Lumion 9 Pro Full İndir

Lumion 9 Pro Full İndir

Lumion 9 Pro Full

3B görselleştirme ve render konusunda en yetenekli programlardan birisi olan Lumion nihayet beklenen 9. Sürümü ile karşınızda. Diğer sürümlere oranla nispeten değişiklik gösteren yeni ara yüzü ile Lumion 9 Pro çok daha kullanıcı bir ara yüze kavuşmuş durumda. Bir çok yeni özelliğin, texture ve modelin geldiği Lumion 9 Pro ile yaptığınız çalışmaları gerçekle ayırt edilemeyecek kalitede profesyonel işler haline getireceksiniz. İçerisinde envai çeşit ağaç ve bitkiden, insan figürlerine, canlı hayvan çeşitlerinden, ev mobilyalarına, dış mekan elemanlarından, iç mekan tasarım elemanlarına kadar aklınıza gelebilecek her türlü objeyi kütüphanesinde barındıran Lumion 9 Pro profesyonellik anlamında çalışmalarınızı bambaşka boyutlara taşıyacak. Render almadan önce uygulayabileceğimiz bir çok efekt ile yapılarınızın kış mevsiminde sonbaharda ve yaz mevsiminde nasıl görüneceğini deneyimleyebilir. Gece ve gündüz kullanımlarında ne gibi farklılıklar olacağını yaşayarak tecrübe edebilirsiniz. Lumion 9 Pro ile ilgili anlatacağımız daha çok şey var ancak lafı fazla uzatmadan dilerseniz Lumion 9 Pro indirme linklerine ve detaylı kurulum anlatımına geçelim.

↓ Lumion 9 Pro Full İNDİRME ve KURULUM ↓

dogrulink


lumion-9-pro-full-kurulum-adim-1
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 1

1- Yukarıda bulunan “DoğruLink İçin Buraya Tıkla” yazan butona tıklayarak sizler için hazırlamış olduğumuz temiz ve sağlam Lumion 9 Pro indirme linkine ulaşıyoruz. Butona tıkladığımızda bizi bir yönlendirme sayfası karşılayacak 5 snlik geri sayım bittikten sonra karşımıza çıkan “Devam Et” butonuna basarak devam ediyoruz. Not: Sol üst köşede çıkan bildirim gönderme isteğine “ENGELLE” diyebilirsiniz.

İndirme linkinde bulunan “Lumion_9_Pro_Full_Crack-Doğrulink.com” isimli dosyayı indiriyoruz ve yukarıdaki resimde gösterildiği gibi “Lumion_9_Pro_Full_Crack-Doğrulink.com” isimli Rar dosyasına “Sağ Tık → Klasöre Çıkart “Lumion_9_Pro_Full_Crack-Doğrulink.com/“ diyerek sıkıştırılmış rar dosyasından çıkarma işlemini yapıyoruz. Eğer bilgisayarınızda kurulu güncel Winrar sürümü yok ise BURAYA Tıklayarak güncel Winrar sürümünü indirip kurabilirsiniz.

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-2
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 2

2- Rardan çıkarma işlemini tamamladıktan sonra “ Lumion_9_Pro_Full_Crack-Doğrulink.com“ klasörüne giriş yapıyoruz ve “Lumion_9_0_2_LUM9PRO” isimli dosyaya “Sağ Tık → Yönetici olarak çalıştır” diyerek bir sonraki adıma geçiş yapıyoruz.

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-3
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 3

3- Karşımıza Lumion 9 Pro kurulum sihirbazı çıkıyor. Dilerseniz “1” ile belirtilen alana tıklayarak Lumion 9 Pro nun kurulacağı dizini değiştirebilirsiniz. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra “Next” diyerek devam ediyoruz.


lumion-9-pro-full-kurulum-adim-4
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 4

4- Bu adımda masaüstüne kısayol ikonu oluşturmayı isteyip istemediğimiz soruluyor. Herhangi bir değişiklik yapmadan “Next” diyerek devam ediyoruz.

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-5
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 5

5- Gerekli ayarlar yapıldı. “Install” diyerek Lumion 9 Pro kurulum işlemini başlatıyoruz.

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-6
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 6

6- Lumion 9 Pro kurulum işlemi başlatıldı. Dosya boyutu yüksek bir program olduğu için Lumion 9 Pronun kurulumu biraz zaman alabilir. Bu adıl bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir. Bu sürede keyfinize bakmanızı tavsiye ederiz çünkü biraz uzun süren bir kurulum gerçekleşiyor 🙂

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-7
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 7

7- Nihayet Lumion 9 Pro kurulum işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Şimdi sırada crack işlemi yer alıyor.

Not: Lumion 9 için uzun araştırmalarımız sonucunda uygulayacağımız çalışan bir crack işlemi belirledik DoğruLink olarak en detaylı şekilde anlatımı gerçekleştireceğiz. Sizden ricamız bundan sonraki adımlara ekstra dikkat ederek uygulamanızdır. Dilerseniz crack işlemlerine geçelim.

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-8
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 8

8- Lumion_9_Pro_Full_Crack-Doğrulink.com Klasörü içerisinde yer alan “Crack Dosyaları” isimli klasöre giriş yapıyoruz. Karşımıza iki adet dosya çıkıyor. İlk olarak “HighPoly.dll” isimli dosyayı yukarıda da belirtilen “C:/Program Files/Lumion 9.0/“ dizinine kopyala yapıştır yapıyoruz ve çıkan uyarıya “Devam Et” diyoruz..

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-9
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 9

9- İkinci olarak “Crack Dosyaları” içerisinde yer alan “Channels” isimli klasöre girerek içerisinde bulunan 4 adet dosyayı kopyalayıp “C:/Program Files/Lumion 9.0/Channels/“ dizinine yapıştırıyoruz ve çıkan uyarıya “Devam Et” diyoruz.Bu işlemler şimdilik bu kadar bir sonraki asıma geçiş yapabiliriz.

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-10
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 10

10- Masaüstünde bulunan Lumion 9.2 kısa yoluna çift tıklayarak açtığımızda karşımıza böyle bir hata çıkıyor. Gerekli crack işlemini yapmamıza rağmen karşımıza çıkan hatayı bazı yöntemler uygulayarak giderip programın sorunsuz bir şekilde açılmasını sağlıyoruz. Bundan sonraki adımlar biraz daha dikkat gerektirdiği için detaylı bir şekilde takip etmenizi rica ediyoruz.

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-11
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 11

11- İlk olarak programı kandırmak için bilgisayarımızın tarih ve saat ayarlarını değiştirmemiz gerekiyor. Bunun için Windows tuşuna bastığımızda gelen arama kutusuna “Tarih ve saat ayarları” yazıyoruz ve üstte görüldüğü gibi gelen ikona tıkayıp ayarlar menüsünü açıyoruz.

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-12
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 12

12- Bu adımda yukarıda belirtildiği gibi kırmızı kutu içerisine alınan alanları kapalı konuma getiriyoruz ve Değiştir diyerek ayarları değiştireceğimiz ekrana ulaşıyoruz.


lumion-9-pro-full-kurulum-adim-13
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 13

13- ÖNEMLİ : bilgisayarımızın tarihini 30 KASIM 2018 tarihine ayarlıyoruz. Değiştir diyerek diyalog penceresini kapatıyoruz.

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-14
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 14

14- Tarih ayarını değiştirdikten sonra “Lumion_9_Pro_Full_Crack-Doğrulink.com” klasörü içerisinde yer alan “ProcressExplorer” klasörüne giriyoruz ve karşımıza çıkan dosyalardan “procexp” isimli dosyaya “Sağ Tık → Yönetici olarak çalıştır” diyerek programı çalıştırıyoruz.

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-15
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 15

15- Process Explorer çalışır vaziyetteyken masaüstünde bulunan Lumion 9.2 kısayoluna çift tıklayarak Lumion 9.0 ı başlatıyoruz.

Not: Bilgisayarınızın internete bağlı olduğundan emin olun bu adımdan sonraki işlemlerde internet bağlantısı gerekecektir.

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-16
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 16

16- Lumion 9.2 yi çalıştırdığımız zaman eş zamanlı olarak Process Explorer programında da Lumion.exe dosyası çıkıyor. Yukarıda da belirtildiği gibi Lumion.exe dosyasını ilgili alandan bulup “Sağ Tık → Properties” diyerek özellikler penceresine ulaşıyoruz.

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-17
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 17

17- Bu ve bundan sonraki adımda hızlı davranmanızı rica ederiz. Özellikler penceresi açıldığında yukarıda mause ile gösterilen alana tıklayarak yapılan işleri isim sırasına göre sıraladıktan sonra yukarıda belirtilen “HighPol.dllglobalDllİndex…” uzantılı 3 adet işlemin her birini üzerine gelip seçtikten sonra sağ altta bulunan “Suspend” butonuna tıklayarak bir süreliğine çalışmasını engelliyoruz. Bu 3 dosyaya da ayrı ayrı aynı işlemi uyguladıktan sonra hızlı bir şekilde diğer adıma geçiyoruz.

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-18
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 18

18- Biz bu işlemleri yaparken Lumion 9 un yukarıda belirtildiği şekilde küçük pencerede bu hatayı vermiş olması gerekiyor. Gerekli suspend işlerini yaptıktan sonra “Tamam” diyerek bu pencereyi onaylıyoruz. Tamam dedikten sonra açık olan özellikler penceresini de kapatabilirsiniz.


lumion-9-pro-full-kurulum-adim-19
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 19

19- Uyarıyı kapattıktan sonra biraz beklediğimizde Lumion 9.0 Pro sorunsuz bir şekilde açılacaktır.

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-20
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 20

20- Gerekli crack işlemleri de bu şekilde tamamlanmış oldu. Lumion 9.0 Pro Full sürüme ait program içerisinden görsel yukarıda yer almaktadır.

lumion-9-pro-full-kurulum-adim-21
Lumion 9 Pro Full Kurulum Adım 21

21- Lumion 9 ayarlar bölümüne geldiğimizde kırmızı alanda belirtildiği üzre Lisansın Lumion Pro 9.0 olduğunu ve kurulumun sorunsuz bir şekilde Full olarak gerçekleştiğini görebilirsiniz.

Lumion 9.0 Pro kurulum ve crack işlemleri tamamlandı. Artık programı dilediğiniz gibi kullanabilirsiz.

ÖNEMLİ: Malesef Lumion 9.0 ı her kullanmak için açtığımızda adım 11 ve sonrasındaki işlemleri tekrardan uygulamamız gerekiyor.

Ayrıca bilgisayarımızın tarihini değiştirdiğimiz için tarayıcı üzerinden herhangi bir sayfaya giriş yaptığınızda hata verecektir ve giriş yapmayacaktır. Lumion 9.0 ı açığ programı sorunsuz bir şekilde başlattıktan sonra tarih ayarlarınızı tekrardan güncel hale getirebilirsiniz.

Biraz karışık olan Lumion 9.0 Pro Full kurulum ve Crack işlemini detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık umarız faydalı olmuştur. Eğer kurulum ve crack işlemlerinde herhangi bir problem yaşıyorsanız bu gönderinin altında bulunan yorum kısmından sorularınızı sorabilir dilerseniz de “İletişim” bölümünden bize ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz. Memnuniyetle size yardımcı olunacaktır.

Lumion 9.0 ın keyfini çıkarmanızı dileriz. Bir sonraki DoğruLinkte görüşünceye dek esen kalın…

Dogrulin.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte…

Bir cevap yazın

KAPAT