RhinoCeros 6 Full İndir

RhinoCeros 6 Full İndir

rhinoceros-6-full-tanitim

RhinoCeros 6 Full

3 Boyut modelleme denildiğinde akla ilk gelen programlardan birisi olan RhinoCeros 6, sade ara yüzü ve güçlü yapısı ile alanında en iyiler arasına girmeyi hak ediyor. Özellikle parametrik modelleme konusunda alternatiflerine fark atan RhinoCeros 6, Grasshopper aldı eklenti ile birlikte hem organik hem de parametrik modelleme imkanı sunuyor. Özellikle Vray ile birlikte etkili sonuçlar veren RhinoCeros 6’yı hem iç mekan hemde dış mekan modellemelerinizde kullanabilirsiniz. Sizler için upload ettiğim bu tertemiz RhinoCeros 6 sürümünü gönül rahatlığıyla indirebilir ve altta anlatılan gerekli adımları uygulayarakta sorunsuz bir şekilde kurulum yapabilirsiniz. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan bu eşsiz programın indirme linkine ve kurulumuna geçelim.

↓ RhinoCeros 6 Full İNDİRME ve KURULUM ↓

dogrulinkrhinoceros-6-full-indir-kurulum-adim-1
RhinoCeros 6 Full Kurulum Adım 1

1- Yukarıda yer alan ‘’DoğruLink İçinBuraya Tıkla’’ butonuna tıklıyoruz ve karşımıza çıkan geri sayımı bitirdikten sonra ‘’Devam Et’’ butonuna tıklıyoruz sol üst tarafta çıkan uyarıya ‘’ENGELLE’’ diyerek link kısaltma ve kontrol amaçlı kullandığımız sistemin size bildirim göndermesini engelleyip indirme linkimize ulaşıyoruz. İndirme linkine tıklayıp ‘’RhinoCeros_6_Full-Dogrulink.com’’ isimli Rar dosyasını indiriyoruz. Ve daha sonra yukarıda gösterildiği gibi ‘’RhinoCeros_6_Full-Dogrulink.com’’ dosyasına ‘’Sağ Tık → Klasöre çıkart ’’RhinoCeros_6_Full-Dogrulink.com’’ ‘’ diyoruz ve sıkıştırılmış dosyaları rar dan çıkarma işlemi yapıyoruz. Eğer bu işlem için bilgisayarınızda kurulu güncel WinRar sürümü mevcut değilse BURAYA Tıklayarak güncel WinRar sürümüne ulaşabilirsiniz. Rardan çıkarma işlemi tamamlandıktan sonra bir sonraki adıma geçiş yapabiliriz.

rhinoceros-6-full-indir-kurulum-adim-2
RhinoCeros 6 Full Kurulum Adım 2

2- ‘’RhinoCeros_6_Full-Dogrulink.com’’ dosyasını Rardan çıkarma işlemini tamamladıktan sonra ilgili klasöre girdiğimizde karşımızda bizi böyle bir ekran karşılıyor. ‘’rhino_en-us_6.18.19266.12401_SETUP’’ isimli dosyaya ‘’Sağ Tık→ Yönetici olarak çalıştır’’ diyoruz ve RhinoCeros 6 kurulum işlemini başlatıyoruz.

rhinoceros-6-full-indir-kurulum-adim-3
RhinoCeros 6 Full Kurulum Adım 3

3- Kurulum işlemi başladıktan sonra ilk olarak böyle bir ekran bizi karşılıyor. ‘’1’’ ile belirtilen alanda programa ait mevcut kullanıcı sözleşmesine ulaşabilirsiniz. Okumak istemiyorsanız direk tik işaretini ekleyebilirsiniz 🙂 Daha sonra kurulum ayarlarını özelleştirmek için ‘’2’’ ile belirtilen alandaki ‘’Ayarlar’’ ikonuna basıp ilgili bölüme ulaşabiliriz.

rhinoceros-6-full-indir-kurulum-adim-4
RhinoCeros 6 Full Kurulum Adım 4

4- Ayarlar bölümünü açtıktan sonra dilersek ‘’1’’ ile belirtilen alandan programın kurulacağı dizini değiştirebiliriz. Gerekli dil seçimini de yaptıktan sonra ‘’2’’ ile belirtilen alandaki tik işaretini var ise kaldırıyoruz. Daha sonra ‘’Install Now’’ diyerek ‘’RhinoCeros 6 Full’’ kurulum işlemini başlatıyoruz.

rhinoceros-6-full-indir-kurulum-adim-5
RhinoCeros 6 Full Kurulum Adım 5

5- RhinoCeros 6 kurulum işlemi başladı. Bu işlemin süresi bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir. Ancak çok büyük boyutlu bir program olmadığı için çok sürmeden bitecektir. Üzgünüz çay kahveye pek fırsat kalmayacak 🙂

rhinoceros-6-full-indir-kurulum-adim-6
RhinoCeros 6 Full Kurulum Adım 6

6- RhinoCeros 6 kurulum işlemi tamamlandı. ‘’Close’’ diyerek kurulum ekranını kapatıyoruz. Ve Crack işlemlerini yapmak üzere bir sonraki adıma geçiş yapıyoruz.

rhinoceros-6-full-indir-kurulum-adim-7
RhinoCeros 6 Full Kurulum Adım 7

7- ‘’RhinoCeros_6_Full-Dogrulink.com’’ adlı klasöre tekrardan dönüş yapıyoruz. Ardından ‘’Patch’’ yazan dosyaya ‘’Sağ Tık → ‘’Klasöre çıkart’’Patch’’ ‘’ diyerek Crack dosyasını klasöre çıkarıyoruz. Not: Eğer bu adımda herhangi bir problem yaşıyorsanız etkin olarak çalışan bir antivirüs programınız var ise crack işlemi bitene kadar devre dışı bırakmanız sorunun çözülmesini sağlayacaktır. Çünkü dosya içeriği bir Crack dosyası olduğu için bazı antivirüs programları bu dosyayı zararlı bir yazılım olarak algılayabiliyor. Herhangi bir problemle karşılaşmadıysak bir sonraki adıma geçiş yapabiliriz.

rhinoceros-6-full-indir-kurulum-adim-8
RhinoCeros 6 Full Kurulum Adım 8

8- Patch klasörüne girip ‘’patch’’ yazan crack dosyasyına ‘’ Sağ tık → Yönetici olarak çalıştır’’ diyerek crack programını çalıştırıyoruz.

rhinoceros-6-full-indir-kurulum-adim-9
RhinoCeros 6 Full Kurulum Adım 9

9- Açılan arayüzde kırmızı ile gösterilen yerde bulunan ‘’Patch’’ butonuna basıyoruz.

rhinoceros-6-full-indir-kurulum-adim-10
RhinoCeros 6 Full Kurulum Adım 10

10- Bize bir uyarı veriyor. Program crack yapacağı exe dosyanı bulamadığı için yolunun bizim göstermemiz gerektiğini söylüyor. ‘’ Evet’’ diyerek ilgili. Yeri göstermek için bir sonraki adıma geçiyoruz.

rhinoceros-6-full-indir-kurulum-adim-11
RhinoCeros 6 Full Kurulum Adım 11

11- ‘’1’’ ile belirtilen uzantıya dikkat etmenizi istiyoruz. ‘’C: → Program Files → Rhino6 → System’’ içerisinde bulunan ‘’RhinoCore.dll’’ isimli dosyayı seçip ‘’’’ diyoruz.

rhinoceros-6-full-indir-kurulum-adim-12
RhinoCeros 6 Full Kurulum Adım 12

12- Program gerekli Crack işlemini otomatik olarak gerçekleştiriyor. Eğer herhangi bir problem yaşamadıysak ‘’1’’ ile gösterilen kırmızı alanda da görüldüğü gibi ‘’—- PATCHING DONE —-‘’ ifadesini görüyoruz. Sizde aynı ifadeyle karşılaştıysanız sorunsuz bir şekilde RhinoCeros 6 Crack işlemi yapılmış demektir. ‘’Exit’’ diyerek çıkış yapıyoruz.


rhinoceros-6-full-indir-kurulum-adim-13
RhinoCeros 6 Full Kurulum Adım 13

13- ‘’RhinoCeros 6 Full’’ kurulum ve crack işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Masaüstünde bulunan RhinoCeros 6 kısayoluna tıklayarak programı başlatabiliriz. Programı başlattığımızda yukarıda gördüğümüz gibi gerekli uzantıların aktif ve gerekli güncellemelerin kontrol edildiği edildiği kısa bir bekleme ekranından sonra RhinoCeros 6 programı başlayacaktır.

rhinoceros-6-full-indir-kurulum-adim-14
RhinoCeros 6 Full Kurulum Adım 14

14- RhinoCeros 6 Full sorunsuz bir şekilde kuruldu ve başlatıldı. Gerekli lisans kontrolünü de ‘’Help’’ menüsünden ‘’About’’ sekmesinden yapabilirsiniz. RhinoCeros 6 Full olarak artık kullanımınıza hazır. Harikalar yaratmanız dileğiyle DoğruLink ekibi olarak şimdiden iyi çalışmalar dileriz.

İşte herşey bu kadar basit…

Kurulumla ilgili herhangi bir sorun ve ya problem yaşadıysanız alt kısımda yer alan alandan yorum bırakabilir. Dilerseniz de üst menüde yer alan “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Keyifli kullanımlar dileriz…Bir sonraki DoğruLinkte görüşmek üzere esen kalın..

Doğrulink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte…

This Post Has 9 Comments

 1. harun

  Herşey anlatıldığı gibi. Programı kurdum. Çalıştırdım. Şimdi sıra yaratıcılıkta. Teşekkürler ekip !

 2. kübra

  Çok teşekkür ederim. Son derece yardımı dokundu.

 3. Elif

  çok teşekkürler çalışıyor.

 4. mert

  çok teşekkürler

 5. sena

  Allah razı olsun, hem aşırı ayrıntılı anlatmışsınız hem de dosyalar çalışıyor. Çok çok teşekkürler, %100 çalışıyor.

 6. SELİM

  ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.. HARİKASINIZ.. KURDUM VE ÇALIŞTI. TEK SORUN KURULUM YAPARKEN GÜNCELLEME YAPMA SEKMESİNİ TIKLAMAYI UNUTTUM.. BUNUN BİR ÇÖZÜMÜ VAR MI?

  1. DogruLink

   Biz teşekkür ederiz. Güncellemeleri yapmadan önce zaten sizden izin ister. İzin vermediğiniz taktirde güncelleme yapmayacaktır. Herhangi bir problem olmaz.

 7. eee

  Süpersin dostum. Çok teşekkürler

 8. gözde

  çok teşekkür ederim gayet açık ve net bir şekilde anlatmışsınız sorunsuz şekilde kurdum

Bir cevap yazın