşıyoruz. İndirme linkine tıklayıp ‘’Lumion_Pro_8.5_Full_Crack-Dogrulink.com’’ isimli Rar dosyasını indiriyoruz. Ve daha sonra yukarıda gösterildiği gibi ‘’Lumion_Pro_8.5_Full_Crack-Dogrulink.com’’ dosyasına ‘’Sağ Tık → Klasöre çıkart ’’Lumion_Pro_8.5_Full_Crack-Dogrulink.com’’ ‘’ diyoruz ve sıkıştırılmış dosyaları rar dan çıkarma işlemi yapıyoruz. Eğer bu işlem için bilgisayarınızda kurulu güncel WinRar sürümü mevcut değilse BURAYA Tıklayarak güncel WinRar sürümüne ulaşabilirsiniz. Rardan çıkarma işlemi tamamlandıktan sonra bir sonraki adıma geçiş yapabiliriz.

lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-2
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 2

2- “Lumion_Pro_8.5_Full_Crack-Dogrulink.com” isimli dosyayı rardan çıkarma işlemine başladıktan sonra karşımıza böyle bir ekran çıkıyor. WinRar bizim için rardan çıkarma işlemini yapıyor. Bu işlemin uzunluğu bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik göstere bilir. “Lumion_Pro_8.5_Full_Crack-Dogrulink.com” yüksek boyutlu bir dosya olduğu için bu işlem biraz zaman alacaktır.

lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-3
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 3

3- “Lumion_Pro_8.5_Full_Crack-Dogrulink.com” rardan çıkarma işlemi bitti. Klasöre giriyoruz ve yukardaki ekran karşımıza çıkıyor. Dosyalar arasında yer alan “lumion_8.5_lum8pro” isimli dosyaya “Sağ Tık → Yönetici olarak çalıştır” diyoruz ve ekrana çıkan uyarı ekranında “Evet” diyoruz ve devam ediyoruz.

lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-4
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 4

4- Lumion 8.5 Pro kurulum işlemini başlatmak için son bir iki adım kaldı. “1” ile belirtilen alandan istersek programın kurulacağı dizini değiştirebiliriz. Gerekli ayarı yaptıktan sonra “Next” diyerek bir sonraki adıma geçiyoruz.

lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-5
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 5

5- Bu ekranda Lumion 8.5 Pro nun uygulamayı açmak için kullanacağımız masaüstü kısayolunu ekleyip ekleyemeyeceğini soruyor. Tik işareti seçili vaziyette geliyor. Tavsiyemiz aynı şekilde kalması yönünde, bu ekranda da gerekli ayarları yaptıktan sonra “Next” diyerek bir sonraki adıma geçiyoruz.

lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-6
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 6

6- “Install” diyerek Lumion 8.5 Pro‘yu kurmaya başlıyoruz.


lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-7
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 7

7- Lumion 8.5 Pro Full kurulum işlemi başladı. Malum programın boyutu yüksek olduğu için bu işlem bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir. Bu sırada bi çay kahve içmeye yetecek kadar zaman olacaktır. Keyfinize bakabilirsiniz 🙂

lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-8
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 8

8- Lumion 8.5 Pro kurulum işlemi tamamlandı. “Finish” diyerek kurulum sihirbazını kapatıyoruz. Crack işlemlerini gerçekleştirmek adına bir sonraki adıma geçiyoruz.

Not: Crack işlemlerinde herhangi problem yaşamamak için anlatılan adımları dikkatli bir şekilde uygulamanızı tavsiye ederiz. Hadi şimdi Lumion 8.5 Pro crack işlemine geçelim.

lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-9
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 9

9- Yukarıda da belirttiğimiz “C:/windows/System32/drivers/etc” dizinine gidiyoruz. “etc” klasöründe yer alan “hosts” isimli dosyaya “Sağ Tık → Edit with Notepad++” ile çalıştır diyoruz. Doğal olarak eğer Notepad++ programı bilgisayarınızda kurulu değil ise kurmanızı tavsiye ederiz. Çünkü “hosts” dosyasında herhangi bir değişiklik yaptığımızda kaydetmemiz için programın yönetici olarak gerekli izinleri alması gerekiyor. Bu durumda Notepad++ devreye giriyor ve bu işlemi bizim için yapıyor.

Not: Notepad++ güçlü bir metin editörüdür. Gündelik kullanımda da sıklıkla kullanacağınız bir programdır. Gönül rahatlığıyla kurup kullanabilirsiniz. Notepad++’ı indirmek için BURAYA (3.5mb) Tıklayabilirsiniz.

lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-10
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 10

10- Notepad++ ile “hosts” dosyasını açtık. Kısaca hosts dosyasından bahsetmek gerekirse, bu dosyanın içerisinde yer alan adreslere bilgisayarımızın erişimini engelliyoruz. Yani internet bağlantısı olsa dahi bu dosya içerisinde yazısı olan adreslere bilgisayarımız hiç bir şekilde erişemiyor ve erişmeye çalıştığında hatayla karşılaşıyor. Lumion’un internet bağlantısı var iken bizim lisansımızı kontrol etmesini engellemek için yukarıda belirtilen dosya içerisinde yer alana adreslerin tamamını kopyala yapıyoruz ve bir sonraki adıma geçiyoruz.

lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-11
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 11

11- Az önce “host dosyasına kaydedilecek satırlar” isimli dosyanın içerisinde yer alan tüm satırları kopyalamıştık. Şimdi ise Notepad++ ile açtığımız “hosts” dosyasının en altına yukarıda belirtildiği şekilde yapıştırıyoruz. Daha sonra sol üst kısımda gösterildiği gibi “Kaydet” butonuna basıyoruz.

lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-12
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 12

12- Kaydet butonuna bastığımızda Notepad++’ın kendini gösterdiği alan karşımıza çıkıyor. Bu değişikliği onaylamamız için programın yönetici olarak çalıştırılması gerekiyor. “Evet” diyerek yönetici olarak çalıştırıyoruz ve kayıt işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-13
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 13

13-“hosts” dosyasını ayarladıktan sonra son bir adım olarak “Lumion_Pro_8.5_Full_Crack-Dogrulink.com” içerisinde yer alan “lumion.pro85-tpc” dosyasını kopyalayıp “C:/Program Files/Lumion 8.5” dizinine yapıştırıyoruz. Çıkan uyarıya “Devam” diyoruz.

lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-14
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 14

14- “lumion.pro85-tpc” dosyasını Lumion 8.5‘in kurulu olduğu dizinde iken “Sağ Tık → Yönetici olarak çalıştır” diyoruz ve crack dosyasını çalıştırıyoruz.

lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-15
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 15

15- Crack dosyasını çalıştırdığımızda karşımıza yukarıdaki gibi bir ekran çıkıyor ve bizden crack dosyasını başlatmak için şifre istiyor. şifre olarak “tpcrew-group” girip “Proceed” butonuna tıklıyoruz. Bir sonraki adıma geçiş yapıyoruz.

lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-16
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 16

16- Crack arayüzü açıldığında yukarıdaki gibi bir ekran bizi karşılıyor. “PATCH” diyerek, Lumion 8.5 Pro Crack işlemini gerçekleştiriyoruz.


lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-17
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 17

17- Kırımızı alandaki mavi kısımda dikkatli bakarsanız “PATCHING DONE” yazdığını görebilirsiniz. Lumion 8.5 Pro Crack işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlanmıştır.

lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-18
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 18

18- Lumion 8.5 Pro Full kurulumunu ve crack işlemlerini tamamladık. Masaüstünde yer alan Lumion 8.5 kısa yolundan Lumion 8.5‘i başlatıyoruz. Yukarıda da görüldüğü gibi program sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

lumion-8.5-pro-full-kurulum-adim-19
Lumion 8.5 Pro Full Kurulum Adım 19

19- Program içerisinde bulunan ayarlar sekmesine tıkladığımızda “Lisans” bölümünde “Lumion Pro 8.5” yazdığını kontrol edebilirsiniz. Artık Lumion 8.5 Pro Full sorunsuz bir şekilde kullanımınıza hazır…

İşte her şey bu kadar basit…Biraz uzun bir anlatım oldu. Herhangi bir sorun yaşamamanız için detaylı bir anlatım yapmak istedik..

Eğer yine de Lumion 8.5 Pro’nun kurulumuyla ilgili herhangi bir sorun ve ya problem yaşadıysanız alt kısımda yer alan alandan yorum bırakabilir. Dilerseniz de üst menüde yer alan “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Keyifli kullanımlar dileriz…Bir sonraki DoğruLinkte görüşmek üzere esen kalın..

Doğrulink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte…

Bir cevap yazın

KAPAT