Lumion 8.0 Pro Full – Türkçe İndir

Lumion 8.0 Pro Full – Türkçe İndir

Lumion-8-pro-full-turkce

Lumion 8.0 Pro Full – Türkçe

Mimarların, Peyzaj Mimarlarının ve Mühendislerin gözdesi Lumion, 8. sürümü ile karşınızda. Üstün gerçekçilik ve yüksek çözünürlüğe sahip materyaller ile profesyonel renderlar alarak projelerinizi bir adım daha öne taşıyacaksınız. Ücretsiz olarak sunulan demo sürümünde kısıtlanmış olan bir çok özelliğe Pro sürüm ile sahip olacaksınız. Sizler için gerekli kontrollerini yaptığımız bu Doğrulinkte, yer alan  Lumion 8 Pro Full – Türkçe programını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Gerekli indirme kurulum adımlarını yazının devamında bulabilirsiniz. Vakit kaybetmeden indirme ve kurulum anlatımlarına geçelim.

     Ayrıca değerli paylaşımları ve barındırdığı DoğruLink için www.fullprogramdepo.org sitesine teşekkür ederiz. Orijinal paylaşımı görmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

↓ Lumion 8.0 Pro Full İNDİRME LİNKİ ↓Lumion 8.0 CRACK DOSYASI

CRACK DOSYASI İÇİN BURAYA TIKLA


↓ Lumion 8.0 Pro Full KURULUM ANLATIMI ↓

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-1
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 1

1. Lumion 8.0 Pro Full Türkçe sürümünü indirmek için yukarıda bulunan “DoğruLink İçin Buraya Tıkla” butonuna tıklayalım. Butona tıkladıktan sonra karşımıza çıkan Google Drive indirme linkinden Lumion 8.0 Pro’yu indirelim. Daha hızlı ve sorunsuz bir indirme için İnternet Download Manager programını kullanabilirsiniz. Eğer güncel çalışan İnternet Download Manager sürümünüz yok ise BURAYA tıklayarak sorunsuz çalışan sürümü indirebilirsiniz. Gerekli indirmeyi tamamladıktan sonra yukarıda gösterildiği gibi “Lumion Pro 8.0-indir.vip.rar” isimli dosya karşımıza gelecektir. Dosyamızı kolay erişebileceğimiz bir yere aldıktan sonra bir sonraki adıma geçip devam edelim.

NOT: Sitemizin devamlılığı ve linklerin sürekli kontrolü için, ‘Doğru Link İçin Buraya Tıkla’ butonuna bastığınızda  tek gösterimlik bir reklam karşınıza gelecektir. Butona tıkladığınızda açılan sayfada çıkan 5 saniyelik geri sayım bittikten sonra “Yönlendirmeniz Hazır” yazısının altında bulunan “Devam Et” butonuna tıklayın. Açılan yeni sekmede bir reklam çıkacaktır. Diğer sekmede ise indirmeye ait linki bulabilirsiniz. Eğer tarayıcınız sol üst köşede size bir uyarı verir ise ENGELLE yazan butona tıklayıp devam edebilirsiniz. Linkler temizdir gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-2
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 2

2. Lumion 8.0 Pro’yu sorunsuz bir şekilde kurmak ve Crackleme yapmak için, kurulum işlemlerine geçmeden önce eğer kullanıyorsanız anti virüs programını kurulum bitene kadar kapatmanız gerekmektedir. Sadece anti virüs programı kapatmanız yeterli olmayacaktır. Ayrıca Windows da yerleşik olarak gelen virüs koruması Windows Defender’ı da kapatmanız gerekmektedir. Bu adımlarda sıklıkla problem yaşandığı için detaylı bir şekilde anlatımını yapmak istiyoruz.

Masaüstünüzün sol alt kısımda bulunan “Başlat” menüsü açıp ( veya klavyenizden sol alt tuşunun yanında bulunan Başlat Tuşuna basarak) arama kısmına “Virüs ve tehdit koruması” yazalım ve resimde de görüldüğü üzere çıkan sonuca tıklayıp bir sonraki adıma geçelim.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-3
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 3

3. Açılan “Virüs ve tehdit koruması” ekranından 2. sırada bulunan “Virüs ve tehdit koruması ayarları” bölümünde yer alan “Ayarları yönet” kısmına tıklayalım.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-4
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 4

4. Açılan ekran de “Gerçek zamanlı koruma” ve “Bulut tabanlı koruma” sizde de yukarıda gösterildiği şekilde etkin ise tek tek tıklayarak “Kapalı” konuma getirelim. Kapatma esnasında uyarılar çıkabilir çıkan uyarılara “Evet” diyerek bir sonraki adıma geçiş yapalım.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-5
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 5

5. Ayarların yukarıda gösterildiği şekilde olduğundan emin olunuz. Kurulum bitene kadar Windows Defender ayarları bu şekilde olmalıdır. Diğer ayarlarda herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yoktur. Ekranı kapatıp kurulum işlemlerini başlatmak üzere bir sonraki adıma geçiş yapalım. ÖNEMLİ: Tekrar hatırlatmakta fayda var eğer anti virüs programınız etkin ise korumayı kurulum bitene kadar devre dışı bırakmanız gerekmektedir.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-6
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 6

6. Gerekli ayarları yaptıktan sonra indirmiş olduğumuz “Lumion Pro 8.0-indir.vip.rar” isimli rar dosyasına “Sağ Tık > Klasöre çıkart Lumion Pro 8.0-indir.vip_3\” diyerek programı Rar dosyasından çıkaralım. Eğer bilgisayarınızda Winrar programı kurulu değilse BURAYA tıklayarak çalışan Winrar sürümüne ulaşabilirsiniz.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-7
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 7

7. Rar çıkarma işlemi tamamlandıktan sonra dosyaların çıkartıldığı “Lumion Pro 8.0-indir.vip_3” klasörüne girelim. Karşımıza çıkan dosyalar arasından “Lumion_8_0_LUM8PRO.exe” dosyasını “Sağ Tık>Yönetici olarak çalıştır” diyelim. Çıkan uyarıya “EVET” dedikten sonra bir sonraki adıma geçiş yapalım.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-8
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 8

8. Programın kurulmasını istediğimiz konumu dilerseniz “1” ile gösterilen bölümde yer alan “Browse” butonuna tıklayarak değiştirebilir ve dilediğiniz konumu gösterebilirsiniz. Varsayılan olarak gelen “C:\Program Files\Lumion 8.0” konumunu seçmenizi tavsiye ediyoruz. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra “Next“ butonuna basarak devam edelim.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-9
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 9

9. Açılan ekrandan “1” ile gösterilen kısımda bulunan “Create a desktop icon“un yanındaki kutucuğun işaretli olduğundan emin olalım. Bu seçenek Lumion 8.0 Pro kurulumu tamamlandıktan sonra masaüstünüze kısa yol ikonu eklemenizi sağlar. “Next” diyerek bir sonraki adıma geçelim.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-10
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 10

10.Install” diyerek Lumion 8.0 Pro Full kurulum işlemini başlatalım.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-11
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 11

11. Lumion 8.0 Pro Full – Türkçe kurulum işlemi başladı. Bu işlemin uzunluğu bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir. Bu sırada bir çay ya da kahve içebilir keyfinize bakabilirsiniz.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-12
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 12

12. Nihayet Lumion 8.0 Pro Full- Türkçe yükleme işlemi tamamladı. ÖNEMLİ: Kurulumun bundan sonraki adımlarının sorunsuz bir şekilde tamamlanması için bilgisayarınızın İNTERNET İLE BAĞLANTISINI KESMENİZ gerekmektedir. Bilgisayarınızın internet ile olan bağlantısını kestikten sonra “Finish” diyerek kurulum ekranını kapatalım.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-13
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 13

13. Masaüstüne eklenen “Lumion 8.0” ikonuna tıklayarak programı başlatalım. İlk açılma esnasında bir süre beklemeniz gerekmektedir. Eğer değişmeyen beyaz bir ekran ile karşılaşırsanız ekranın herhangi bir yerine tıklamanız programın kendine gelmesine yardımcı olacaktır. Yukarıda gösterildiği gibi bir ekran gelene kadar bekleyelim. Ve ekran geldikten sonra pencereyi küçültüp bir sonraki adıma geçiş yapalım.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-14
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 14

14. Rardan çıkarmış olduğumuz “Lumion 8.0-indir.vip_3” klasörüne tekrar dönelim ve “Lumion8.0 Pro Serial number reading tool.exe” isimli dosyaya “Sağ tık > Yönetici olarak çalıştır” diyelim ve çıkan uyarıya “Evet ” diyelim.

ÖNEMLİ NOT: Bu adımdan sonraki adımlar Crackleme işleminde kullanılmak üzere Crack programı tarafından oluşturulacak olan kodların var olduğu dosyayı oluşturmak ve kaydetmek için yapılacak adımlardır. Dilerseniz en üst kısımda indirme linkinin hemen altında bulunan “ ↓ Lumion 8.0 CRACK DOSYASI ↓ ” altında yer alan linkten mevcut Crack dosyasını indirebilir ve kullanabilirsiniz. Eğer o dosyada yer alan kod çalışmaz ise tekrar dönerek bundan sonraki adımları tek tek uygulamanız gerekmektedir.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-15
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 15

15. Programı çalıştırdıktan sonra karşımıza gelen ekrandan sağ alt kısımda bulunan ve Çince yazılı butona tıklayalım.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-16
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 16

16. Butona tıkladıktan sonra kaydetmek üzere dosyaya vereceğimiz isimi soruyor. Dilerseniz yukarıda belirtildiği gibi “Lumion Crack” yazabilirsiniz. Bu dosyayı daha sonra defalarca kullanacağımız için kaybolmayacak bir isim yazmanızda fayda var. İsmi girdikten sonra “OK” diyerek bir sonraki adıma geçiş yapalım.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-17
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 17

17. Çıkan ekranda dosyanın nereye kayıt edileceğini soruyor. Dilerseniz yukarıda belirtildiği gibi “1” ile gösterilen kısımdan “Masaüstü” nü seçip “Kaydet” diyerek bir sonraki adıma geçiş yapalım.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-18
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 18

18. Çıkan uyarıya “Tamam” diyelim.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-19
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 19

19. Konumunu belirttiğimiz ve kayıt işlemini gerçekleştirdiğimiz .txt uzantılı dosyayı açalım ve yukarıda belirtildiği gibi “Lumion Crack” ve “Serial Number” arasında kalan kod bloğunu OLDUĞU GİBİ herhangi bir değişiklik yapmadan kopyalayalım.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-20
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 20

20. Kopyaladığım kodları daha önceden alt kısma aldığımız Lumion 8.0 Pro aktivasyon ekranında bulunan “1” ile belirtilen “Activation code” alanına yapıştıralım.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-21
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 21

21. Kodu ilgili alana yapıştırdıktan sonra yan tarafta bulunan butona tıklayalım. Kısa bir beklemenin ardından program sorunsuz olarak başlatılacaktır. Başlangıçta siyah bir ekranda “Banckmark in Progress” çıkacaktır. Testi yaptırmanıza gerek yoktur. ESC tuşuna basarak bu erkandan çıkış yapabilirsiniz.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-22
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 22

22. Ve karşımızda Lumion 8.0 Pro Full açılış ekranı. Lumion 8.0 Pro sorunsuz bir şekilde kuruldu. Dilerseniz en üst kısımda yer alana “Current Language : US” kısmına tıklayarak diller arasından Türkçeyi seçebilirsiniz.

lumion-8-pro-full-turkce-kurulum-adim-23
Lumion 8 Pro Full – Türkçe Kurulum Adım 23

23. Lumion 8.0 Pro Full – Türkçe Kurulum ve Crack işlemini sorunsuz bir şekilde tamamladık. Bu adıma kadar yukarıda anlatılan adımlardan herhangi birisinde sorun yaşadı iseniz. Bu gönderinin altına yorum atabilir, İletişim bölümünden bize mail atabilir veya İnstagram hesabımızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan ve birlikte çözüme ulaşmaktan mutluluk duyarız. Son olarak dikkat etmenizi istediğimiz bir kaç şey var. Bu uyarılardan sonra sorunsuz bir şekilde kurulumu bitirmiş olacağız.

ÇOK ÖNEMLİ !!

1- Programı sorunsuz bir şekilde kullanmaya başladıktan sonra internet bağlantınızı yeniden aktifleştirebilirsiniz.

2- Programı kapatırken normal olarak exit yaparsanız sorun çıkacaktır. Dosyalarınızı kaydettikten sonra programı “Görev Yöneticisi(Shift+Alt+Delete)>Lumion.exe> Sağ Tık>Görevi Sonlandır” adımlarını takip ederek kapatmanızı tavsiye ediyoruz.

3- Son ve en önemli uyarı malesef şuan için programı her açmak istediğinizde 13. adımdan sonraki kod kopyalama ve yapıştırma işlemini tekrar yapmanız ve her programı başlatmadan önce internet bağlantısının kesili olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde program internete bağlanıp gerekli doğrulamayı yapacak ve aktivasyon kodunun geçersiz olduğunu anlayıp programı kapatacaktır. Bağlantıyı kesip adımları takip edip aktivasyon işlemini gerçekleştirdikten sonra internetiniz bağlantısı tekrar yapabilirsiniz. Program açıldıktan sonra internetin bağlı olmasında herhangi bir problem yoktur. Tek sorun Crak işlemi yapılırken aktivasyon ekranında gerçekleşmektedir.

Mümkün olduğunca detaylı bir şekilde kurulum işlemini anlatmaya çalıştık. Umarız yararlı olmuştur. Yeni bir anlatımda ve DoğruLinkte buluşmak üzere esen kalın.

DoğruLink.com

Aradığınız Her Şey Tek Bir Linkte…

This Post Has 21 Comments

 1. haydar

  yükleme yaparken beli bir süre sonra lumion_8_LUM8PRO dosyası C konumunda bulunamadı / lütfen doğru diski takın veya başka bir forder seçin diye uyarı veriyor ne denediysem olmadı lütfen yardımcı olurmusunuz 02244400101

 2. Cansu

  Yükleme yaptıktan sonra serial numarası kayboluyor yardımcı olur musunuz?

  1. DogruLink

   Merhabalar sorunu anlamak ve çözüme kavuşturmak adına size bir mail gönderdik. Geri dönüş yapabilirseniz yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 3. CANSU TURK

  harika bir ekipsiniz aşırı ilgili ve yardımcısınız çok teşekkür ederiimm 🙂

 4. Meliha

  İndirdiğim klasörde serial number dosyası çıkmadı yardımcı olabilir misiniz

  1. DogruLink

   Kardeşim antivirüs programın açıksa veya windows defender aktifse serial numberi otomatik olarak siliyor. İlgili klasörü hariç tutması için antivirüs ayarlarınızı düzenlemeniz ve ilgili dosyayı yada klasörü dışlamalara eklemeniz gerekiyor. İletişim bölümde bulunan mail adresimizden bize ulaşabilirseniz daha detaylı bir şekilde yardımcı olabiliriz.

 5. Aysima

  Lumion 8de sketchup acilmamamsi normal mi?

  1. DogruLink

   Herhangi bir sorun olmaması gerekiyor. Tam olarak problemi bizimle paylaşabilirseniz yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 6. Kadir

  merhaba ben daha önce c dsikini sıfırladım ve bu programı yeniden yükledim , tool dosyasını açmak istediğimde bana manipulated diye bir mesaj geldi ve ben daha önceki txt dosyasını sildiğim için tekrar aktivasyon koduna ihtiyacım var . Ulaşamıyorum

  1. DogruLink

   Size yardımcı olmak adına mail adresinizden ulaşım sağladık. lütfen kontrol eder misiniz?

 7. Serdar

  Açıklamalı anlatımlarınız için teşekkür ederim

 8. gülnaz

  lumion kodunu açamıyorum yönetici olarak çalıştır diyorum fakat dosya açılmıyor ne yapabilirim

  1. DogruLink

   Dosyanın açılmadığı durumlarda ayrıca paylaştığımız crack kodu dosyasını indirip içerisindeki kodu kullanabilirsiniz.

 9. mehmet

  aktivasyon kodumu kaybettim tekrar elde edebilmek için programı yeniden yükledim ama kodu alma uygulaması açılmıyor tıklıyorum üzerine hiçbirşey gelmiyor neden olabilir

  1. DogruLink

   Windows defender veya antivirüs programı etkin olduğu için program açılmıyor olabilir. Aktivasyon kodunun yazılı olduğu dosya ayrı olarak paylaşıldı.

 10. Eyyüp

  Serial numarasını bir türlü bilgisayarda tutamıyorum. Deffender için kaldırma seçeneğine bassam dahi kalkıyor.

  1. DogruLink

   Crack kodunun yazılı olduğu txt uzantılı dosya ayrı olarak paylaşıldı. Dilerseniz dosyayı indirebilir ve içerisinde yazılı olan kodu kullanabilirsiniz.

 11. Nergis

  Merhaba sistemsel olarak lumion 6 yüklüyken lumion 8 yüklenir mi? Bide bendeki crack klasöründe metin belgesi ve crack internet kısayolu olmak üzere 2 tane dosya var bunlardan hangilerini kullanmam gerekiyor crack sırasında?

  1. DogruLink

   Merhaba Lumion 6 Kurulu iken Lumion 8 kurulumu yapabilirsiniz ve iki versiyonu da kullanabilirsiniz. Ancak Lumion 8 de kaydettiğiniz dosyayı Lumion 6 da açamazsınız.

 12. selin

  kım yaptıysa allah bın kere razı olsun abı ben bısey sorcam bende lımion 10 vardı lısansı bıtmıs bende 11ı yokledım ama açılmıyor windovs 10u da guncellenmıyor ne yapmam gerek

 13. Ayşe

  Merhaba , Lumion 8 için linke basıyorum ancak reklam siteleri çıkıyor. Linki indiremedim yardımcı olursanız çok sevinirim

Bir cevap yazın