Magıx (Sony) Vegas Pro 17 Full İndir

Magıx (Sony) Vegas Pro 17 Full İndir

magıx-sony-vegas-pro-17-full-indir-tanitim

Magıx (Sony) Vegas Pro 17 Full

Video oluşturma ve düzenleme konusunda piyasadaki en kaliteli programlardan olan MAGIX (SONY) VEGAS PRO, 17.0.0 sürümüyle karşınızda. Profesyonel kalitede her türlü çalışmayı yapabileceğiniz bu güçlü program ile youtube, instagram başta olmak üzere her türlü sosyal platform için video oluşturabilirsiniz. Videolarınızın yanı sıra her formatta ses dosyalarınızı da Magıx Sony Vegas Pro 17.0 ile düzenleyebilir videolarınızla birleştirebilir ve yayınlamaya hazır hale getirebilirsiniz. Geniş eklenti desteği sayesinde efekt, ses, gürültü azaltma, video iyileştirme vb. işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

DESTEKLENEN FORMATLAR

GİRİŞ

AAC, AA3, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV, HEVC, BMP, ProRes, AIFF, FLAC, LPEC, MP3, PCA, OGG, W64, WAV,WMA, JPEG, PNG TIFF, WDP, WMPhoto, DDS, DPX, EX, AAF, Premier/AfterEffects(.prproj), Final Cut Pro7, DaVinci Resolve(.xml), Final Cut Pro X(.fcpxml), EDL Text File, Closed Captionnig

ÇIKIŞ

AAC, AA3, AVI, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV, HEVC, ProRes, AIFF,FLAC,LPEC, MP3, OGG, PCA, W64, WAV, WMA, BMP, JPEG, PNG, TIFF, WDP, WMPhoto, DDS, DPX, EXR,VEGAS Project archive(.veg), Pro Tools AAF File(.aaf), Media Composer AAF File(.aaf), Premier/After Effects(.prproj), Final Cut Pro 7/Da Vinci Resolve(.xml), Final Cu Pro X(.fcpxml), EDL Text File(.txt), XDCAM Disc

↓ Magıx (Sony) Vegas Pro 17 Full İNDİRME ve KURULUM

dogrulink1- Yukarıda bulunan “DoğruLink İçin Buraya Tıkla” butonuna basıp çıkan geri sayım ekranı bittikten sonra sol üstte çıkan bildirime “Engelle” diyerek “Magıx.Sony.Vegas.Pro.17.0.Full-Dogrulink.com” indirme linkine ulaşıyoruz. (Not: çıkan yönlendirme sayfası linklerin kontrol edilebilmesi için kullanılan bir sistemdir. Çıkan reklamlar tamamen zararsız ve sistemin kullanılması için gösterilen reklamlardır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.) Çıkan indirme linkini İnternet Download Manager kullanarak indirmenizi tavsiye ederiz. Eğer bilgisayarınızda kurulu İnternet Download Manager yok ise BURAYA tıklayarak güncel sürümü indirebilirsiniz.

Magıx (Sony) Vegas Pro 17.0 Full indirme işlemini tamamladığınızı var sayarak devam ediyoruz. İndirdiğimiz “Magıx.Sony.Vegas.Pro.17.0.Full-Dorulink.com” isimli rar dosyasına “Sağ Tık > Klasöre Çıkart”Magıx.Sony.Vegas.Pro.17.0.Full-Dorulink.com” ” diyerek rar dan çıkarma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eğer bilgisayarınızda kurulu WinRar programı yok ise BURAYA tıklayarak güncel Winrar 5.70 sürümünü indirip kurabilir ve rar çıkarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

2- Rar çıkarma işlemi tamamlandıktan sonra “Magıx.Sony.Vegas.Pro.17.0.Full-Dogrulink.com” klasörüne giriş yapıyoruz. Karşımıza çıkan dosyalar arasında “VEGAS_Pro_17.0.0.321_Setup” isimli kurulum dosyasına “Sağ Tık > Yönetici olarak çalıştır” diyoruz ve çıkan uyarı ekranına “Evet” diyerek kurulum işlemini başlatıyoruz.

3- Magıx (Sony) Vegas Pro 2017 Full kurulum işlemi başladıktan sonra karşımıza çıkan ekrandan kurulumunu yapmak istediğimiz dil seçeneğini seçiyoruz. Program İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolcayı desteklemektedir. Seçimi yaptıktan sonra “Next” diyerek devam ediyoruz.

4- Karşımıza kullanıcı sözleşmesi çıkıyor isterseniz detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. “1” ile belirtilen alandaki butonu işaretledikten sonra “Next” diyoruz ve kuruluma devam ediyoruz.

5- Karşımıza çıkan bu ekranda “1” ile belirtilen alanda bulunan “Change…” butonuna tıklayarak isterseniz Magıx Sony Vegas Pro 17.0 programının kurulacağı dizini değiştirebilirsiniz. Varsayılan olarak gelen dizinin kalmasını tavsiye ederiz. Eğer masaüstünde programın kısayolunun olmasını istiyorsanız “2” ile belirtilen alanda bulunan “Create a shortcut on the deskop” tikini aktif edebilirsiniz. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra “Install” diyerek Magıx Sony Vegas Pro 17.0 kurulum işlemini gerçekleştiriyoruz.

6- Magıx Sony Vegas Pro 17.0 kurulum işlemi başladı. Kurulum süresi bilgisayarınızın donanımına ve performansına göre değişkenlik gösterebilir. Bu sürede bir çay, kahve içebilirsiniz 🙂


7- Magıx Sony Vegas Pro 17.0 kurulum işlemi tamamlandı. “Finish” diyerek kurulum ekranını kapatıyoruz ve son adım olan Crack işlemine geçiyoruz.

8- İndirdiğimiz ve rar dan çıkardığımız “Magıx.Sony.Vegas.Pro.17.0.Full-Dogrulink.com” klasöründe yer alan “Crack Dosyaları” klasörüne giriyoruz.

9- Crack Dosyaları içerisinde bulunan “vegas170” isimli dosyayı “C:\Program Files\VEGAS\VEGAS Pro 17.0” dizinine kopyala yapıştır yapıyoruz. Çıkan uyarı ekranında ” Hedef dosyayı değiştir” diyoruz ve çıkan ekranda “Devam” diyerek ilk adımı tamamlıyoruz.

10- Crack Dosyaları içerisinde bulunan “Protein” klasöründe yer alan “Protein_x64.4.0.dll” isimli dosyayı “C:\Program Files\VEGAS\VEGAS Pro 17.0\protein” dizinine kopyala yapıştır yapıyoruz. Çıkan uyarı ekranında ” Hedef dosyayı değiştir” diyoruz ve çıkan ekranda “Devam” diyerek son adımı da tamamlıyoruz. Crack işlemi bitti artık program kullanılmaya hazır.

11- Masa üstünde bulunan “VEGAS Pro 17.0” kısayoluna tıklayıp programı çalıştırdığımızda karşımıza böyle bir başlatma ekranı çıkacak eğer bu ekran sorunsuz bir şekilde açılıyor ve sol altta bulunan yükleme çubuğu sorunsuz bir şekilde ilerliyorsa Magıx Sony Vegas Pr0 17.0 Full sorunsuz bir şekilde kurulmuş ve kullanıma hazır demektir.

12- Magıx (Sony) Vegas Pro 17.0 Full profesyonel video oluşturma ve düzenleme programı artık kullanıma hazır. Artık en güzel videolarınızda kullanmanız dileğiyle..

 Magıx (Sony) Vegas Pro 17.0 Full kurulumu ve cracklenmesi işte bu kadar basit…

Not: Sony firmasına ait olan VEGAS programı MAGIX firmasına satıldığı için ve programın bu zamana kadar bilinen adı Sony Vegas olduğu için makalemizde iki ismi de birlikte kullanmayı tercih ettik. Programın şuan ki yeni sürümlerinde kullanılan ismi “Magıx Vegas Pro” dur. Bilginize..

Kurulumla ilgili herhangi bir sorun ve ya problem yaşadıysanız alt kısımda yer alan alandan yorum bırakabilir. Dilerseniz de üst menüde yer alan “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Keyifli kullanımlar dileriz. Bir sonraki Doğrulink paylaşımında görüşmek üzere esen kalın.

DoğruLink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte..

This Post Has 2 Comments

  1. Cumali

    Usta herşeyi sorunsuz yaptım fakat kısayola tıkladığımda açılmıyor program hiçbir tepki vermiyor.

    1. DogruLink

      İletişim bölümünden bize ulaşabilirseniz sizlere yardımcı olmak isteriz. Hangi adımları nasıl uyguladığınıza dair gerekli kontrolleri birlikte yapabiliriz.Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın