Winrar 5.70 Full İndir

Winrar 5.70 Full İndir

winrar-5.70-full-kurulum

Winrar 5.70 Full İndir

Bilgisayarın olmazsa olmaz programlarından birisi Winrar, versiyon 5.70 beta 2 sürümüyle karşınızda. Arşiv oluşturma, dosya sıkıştırma, Rar uzantılı dosyaları açma ve düzenleme konusunda kullanabileceğiniz en iyi ve en stabil programlardan birisi olan Winrar’ın sorunsuz çalışan bu versiyonunu sizler için derledik. İndirme linklerine ve kurulum anlatımına geçelim.

Winrar 5.70 Full İNDİRME ve KURULUM

↓ Winrar 5.70 – Full 32 Bit İşletim Sistemleri İçin ↓

dogrulink

↓ Winrar 5.70 – Full 64 Bit İşletim Sistemleri İçin ↓

dogrulink

winrar-5.70-full-kurulum-adim-1
WinRar 5.70-Full Kurulum Adım 1

1- Bilgisayarınızın işletim sistemine göre yukarıda belirtilen uygun linklerden indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızın işletim sistemi kaç bit bilmiyorsanız. “Bilgisayarım > Sağ Tık > Özellikler” diyerek öğrenebilirsiniz. İndirme işlemi için “Doğrulink İçin Buraya Tıkla” butonuna tıkladıktan sonra çıkan geri sayımın tamamlanmasının ardından “Devam Et” butonuna tıklayarak indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. (Not: Çıkan reklamlar link kontrolü için kullandığımız sitenin göstermiş olduğu zararsız reklamlardır linklerin devamlılığı için bu uygulamayı kullanıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.)

Sisteminize göre uygun olan sürümü indirdiğinizi var sayarak devam ediyoruz.

winrar-5.70-full-kurulum-adim-2
WinRar 5.70-Full Kurulum Adım 2

2- “Winrar v5.70 beta 2 – XX Bit TR – Dogrulink.com” dosyasına çift tıklayarak açıyoruz ve bizi kurulum ekranına yönlendiriyor. Yukarıda görüldüğü gibi bir ekran bizi karşıladıktan sonra “Yükle” diyerek devam ediyoruz.


winrar-5.70-full-kurulum-adim-3
WinRar 5.70-Full Kurulum Adım 3

3- İsterseniz “1” ile belirtilen bölümden programın dosya türlerine göre hangi dosya formatlarını doğrudan destekleyip çalıştırıp çalıştırmayacağını seçebilirsiniz. Varsayılan ayarlarda kalmasını tavsiye ederiz. “Tamam” diyerek devam ediyoruz.

winrar-5.70-full-kurulum-adim-4
WinRar 5.70-Full Kurulum Adım 4

4- Düşük bir boyuta sahip olduğu için kurulumu işlemi hemen tamamlanacaktır. Winrar 5.70 kurulumu tamamlandığında bizi yukarıdaki gibi bir ekran karşılayacak. Bu ekranı gördüğünüzde program başarıyla kurulmuş demektir. ” Tamam” diyerek kurulumu bitiriyoruz.

İşte her şey bu kadar basit..

Kurulumla ilgili herhangi bir sorun ve ya problem yaşadıysanız alt kısımda yer alan alandan yorum bırakabilir. Dilerseniz de üst menüde yer alan “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Keyifli kullanımlar dileriz. Bir sonraki Doğrulink paylaşımında görüşmek üzere esen kalın.

DoğruLink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte..

Bir cevap yazın