SketchUp Pro 2019 Full İndir

SketchUp Pro 2019 Full İndir

sketchup-pro-2019-full-indir-tanitim

SketchUp Pro 2019 Full İndir

Mimarlardan mühendislere, tasarımcılardan grafikerlere kadar her alanda ve her işte kullanılabilen, basit ve güçlü yapısıyla modelleme ve 3D dünyasında olmazsa olmaz programlardan birisi olan SketchUp Pro, 2019  versiyonu ile tekrar karşınızda. SketchUp Pro 2019’un yapısı gereği eklenebilen bir çok eklenti ile her türlü işinizi kolaylıkla halledebileceksiniz. Siz değerli kullanıcılarımız için gerekli kontrollerini yaptığımız bu Doğrulinkte, yer alan SketchUp Pro 2019 programını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Gerekli indirme ve kurulum adımlarını yazının devamında bulabilirsiniz. Vakit kaybetmeden indirme ve kurulum anlatımlarına geçelim.

     Ayrıca değerli paylaşımları ve barındırdığı DoğruLink için www.fullprogramlarindir.com sitesine teşekkür ederiz. Orijinal paylaşımı görmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

SketchUp Pro 2019 Full İNDİRME LİNKİ (Güncel) ↓
↓ SketchUp Pro 2019 Full KURULUM ANLATIMI ↓

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-1
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adım 1

1. SketchUp Pro 2019 programını indirmek için yukarıda bulunan ‘Doğru Link İçin Buraya Tıkla’ butonuna tıklayalım. Butona tıkladıktan sonra karşımıza çıkan dosya.co indirme ekranında en alt kısımda yer alan “Dosya İndir” linkine tıklayarak SketchUp Pro 2019‘u indirelim. Daha hızlı ve sorunsuz bir indirme için İnternet Download Manager programını kullanabilirsiniz. Eğer güncel çalışan İnternet Download Manager sürümünüz yok ise BURAYA tıklayarak sorunsuz çalışan sürümü indirebilirsiniz. Gerekli indirmeyi tamamladıktan sonra yukarıda gösterildiği gibi ‘SketchUp.Pro.v19.3.252.rar’ isimli dosya karşımıza gelecektir. Dosyamızı kolay erişebileceğimiz bir yere aldıktan sonra bir sonraki adıma geçip devam edelim.

NOT: Sitemizin devamlılığı ve linklerin sürekli kontrolü için, ‘Doğru Link İçin Buraya Tıkla’ butonuna bastığınızda  tek gösterimlik bir reklam karşınıza gelecektir. Butona tıkladığınızda açılan sayfada çıkan 5 saniyelik geri sayım bittikten sonra “Yönlendirmeniz Hazır” yazısının altında bulunan “Devam Et” butonuna tıklayın. Açılan yeni sekmede bir reklam çıkacaktır. Diğer sekmede ise indirmeye ait linki bulabilirsiniz. Eğer tarayıcınız sol üst köşede size bir uyarı verir ise ENGELLE yazan butona tıklayıp devam edebilirsiniz. Linkler temizdir gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-2
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adım 2

2. SketchUp.Pro.v19.3.252.rar’ isimli Rar dosyasına ‘Sağ Tık > Klasöre çıkart ‘SketchUp.Pro.v19.3.252.rar’’ diyelim ve gerekli kurulum dosyalarına erişmek için rardan çıkarma işlemini uygulayalım. Eğer bilgisayarınızda Winrar programı kurulu değil ise BURAYA tıklayarak güncel Winrar sürümünü indirip kurabilirsiniz. Rar dan çıkarma işleminin süresi bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir. İşlem bittikten sonra bir sonraki adıma geçelim.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-3
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adım 3

3. Winrar dosya çıkarma işlemini tamamladıktan sonra çıkartılan klasöre girelim. Karşımıza yukarıda gösterildiği gibi iki adet dosya çıkacak. “SketchUp.Pro.v19.3.252.exe” isimli dosyaya “Sağ Tık > Yönetici Olarak Çalıştır” diyelim.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-4
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adım 4

4. Karşımıza Rusça butonların yer aldığı bir kurulum ekranı çıkacak. Panik yapmayın SketchUp Pro 2019’u İngilizce olarak kullanabileceksiniz. Herhangi bir butona dokunmadan yeşil barın dolmasını ve işlemin bitmesini bekliyoruz.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-5
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adım 5

5. ÖNEMLİ : İşlem tamamlandıktan sonra karşımıza yukarıda belirtildiği gibi bir ekran çıkacaktır. Kuruluma İngilizce olarak devam etmek için SHİFT Tuşu ile Birlikte ENTER Tuşuna basıyoruz. Eğer Rusça olarak devam etmek isterseniz direk “Tamam” butonuna basabilirsiniz.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-6
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adım 6

6. SketchUp Pro 2019 yükleme ekranı karşımıza geldi. “Next” butonuna tıklayıp bir sonraki adıma geçelim.


sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-7
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adım 7

7. Bu adımda SketchUp Pro 2019 kurulumunun hangi dosya konumuna yapılacağını soruyor dilerseniz “Change” butonuna tıklayarak istediğiniz bir konumu belirtebilirsiniz. Varsayılan olarak gelen konuma kurulum yapmanızı tavsiye ederiz. Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra sonra “Next” diyerek bir sonraki adıma geçelim.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-8
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adım 8

8. Karşımıza çıkan ekranda “Install” diyerek SketchUp Pro 2019 kurulum işlemini başlatalım.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-9
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adım 9

9. SketchUp Pro 2019 Kurulum işlemi tamamlanana kadar bekleyelim. Bu işlemin uzunluğu bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir. SketchUp Pro 2019 Ağır bir program olamadığı için kurulum kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-10
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adım 10

10. SketchUp Pro 2019 Kurulum işlemi tamamladı. “Finish” diyerek kurulum ekranını kapatalım.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-11
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adım 11

11. Kurulum tamamlandıktan sonra yukarıda belirtildiği gibi 3 adet program kısa yolu masaüstünüze eklenecektir. Dilerseniz grafik düzenlemeleri ve konsept görseller almak için LayOut 2019 ve Style Builder 2019 u kullanabilirsiniz. SketchUp 2019’u çalıştıralım ve bir sonraki adıma geçelim.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-12
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adım 12

12. SketchUp Pro 2019 İlk kez açıldığında karşımıza kullanım şartlarının yazılı olduğu bir ekran çıkacaktır. Sol alt kısımda “1” ile belirtilen kısımda bulunan kutucuğa tıklayarak şartları kabul edelim ve “Continue” diyerek bir sonraki adıma geçelim.


sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-13
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adım 13

13. Karşımıza görselini eklemediğimiz bir ekran daha çıkacaktır. O ekranda sağ alt kısımda bulunan “Start Modeling” butonuna tıkladığımızda karşımıza SketchUp Pro 2019 açılış ekranı çıkacaktır. Çalışma alanınıza ve türünüze bağlı olarak dilediğiniz bir şablonu açabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. (Not: Şablonlar görünüşte bir birine benzese de dikkatli incelediğinizde ölçü birimlerinin birbirinden farklı olduğunu göreceksiniz. Size uygun bir ölçü birimini seçip orta kısmındaki beyaz yuvarlağa tıklayarak favori şablonu olarak belirtebilirsiniz.)

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-14
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adım 14

14. Ve sonunda SketchUp Pro 2019 ara yüzü sizlerle.. Dikkat etti iseniz herhangi bir Crackleme işlemi yapmadık. Doğru linkini paylaştığımız bu kaliteli içerikte Crack otomatik olarak yapılmaktadır. Sonradan herhangi bir müdahale yapılması gerekmemektedir.

sketchup-pro-2019-full-kurulum-adim-15
SketchUp Pro 2019 Full – Kurulum Adım 15

15. SketchUp Pro 2019 üst kısımda bulunan sekmelerden en sağda yer alan sekmede About kısmına tıkladığımızda sizde yukarıda belirtildiği gibi program hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sizler için kurulumunu ve kullanımını bizzat test ettiğimiz SketchUp Pro 2019 sürümünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bu adıma kadar yukarıda anlatılan adımlardan herhangi birisinde sorun yaşadı iseniz. Bu gönderinin altına yorum atabilir, İletişim bölümünden bize mail atabilir veya İnstagram hesabımızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan ve birlikte çözüme ulaşmaktan mutluluk duyarız.

SketchUp Pro 2019 programını sorunsuz bir şekilde tüm yaratıcılığınız ve hayal gücünüzle kullanmanız dileğiyle, bir başka DoğruLinkte görüşmek üzere esen kalın.

DoğruLink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte..

This Post Has 14 Comments

 1. celal

  “DoğruLink İçin Buraya Tıkla” yazısına tıklanmıyor linke ulaşılmıyor günceller misiniz lütfen.

  1. DogruLink

   Güncellendi!! Link Sorunsuz Çalışıyor İndirebilirsiniz 🙂

 2. Mert

  Kardeşim sen varya adamsın.Hiçbiyerde bu kadar net ve açıklayıcı anlatılmamış.Link çalışıyor ve güvenilir.Çok teşekkürler tekrardan

  1. DogruLink

   Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz sizlere layık olmaya çalışıyoruz 🙂

 3. kemal

  herşey çalışıyor sağlam teşekkür ederim

 4. abdullah krm

  valla dostum uzun zamandır kuramıyordum allah razı olsun . helal olsun emeğine ..

 5. sss

  dostum crack yok sadece rusça setup var nasıl bir hile yapıyorsunuz

  1. DogruLink

   En sağlam içeriği sizler için araştırıp bulduğumuz ve programları bizzat sunucularımızda BARINDIRMADIĞIMIZ için programı barındıran sitedeki kurulum dosyası güncellendiği için bizim daha önce yaptığımız anlatımdan farklı bir durum ortaya çıkmış, ortada bir hile yapma durumu söz konusu değildir. Güncellenen içeriğe göre kurulum adımları ve anlatım görselleri güncellenmiştir. Her zaman sizler için en sağlam linkleri bulmaya devam edeceğiz. Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Takipte kalın..

 6. Şevval

  Merhaba, linkini koyduğunuz dosyada crack.rar isimli bir dosya yok sadece sketchup indirme dosyası var. Yardımcı olabilir misiniz?

  1. DogruLink

   Kurulum anlatımı değişen içeriğe göre güncellendi. Adımları takip ederek kurulum yapabilirsiniz.

 7. sefa

  dosyadan crack çıkmadı sadece (SketchUp.Pro.v19.3.253.exe) dosyası çıktı. Kurulu ekranında dil Rusça görünüyor?

  1. DogruLink

   Kurulum Anlatımı Rusça çıkan ekrana göre tekrardan güncellendi. Adımları takip ederek rahatlıkla kurulum yapabilirsiniz. Program denendi sorunsuz çalışıyor.

 8. gülnaz

  çok kolay bir kurulum oldu harikasınız

 9. Zey

  Çok rahat bi şekilde hallettim indirme ve kurulum faslını, çok teşekkürler! 🙂 Yalnız o 5. Adım önemli, oraya dikkat etmeli arkadaşlar

Bir cevap yazın