SketchUp Pro 2019 Full İndir

SketchUp Pro 2019 Full İndir

sketchup-pro-2019-full-indir-tanitim

SketchUp Pro 2019 Full İndir

Mimarlardan mühendislere, tasarımcılardan grafikerlere kadar her alanda ve her işte kullanılabilen, basit ve güçlü yapısıyla modelleme ve 3D dünyasında olmazsa olmaz programlardan birisi olan SketchUp Pro, 2019  versiyonu ile tekrar karşınızda. SketchUp Pro 2019’un yapısı gereği eklenebilen bir çok eklenti ile her türlü işinizi kolaylıkla halledebileceksiniz. Siz değerli kullanıcılarımız için gerekli kontrollerini yaptığımız bu Doğrulinkte, yer alan SketchUp Pro 2019 programını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Gerekli indirme ve kurulum adımlarını yazının devamında bulabilirsiniz. Vakit kaybetmeden indirme ve kurulum anlatımlarına geçelim.

     Ayrıca değerli paylaşımları ve barındırdığı DoğruLink için www.fullprogramlarindir.com sitesine teşekkür ederiz. Orijinal paylaşımı görmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

SketchUp Pro 2019 Full İNDİRME LİNKİ


V-Ray 4.00 for SketchUp İNDİRME ve KURULUM

http://dogrulink.com/v-ray-4-00-for-sketchup-full-indir/


↓ SketchUp Pro 2019 Full KURULUM ANLATIMI ↓

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-1
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 1

1. SketchUp Pro 2019 programını indirmek için yukarıda bulunan ‘Doğru Link İçin Buraya Tıkla’ butonuna tıklayalım. Butona tıkladıktan sonra karşımıza çıkan google drive indirme linkinden SketchUp Pro 2019’u indirelim. Daha hızlı ve sorunsuz bir indirme için İnternet Download Manager programını kullanabilirsiniz. Eğer güncel çalışan İnternet Download Manager sürümünüz yok ise BURAYA tıklayarak sorunsuz çalışan sürümü indirebilirsiniz. Gerekli indirmeyi tamamladıktan sonra yukarıda gösterildiği gibi ‘SU.19.3.255-indir.Vip.rar’ isimli dosya karşımıza gelecektir. Dosyamızı kolay erişebileceğimiz bir yere aldıktan sonra bir sonraki adıma geçip devam edelim.

NOT: Sitemizin devamlılığı ve linklerin sürekli kontrolü için, ‘Doğru Link İçin Buraya Tıkla’ butonuna bastığınızda  tek gösterimlik bir reklam karşınıza gelecektir. Butona tıkladığınızda açılan sayfada çıkan 5 saniyelik geri sayım bittikten sonra “Yönlendirmeniz Hazır” yazısının altında bulunan “Devam Et” butonuna tıklayın. Açılan yeni sekmede bir reklam çıkacaktır. Diğer sekmede ise indirmeye ait linki bulabilirsiniz. Eğer tarayıcınız sol üst köşede size bir uyarı verir ise ENGELLE yazan butona tıklayıp devam edebilirsiniz. Linkler temizdir gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-2
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 2

2.SU.19.3.255-indir.Vip.rar’ isimli Rar dosyasına ‘Sağ Tık > Klasöre çıkart ‘SU.19.3.255-indir.Vip.rar’’ diyelim ve gerekli kurulum dosyalarına erişmek için rardan çıkarma işlemini uygulayalım. Eğer bilgisayarınızda Winrar programı kurulu değil ise BURAYA tıklayarak güncel Winrar sürümünü indirip kurabilirsiniz. Rar dan çıkarma işleminin süresi bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir. İşlem bittikten sonra bir sonraki adıma geçelim.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-3
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 3

3. Rardan çıkardığımız dosya içerisinde bulunan ‘Setup.msi‘ isimli dosyaya çift tıklayalım ve karşımıza çıkan uyarı ekranına “Evet” diyerek kurulumu başlatmak üzere bir sonraki adıma geçelim.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-4
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 4

4. SketchUp 2019 Pro kurulumu başlatıldı. Karşımıza böyle bir ekran çıkacak ilk olarak bu ekranda bir süre beklememiz gerekecek daha sonra “Next” butonu aktif olduğunda “Next” diyelim ve bir sonraki adıma geçelim.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-5
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 5

5. Karşımıza gelen ekranda dilerseniz  “1” ile belirtilen “Change…” butonuna tıklayarak programın kurulacağı konumu(dizini) değiştirebilirsiniz. İlerde Vray, eklentiler vb. şeyleri kurarken sorun çıkmaması adına varsayılan olarak gelen konumun kalmasını tavsiye ederiz. “Next” diyerek devam ediyoruz ve bir sonraki adıma geçelim.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-6
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 6

6. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra “Install” diyerek SketchUp 2019 Pro kurulum işlemini başlatalım.


sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-7
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 7

7. SketchUp 2019 Pro kurulum işlemi başladı. Bilgisayarınızın performansına göre bu işlemin biteceği süre değişkenlik gösterebilir. Ancak ağır bir program olmadığı için kısa süre içerisinde kurulum işlemi tamamlanacaktır.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-8
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 8

8. Kurulum işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlandı. “Finish” diyerek SketchUp Pro 2019 kurulumunu bitiriyoruz. Eğer yukarıdaki aşamalardan birinde herhangi bir problem yaşıyorsanız bu gönderi altına yorum yapabilir. İsterseniz de üst menüde yer alan “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

SketchUp Pro 2019 programı Full olarak kullanmak için gerekli Crack işlemlerini yapmak üzere bir sonraki adıma geçiş yapalım.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-9
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 9

9. Tekrardan ‘SU.19.3.255-indir.Vip.rar’ klasörüne geçiş yapalım ve içerisinde bulunan rar uzantılı “Crck.rar” dosyasına “Sağ Tık>Klasöre çıkart”Crck\” diyelim ve rardan çıkarma işlemini uygulayalım.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-10
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 10

10.Crck” klasörünün içerisinde yer alan “SketchUp.exe” isimli dosyayı “Sağ Tık > Kopyala” diyerek kopyalayalım.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-11
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 11

11.  Dosyayı kopyaladıktan sonra programı kurduğumuz dizine girelim. Eğer ayarlarda herhangi bir değişiklik yapmadan kurduysanız “C:\Program Files\SketchUp” klasörüne girelim.

Alternatif bir yol olarak masaüstüne eklenen SketchUp kısayoluna “Sağ Tık > Dosya konumunu göster” diyerek ilgili dizine geçiş yapabilirsiniz.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-12
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 12

12. Klasör içerisinde herhangi bir yere “Sağ Tık > Yapıştır” diyerek kopyaladığımız dosyayı yapıştıralım. Karşımıza yukarıdaki gibi bir uyarı çıkacak “Hedefteki dosyayı değiştir” seçeneğine tıklayalım ve eğer karşımıza bir uyarı çıkarsa “Devam” diyerek işlemi tamamlayalım.


sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-13
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 13

13. SketchUp’ın Crack işlemini tamamladık. SketchUp’ın yanında otomatik olarak kurulan LayOut ve Style Builder programlarının da crack işlemlerini yapalım. Bunun için yukarıda gösterilen “Crck” klasörü içerisinde yer alan “LayOut” klasörüne girelim.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-14
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 14

14.  “LayOut.exe” dosyasını “Sağ Tık > Kopyala” yapıp kopyalayalım.  12. adımdakine benzer şekilde SketchUp’ın kurulu olduğu klasör içerisinde yer alan LayOut KLASÖRÜNÜN içerisine yapıştıralım.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-15
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 15

15. Son olarak  “Crck” klasörü içerisinde yer alan “Style Builder” klasörüne girelim.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-16
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 16

16.Style Builder.exe” dosyasını “Sağ Tık > Kopyala” yapıp kopyalayalım.  12. adımdakine benzer şekilde SketchUp’ın kurulu olduğu klasör içerisinde yer alan Style Builder KLASÖRÜNÜN içerisine yapıştıralım.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-17
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 17

17. SketchUp Pro 2019 kurulum ve Crack işlemlerini tamamladık. Masaüstünde yer alan program kısayolundan uygulamayı başlattığımızda bizi bu şekilde bir ekran karşılayacak. Dilediğiniz şablonu seçtikten sonra programı başlatabilirsiniz.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-18
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adim 18

18. SketchUp Pro 2019 sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Bu adıma kadar yukarıda anlatılan adımlardan herhangi birisinde sorun yaşadı iseniz. Bu gönderinin altına yorum atabilir, İletişim bölümünden bize mail atabilir veya İnstagram hesabımızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan ve birlikte çözüme ulaşmaktan mutluluk duyarız.

SketchUp Pro 2019 programını sorunsuz bir şekilde tüm yaratıcılığınız ve hayal gücünüzle kullanmanız dileğiyle, bir başka DoğruLinkte görüşmek üzere esen kalın.

NOT: SketchUp Pro 2019 sürümüyle uyumlu ve sorunsuz çalışan Vray 4.00 Sürümünü indirmek ve kurulumunu yapmak için BURAYA tıklayın.

DoğruLink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte..

This Post Has 5 Comments

  1. “DoğruLink İçin Buraya Tıkla” yazısına tıklanmıyor linke ulaşılmıyor günceller misiniz lütfen.

    1. Güncellendi!! Link Sorunsuz Çalışıyor İndirebilirsiniz 🙂

  2. Kardeşim sen varya adamsın.Hiçbiyerde bu kadar net ve açıklayıcı anlatılmamış.Link çalışıyor ve güvenilir.Çok teşekkürler tekrardan

    1. Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz sizlere layık olmaya çalışıyoruz 🙂

  3. herşey çalışıyor sağlam teşekkür ederim

Bir cevap yazın

KAPAT