V-Ray 4.00 for SketchUp Full İndir

V-Ray 4.00 for SketchUp Full İndir

v-ray-4.00-for-sketchup-full-giris-tanitim

V-Ray 4.00 for SketchUp Full

3D, modelleme ve görselleştirme dünyasına aşina olan herkesin bildiği ya da duyduğu efsane “Render Motoru” V-ray, 4.00 sürümüyle karşınızda. V-ray 4.00 for SketchUp sayesinde yapmış olduğunuz 3D çalışmalarınızı neredeyse gerçekle ayırt edilemeyecek şekilde kaliteli bir biçimde görselleştirip çalışmalarınıza profesyonel bir dokunuş yapabilirsiniz. V-ray 4.00 for SketchUp‘ın içerisinde gelen onlarca hazır materyal arasından size en uygun olanını seçebilir, dilerseniz de kendi materyal arşivinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Sizlerle paylaşacağımız bir çok internet sitesinde 2K,4K ve 8K çözünürlüklerde kaliteli materyaller arasından dilediğinizi indirip çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

V-ray 4.00 for SketchUp, SketchUp Pro 2019 , SketchUp 2018, SketchUp 2017 ve SketchUp 2016 sürümlerini desteklemektedir. Resimli olarak anlatılan kurulum adımlarını takip ederek sorunsuz bir şekilde kurulumu yapabilirsiniz. V-ray 4.00 kurulduktan sonra SketchUp programı içerisinde çıkan V-ray araçları sayesinde V-ray 4.00‘ı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan V-ray 4.00 for SketchUp‘ın indirme linklerine geçiş yapalım. Sizler için gerekli kontrollerini yaptığımız bu DoğruLinkte, yer alan V-ray 4.00 for SketchUp programını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Gerekli indirme kurulum adımlarını yazının devamında bulabilirsiniz. Vakit kaybetmeden indirme ve kurulum anlatımlarına geçelim.

     Ayrıca değerli paylaşımları ve barındırdığı DoğruLink için www.indir.vip sitesine teşekkür ederiz. Orijinal paylaşımı görmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

↓ V-ray 4.00 for SketchUp Full İNDİRME LİNKİ ↓SketchUp Pro 2019 Full İNDİRME ve KURULUM

Sketchup Pro 2019 Full


↓ V-ray 4.00 for SketchUp Full KURULUM ANLATIMI ↓

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-1
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 1

1. V-ray 4.00 for SketchUp programını indirmek için yukarıda bulunan ‘Doğru Link İçin Buraya Tıkla’ butonuna tıklayalım. Butona tıkladıktan sonra karşımıza çıkan Google Drive indirme linkinden V-ray 4.00 for SketchUp’ı indirelim. Daha hızlı ve sorunsuz bir indirme için İnternet Download Manager programını kullanabilirsiniz. Eğer güncel çalışan İnternet Download Manager sürümünüz yok ise BURAYA tıklayarak sorunsuz çalışan sürümü indirebilirsiniz. Gerekli indirmeyi tamamladıktan sonra yukarıda gösterildiği gibi ‘vray_42002_sketchup_win_Oneindir.com.rar’ isimli dosya karşımıza gelecektir. Dosyamızı kolay erişebileceğimiz bir yere aldıktan sonra bir sonraki adıma geçip devam edelim.

NOT: Sitemizin devamlılığı ve linklerin sürekli kontrolü için, ‘Doğru Link İçin Buraya Tıkla’ butonuna bastığınızda  tek gösterimlik bir reklam karşınıza gelecektir. Butona tıkladığınızda açılan sayfada çıkan 5 saniyelik geri sayım bittikten sonra “Yönlendirmeniz Hazır” yazısının altında bulunan “Devam Et” butonuna tıklayın. Açılan yeni sekmede bir reklam çıkacaktır. Diğer sekmede ise indirmeye ait linki bulabilirsiniz. Eğer tarayıcınız sol üst köşede size bir uyarı verir ise ENGELLE yazan butona tıklayıp devam edebilirsiniz. Linkler temizdir gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-2
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 2

2.vray_42002_sketchup_win_Oneindir.com.rar’ isimli Rar dosyasına ‘Sağ Tık > Klasöre çıkart ‘vray_42002_sketchup_win_Oneindir.com’’ diyelim ve gerekli kurulum dosyalarına erişmek için rardan çıkarma işlemini uygulayalım. Eğer bilgisayarınızda Winrar programı kurulu değil ise BURAYA tıklayarak güncel Winrar sürümünü indirip kurabilirsiniz. Rar dan çıkarma işleminin süresi bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir. İşlem bittikten sonra bir sonraki adıma geçelim.

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-3
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 3

3vray_42002_sketchup_win_Oneindir klasörünün içerisine giriş yapalım ve klasör içerisinde yer alan “vray_42002_sketchup_win” isimli klasörü çift tıklayarak açalım.

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-4
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 4

4. Klasör içerisinde yer alan “vray_42002_sketchup_win.exe” isimli dosyayı “Sağ Tık > Yönetici olarak çalıştır” diyerek çalıştıralım. Karşımıza gelen uyarıya “Evet” diyelim ve bir sonraki adıma geçiş yapalım.

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-5
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 5

5. Kısa bir süre bekledikten sonra karşımıza böyle bir ekran gelecek sağ alt köşeden “I Agree” diyelim ve devam edelim.


v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-6
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 6

6. Yukarıda gösterildiği gibi bir ekran karşımıza gelecektir. V-Ray kurulum aşamasında bilgisayarınızda yüklü olan SketchUp sürümünü otomatik olarak algılayacaktır. Örneğin bizim bilgisayarımızda SketchUp 2019 kurulu olduğu için otomatik olarak algıladı ve yan tarafına tik işaretini otomatik olarak ekledi. Eğer sizde otomatik olarak mevcut bir sürüm bulmuyor ise sitemizden uygun SketchUp sürümünü indirebilirsiniz. “1” , “2” , “3” ile gösterilen alanlardaki tik işaretlerinin olduğundan ve seçili olduğundan emin olduktan sonra “Install Now” diyerek kurulum işlemini başlatıyoruz.

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-7
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 7

7. V-ray 4.00 for SketchUp Kurulum işlemi başladıktan sonra kurulum ekranının yanında açılmış olan “cmd” ekranından yazılar akmaya başlayacaktır. Kurulum bitene kadar herhangi bir şeye müdahale etmeden bekleyin. Kısa bir süre kurulum işlemi tamamlanacaktır. Kurulum işleminin uzunluğu bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir.

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-8
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 8

8.  V-ray 4.00 for SketchUp kurulum işlemi tamamlandı. “1” ile gösterilen alanda bulunan tik işaretini kaldırdıktan sonra “Finish” diyerek kurulum ekranını kapatalım ve Crack işlemlerini yapmak için bir sonraki adıma geçiş yapalım.

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-9
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 9

9.  vray_42002_sketchup_win_Oneindir klasörüne tekrardan dönüş yapalım ve “vray42002appsdk” isimli klasörü çift tıklayarak açalım.

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-10
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 10

10. vray42002appsdk klasörü içerisinde yer alan “cgauth.dll” dosyasını “Sağ Tık > Kopyala” yaparak kopyalayalım.

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-11
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 11

11. Daha sonra “C:\Program Files\Chaos Group\V-Ray\V-Ray for SketchUp” dizinine giriş yapalım. Dizinde karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran gelecektir. “extension” klasörüne girelim.

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-12
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 12

12. Daha sonra “vrayappsdk” klasörüne girelim.


v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-13
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 13

13. Son olarak “bin” klasörüne girelim.

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-14
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 14

14. Kopyalamış olduğumuz “cgauth.dll” dosyasını “bin” klasörü içerisinde boş bir yer “Sağ Tık > Yapıştır” diyerek yapıştıralım ve karşımıza çıkan uyarı ekranında “Hedefteki dosyayı değiştir” diyelim ve son olarak karşımıza çıkan uyarı ekranında “Devam” diyelim ve dosya yapıştırma işlemini tamamlayalım.

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-15
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 15

15. vray42002appsdk klasörüne tekrar dönelim ve içerisinde yer alan “vray_BRDFScanned.dll” dosyasını “Sağ Tık > Kopyala” yaparak kopyalayalım.

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-16
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 16

16. En son dosyayı yapıştırdığımız klasörün içerisinde yer alan “plugins” klasörüne girelim.

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-17
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 17

17. Kopyalamış olduğumuz “vray_BRDFScanned.dll” dosyasını “plugins” klasörü içerisinde boş bir yer “Sağ Tık > Yapıştır” diyerek yapıştıralım ve karşımıza çıkan uyarı ekranında “Hedefteki dosyayı değiştir” diyelim ve son olarak karşımıza çıkan uyarı ekranında “Devam” diyelim ve dosya yapıştırma işlemini tamamlayalım. Crack işlemlerini tamamladık artık V-ray 4.00 for SketchUp programını sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-18
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 18

18. SketchUp 2019 (Sizde hangi sürüm kurulu ise) programını başlattıktan sonra otomatik olarak V-ray 4.00‘a ait seklemeler programa eklenecektir.


v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-19
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 19

19. Görselde de gösterildiği gibi V-Ray 4.00 for SketchUp programını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Eğer yukarıda anlatılan adımlardan herhangi birisinde bir sorun yaşadıysanız ve kurulumu tamamlayamadıysanız. Bu gönderinin altına yorum atabilir, İletişim bölümünden bize mail atabilir veya İnstagram hesabımızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan ve birlikte çözüme ulaşmaktan mutluluk duyarız.

v-ray-4.00-for-sketchup-full-kurulum-adim-20
V-Ray 4.00 for SketchUp Full Kurulum Adım 20

20. V-Ray 4.00 for SketchUp programını sorunsuz bir şekilde tüm yaratıcılığınız ve hayal gücünüzle kullanmanız dileğiyle, bir başka DoğruLinkte görüşmek üzere esen kalın.

DoğruLink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte..

This Post Has 4 Comments

  1. Neslihan

    çok ama çok teşekkür ederim. daha önce çok uğraşıp pes etmiştim. sizin siteniz sayesinde indirebildim.

  2. Koral

    Bu kadar detaylı anlatım için tşk ederim.Her şey sorunsuz çalıştı-Emeğinize sağlık…

  3. YASİN DEMİR

    çok çok teşekkür ediyorum çok yardımcı oldu sorunsuz çalışıyor.

Bir cevap yazın